Šta je novo?

"BW Galerija" - Beograd na vodi [ Tržni centar | 300 000m² ]

E, sad, šalu na stranu: Bio sam pre neki dan i zaista je bilo više ljudi nego ikada.
 
E, sad, šalu na stranu: Bio sam pre neki dan i zaista je bilo više ljudi nego ikada.
I treba da bude tako. Nego jedno pitanje: zasto je tema o Galeriji jos uvek u Projekti u izgradnji? Rekao bih da je ovo ipak zavrsen projekat, na stranu sto ima jos lokala koji treba da se popune, ali ovo je zavrsen projekat i mozda nije lose razmisliti o prebacivanju teme u Zavrseni projekti, pa se tamo tema osvezava sa novim otvaranjima unutar Galerije.
 
Galerija News:
Otvorena prodavnica odeće za decu "Baby Plaza" na drugom spratu.
368d30c56eb71efec0437be0f48fc2cc.jpg


Sent from my SM-S926B using Tapatalk
 
Uvek zaboravim da pitam, jel postoji neki smislen razlog zašto je izlaz iz garaže kod Kule odrađen onako očajno?

Ko god je išao kolima, primetio je sigurno taj problem. Konkretno, izlazna rampa se penje na višu kotu u odnosu na ulicu, tako da bukvalno ne vidiš ispred sebe ništa, i onda se odjednom spustiš na nivo ulice i sve to začinjeno krivinom.

Šta ih tačno sprečava da skrate taj uspon iz garaže i da se sama rampa lepo završava u nivou ulice?
 
Moguće, mada opet mi je fascinantno da nisu imali bolje rešenje, i da recimo kvalitetan odvod to ne bi rešio.

Bukvalno nigde nisam video imbecilnije projektovanu izlaznu rampu, da zlo bude veće, tuda se često provlače pešaci, tako da šanse nema da ih vidiš u tom trenutku kad si pri vrhu izlazne rampe.
 
Vrh