Šta je novo?

"BW Galerija" - Beograd na vodi [ Tržni centar | 300 000m² ]

E, sad, šalu na stranu: Bio sam pre neki dan i zaista je bilo više ljudi nego ikada.
 
E, sad, šalu na stranu: Bio sam pre neki dan i zaista je bilo više ljudi nego ikada.
I treba da bude tako. Nego jedno pitanje: zasto je tema o Galeriji jos uvek u Projekti u izgradnji? Rekao bih da je ovo ipak zavrsen projekat, na stranu sto ima jos lokala koji treba da se popune, ali ovo je zavrsen projekat i mozda nije lose razmisliti o prebacivanju teme u Zavrseni projekti, pa se tamo tema osvezava sa novim otvaranjima unutar Galerije.
 
Galerija News:
Otvorena prodavnica odeće za decu "Baby Plaza" na drugom spratu.
368d30c56eb71efec0437be0f48fc2cc.jpg


Sent from my SM-S926B using Tapatalk
 
Uvek zaboravim da pitam, jel postoji neki smislen razlog zašto je izlaz iz garaže kod Kule odrađen onako očajno?

Ko god je išao kolima, primetio je sigurno taj problem. Konkretno, izlazna rampa se penje na višu kotu u odnosu na ulicu, tako da bukvalno ne vidiš ispred sebe ništa, i onda se odjednom spustiš na nivo ulice i sve to začinjeno krivinom.

Šta ih tačno sprečava da skrate taj uspon iz garaže i da se sama rampa lepo završava u nivou ulice?
 
Moguće, mada opet mi je fascinantno da nisu imali bolje rešenje, i da recimo kvalitetan odvod to ne bi rešio.

Bukvalno nigde nisam video imbecilnije projektovanu izlaznu rampu, da zlo bude veće, tuda se često provlače pešaci, tako da šanse nema da ih vidiš u tom trenutku kad si pri vrhu izlazne rampe.
 
U Dubai mall je jako posecan Luj Viton, na aerodromu Istanbul takodje.

BW ce imati Luxury street izmedju zgrade Dolce i Galerije i tu je namenjena pozicija za luksuzne/premium brendove.

Evo, već se prodaje Louis Vuitton u Beogradu, i to na aerodromu!

Jeste da nije prodavnica, već nekoliko rafova unutar tzv. bescarinske prodavnice. I jeste da nisu NOVE torbe, već POLOVNE, ali i to je nešto.

(Da, dobro ste pročitali, na aerodromu Beogradu se prodaju polovne Louis Vuitton torbe, tzv.second-hand, a onih ih zovu "pre-loved". :)
 
Galerija News:
Na prvom spratu zatvorena prodavnica donjeg veša "Penti" i na njenom mestu odmah najavljeno otvaranje prodavnice donjeg veša "Yammamay".

Sent from my SM-S926B using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Sizeer затворен.

Послато са M2102J20SG помоћу Тапатока
 
Затворили су и радњу у НС. Штета, TAF је био бољи јер је био под Интерспортом.

Sent from my LGL322DL using Tapatalk
 
Prestigao si me :) Izgleda da su skroz propali. Pre dva meseca su zatvorili radnju u Big Fashion.

Sent from my SM-S926B using Tapatalk
Evo eksluzive, otvara se tu Helly Hansen monobrend radnja.

A Sizeer teško da je propao, pa kupio ih je skoro JD sport, jedan od trenutno najjačih igrača na svetu u tom segmentu.

Pre bih rekao da se u Srbiji nisu dobro "snašli" (ko je rekao kartelsko udruživanje 😁 ).
 
Evo eksluzive, otvara se tu Helly Hansen monobrend radnja.

A Sizeer teško da je propao, pa kupio ih je skoro JD sport, jedan od trenutno najjačih igrača na svetu u tom segmentu.

Pre bih rekao da se u Srbiji nisu dobro "snašli" (ko je rekao kartelsko udruživanje ).
Da, slažem se s tobom. Mislio sam - propali kod nas a ne generalno. Čudi me da to nisu lepo rebrendirali u JD. Ne verujem da bi u tom slučaju propali.

Potvrđujem: otvara se Helly Hansen na mestu zatvorenog Sizeer-a. Postavili su reklamu.

Sent from my SM-S926B using Tapatalk
 
Da, pre mesec dana. Mada, to su zvanično vodili kao pop-up store, tako da nije iznenađenje.

Sent from my SM-S926B using Tapatalk

Galerija News:
Otvara se prodavnica ukrasnih knjiga "Assouline". Jedna košta 1000 evra.
59258bdcdadb728e6905c799953f82dc.jpg


Sent from my SM-S906B using Tapatalk


Nije loša taktika. Sve se može nazvati "pop-up" po potrebi. I onda je sve ok :)


Btw - koji su radovi još ostali na ovom tržnom centru, i kada je rok za završeta radova? Još uvek je u temi objekata u izgradnji, tako da verovatno nešto nije još uvek gotovo?
 
Vrh