Šta je novo?

"BW Galerija" - Beograd na vodi [ Tržni centar | 300 000m² ]

Da si bio u nekom ruskom vecem gradu skontao bi da su svemirski brod za beograd.. I to ti kaze covek koji nije neki preterani fan rusije.
Ма знам ја то, поготово чистоћа ме је одушевила. Прочитај поново шта сам написао. Ниси схватио шта сам рекао...
 
Таман за ове наше снобове, Русе и туристе из региона што први пут "виде мало света" у Београду...само нек се отвара! Опет ће ту неко плату зарадити...а да ли неко зна када ће доћи Hermes, Dolce & Gabbana, Burberies, Louis Vuitton, Chanel, Prada...? Без шале - то нам треба ако хоћемо да будемо туристичка дестинација. Било је најава...ништа за сад...по мени је место тим радњама можда и пре у Кнез Михаиловој али може и у Галерији.

Galerija je malo obesmišljena za te brendove sada kada je u njoj sve i svašta. Oni su svakako inicijalno trebalo da dođu, bar se to najavljivalo. Kao što si spomeni+uo, više ima smisla da takvi brednovi budu u Knezu. Tako je i mnogim gradovima EU, određena ulica ili deo ulice je mesto za high-fashion brendove...
 
Galerija News:
- Otvara se malo proširenje Tehnomanije na drugom spratu ( za Bosch)
- Otvoreno proširenje Geox-a na prvom spratu.
73b4591ab22829c03c7911aeba900038.jpg


Sent from my SM-S906B using Tapatalk
 
Screenshot_2024-04-09-11-42-24-228_com.android.chrome-edit.jpg


Kakvi rafali, kakvi bakrači-ovo je najvažnija vest iz Francuske! :LOL:

Edit: Preduhitrio me kolega iznad za minut. lol
 
Luj Viton jedino može uzeti lokal koji ima izlaz ka vodi, a i to je veoma upitno jer bi opet bio u okviru tržnog centra - a njima i sličnima je to striktno protiv politike poslovanja i brenda. Lokali se uvek nalaze can tržnog centra, tako da će ovde napraviti ili veliki presedan ili će ga Galerija ispušiti. A u BnV ne vidim nijednu lokaciju za ovakav butik, osim negde direktno na vodi.
 
U Dubai mall je jako posecan Luj Viton, na aerodromu Istanbul takodje.

BW ce imati Luxury street izmedju zgrade Dolce i Galerije i tu je namenjena pozicija za luksuzne/premium brendove.
 
Luj Viton jedino može uzeti lokal koji ima izlaz ka vodi, a i to je veoma upitno jer bi opet bio u okviru tržnog centra - a njima i sličnima je to striktno protiv politike poslovanja i brenda. Lokali se uvek nalaze can tržnog centra, tako da će ovde napraviti ili veliki presedan ili će ga Galerija ispušiti. A u BnV ne vidim nijednu lokaciju za ovakav butik, osim negde direktno na vodi.
Остајем при ставу да је тим брендовима место у Кнезу...
 
Luj Viton jedino može uzeti lokal koji ima izlaz ka vodi, a i to je veoma upitno jer bi opet bio u okviru tržnog centra - a njima i sličnima je to striktno protiv politike poslovanja i brenda. Lokali se uvek nalaze can tržnog centra, tako da će ovde napraviti ili veliki presedan ili će ga Galerija ispušiti. A u BnV ne vidim nijednu lokaciju za ovakav butik, osim negde direktno na vodi.
U Bangkoku je Luj Viton u Emporium trznom centru.
 
Сад шалу на страну, већ смо на овом форуму констатовали да је припродно да у један велики европски град а поготово престоницу Екс-Ју региона дођу сви ти брендови и да има клијентеле за то. Можда би Новак Ђоковић требало да размисли о томе да свој ресторан пребаци у Београд на води пошто би му ту било сигурно (иако скупљи закуп) боље због туриста. Такође ТоБ и ТоС би могли мало више да пораде на туристичким инфо пунктовима и слично.
 
Ako me sećanje dobro služi i mozak mi još spržen nije, mislim da je Novakov restoran bio najavljivan u Galeriji, u onom jedinom restoranu koji je ostao prazan kod ulaza/izlaza na promenadu, pa se predomislio.

Inače, kao što je Pegasus pomenuo za te luksuzne brednove je rezervisana pešačka ulica koja povezuje Kulu i Vilsonov bulevar. Tu bi trebalo da se pootvaraju te fensi prodavnice, kako u Galeriji, tako i u prizemlju one gigantske stambene zgrade koja je u planu prekoputa.
 
Можда би Новак Ђоковић требало да размисли о томе да свој ресторан пребаци у Београд на води пошто би му ту било сигурно (иако скупљи закуп) боље због туриста.

Neće Srđan da tipla...
Tamo su zauzeli ceo atrijum zgrade i proterali Hotel IN sa parkinga.
 
Mislim da je realno da otvore i u Knezu i u TC Galerija. Samo sto je u Knezu jako tesko naci lokal jer su pod dugorocnim zakupima.

Inace fantasticna vest za LV jer ce azijati kojih ce biti poplava u Beogradu da se otimaju za to kao da je smak sveta.
 
Ништа од тога ако не допусте по систему франшизе и увоза, као са свим осталим маркама. Морају се другари увозници уградити и ухлебити.
 
Tesko da ce ikad Uniqlo otvoriti ovde. Prisutni su po bogatijim zemljama Evrope, USA, Kanada, Australiji i Aziji. Nema ih ni u Madjarskoj, Svajcarskoj, Austriji ni Sloveniji recimo......Oni tako gledaju a ja mislim da bi dobro zaradjivali ovde jer su malo skuplji od C&A a kvalitet je mnogo bolji

Seca li se neko Burberry-a na Terazijama? Bili par godina i caoooo, nije bilo dovoljno ljudi da kupuje. Nemam nista protiv da dodje Luj ali ce biti isplativije otici u Pariz bukvalno i uraditi povrat poreza na aerodromu. Sah mat Maccron :ROFLMAO:

Burberry Belgrade 01.jpg
 
Poslednja izmena:
Ja kad sam bio u Uniqlo prodavnici u Londonu, nisam imao utisak da je mnogo skuplja roba u odnosu na dosta prodavnica u BG. Slažem se da bi imali prođu ovde definitivno.
 
Ja kad sam bio u Uniqlo prodavnici u Londonu, nisam imao utisak da je mnogo skuplja roba u odnosu na dosta prodavnica u BG. Slažem se da bi imali prođu ovde definitivno.
Zavisi sa kojim prodavnicama poredis - polo majice 70-90 eur, sto sam ja video u Berlinu su u rangu XYZ i jacih fashion brendova
 
Vrh