Šta je novo?

"BW Galerija" - Beograd na vodi [ Tržni centar | 300 000m² ]

Znači u garaži, ovoj na sprat, ima mesta uvek onda na P1, P2... Ja nisam ni pokušavao da ulazim u podzemnu garažu otkako sam jednom pola sata izlazio zbog haosa i opšteg nepoštovanja smerova kretanja i bilo čega drugog.
 
Pretpostavljam da ima, mada u toj na sprat ima ona opcija da je 400 dinara ceo dan, pa će je verovatno koristiti za to npr. majstori iz unutrašnjosti koji dođu da rade na zgradama.
 
Na sprat parking je uvek prazan. Čak i u najvećim gužvama pred praznike svi se drndaju na P1 P2 a popneš se malo gore prazno
 
Galerija News:
Na prvom spratu se otvara prva barefoot prodavnica. Na sajtu piše: "Barefoot cipele donose savršeni (nulti) pad hodanja dok štite stopalo od spoljašnjih uticaja."
e19da31bc1bab3f33870c2332962ad8d.jpg


Sent from my SM-S906B using Tapatalk
 
Galerija News:
Na prvom spratu se otvara prva barefoot prodavnica. Na sajtu piše: "Barefoot cipele donose savršeni (nulti) pad hodanja dok štite stopalo od spoljašnjih uticaja."
e19da31bc1bab3f33870c2332962ad8d.jpg


Sent from my SM-S906B using Tapatalk
И наравно патике ће да буду 250-300 евра јер су у Европи до 200 и мало више,
 
Kad vec nema "BK" moze "brt burger" , kad nema Subway moze "Moj sendvic" , kad nema "Cinnabonn" moze i "Cinnabunny". Ponuda hrane i pića sa Aliexpressa... Jedino verujem da su i cene iste kao u ovim "original" lokalima...
 
Kad vec nema "BK" moze "brt burger" , kad nema Subway moze "Moj sendvic" , kad nema "Cinnabonn" moze i "Cinnabunny". Ponuda hrane i pića sa Aliexpressa... Jedino verujem da su i cene iste kao u ovim "original" lokalima...

Kakav užas, pare idu srpskim preduzetnicima i ostaju u Srbiji a ne idu zapadnim globalnim korporacijama, neverovatna nepravda
 
Gde samo nalaze ove fast food-ove? Čuo sam ranije da je taj inicijalni deo tih "AliExpress" fast food restorana bio u vlasništvu firme koja drži Mister D i Car:go u to vreme. Ne znam koliko je to tačno.
 
Kakav užas, pare idu srpskim preduzetnicima i ostaju u Srbiji a ne idu zapadnim globalnim korporacijama, neverovatna nepravda
Hahahaha, a zasto su se ti srpski preduzetnici uhvatili bas ovih zapadnih globalistickih korporacija pa kopiraju njihove proizvode pa cak i nazive?

Cak su i cene u ovim kopijama vece od originala (i to je patriotski jelte), a cesto su losijeg kvaliteta jer kod njih ne postoji standardizacija.

Strani lanci koji otvore objekte placaju zemljiste i nase firme im grade objekte i zaposljavaju takodje nase radnike i placaju porez u republici Srbiji.

Ovi novopeceni sumnjivi vlasnici u Galeriji i na Prokopu jos smesnijih naziva lokala su tu da peru lovu i da loze masu sa krsem po krvavim cenama jer im se moze.

Ma hajde patriotski je... Nasi su pa cemo im progledati kroz prste..
 
Koja je pa razlika. Obe stvari poje*******u mozak.
Razlika je bogami velika. Kokainski zavinsici umeju da se obuzdaju, za razliku od ovih što vejpuju. Nikad video nisam nekog da vuče u prevozu ili u bioskopu, za razliku od ovih što vejpuju, koji se ponašaju kao da će da padnu mrtvi ako svakog trenutka ne udišu svoj formaldehid sa ukusom jagode.

Sarkastičan sam, ako nije očigledno. Ali to da su ovi sa vejpom bezobrazni, bahati, da imaju nula poštovanja prema drugima, prema okolini u kojoj se nalaze i prema svim normama ponašanja stoji kao činjenica.
 
Razlika je bogami velika. Kokainski zavinsici umeju da se obuzdaju, za razliku od ovih što vejpuju. Nikad video nisam nekog da vuče u prevozu ili u bioskopu, za razliku od ovih što vejpuju, koji se ponašaju kao da će da padnu mrtvi ako svakog trenutka ne udišu svoj formaldehid sa ukusom jagode.

Sarkastičan sam, ako nije očigledno. Ali to da su ovi sa vejpom bezobrazni, bahati, da imaju nula poštovanja prema drugima, prema okolini u kojoj se nalaze i prema svim normama ponašanja stoji kao činjenica.
Da, pre neki dan u tržnom centru, ide lik uvlači nešto i izduvava dim, iza sebe ostavlja oblak dima koji stoji nekih 15 sekundi, a ja idem sa detetom iza...
 
Razlika je bogami velika. Kokainski zavinsici umeju da se obuzdaju, za razliku od ovih što vejpuju. Nikad video nisam nekog da vuče u prevozu ili u bioskopu, za razliku od ovih što vejpuju, koji se ponašaju kao da će da padnu mrtvi ako svakog trenutka ne udišu svoj formaldehid sa ukusom jagode.

Sarkastičan sam, ako nije očigledno. Ali to da su ovi sa vejpom bezobrazni, bahati, da imaju nula poštovanja prema drugima, prema okolini u kojoj se nalaze i prema svim normama ponašanja stoji kao činjenica.
Kokain bar ne steti drugima osim ako bu**** nije za volanom - isto kao alkohol. Porok je porok, sje*******avas sebe. Par sati drzi mozak u stanju bunila i prodje. Naravno stvara zavisnost.
Dok cigare i kancerogeni vejp su druga stvar i stete svima nama okolo..
 
Vrh