Šta je novo?

"BW Galerija" - Beograd na vodi [ Tržni centar | 300 000m² ]

Treba raditi na promociji E-Uprave jer to je nesto u cemu Srbija prednjaci u odnosu na ostatak sveta osim mozda Estonije. Svaka im cast kako su to izgurali. To je mozda i jedan od najvecih uspeha AB.

Nekako mislim da e-Upravu ne treba promovisati otvaranjem šaltera, jer je to upravo ono što e-Uprava pokušava da iskoreni. Logično je da takav servis promovišemo kroz digitalne kanale, a ne flajerima i ostalim glupostima.
 

DŽEJMI OLIVER OTVARA RESTORAN U BEOGRADU: Kuvar svetskog glasa rešio da se oproba i u Srbiji, otkrivamo vam lokaciju​



 
Galerija News:
Na drugom spratu, pored food court-a, otvara se "Computerland - hobby and gift"
ff581e078d0058a7791acffd1b98f175.jpg


Sent from my SM-S906B using Tapatalk
 

DŽEJMI OLIVER OTVARA RESTORAN U BEOGRADU: Kuvar svetskog glasa rešio da se oproba i u Srbiji, otkrivamo vam lokaciju​




Džejmijev restoran neće biti u Galeriji, već u BW Residences, pored Buddha Bara.
 
Tako je :) nego to zbog onih koji su to propustili, a i načina kako se šire informacije sa foruma u javnos'
 
Znam da sam dosadan ali bio sam pre neki dan i dalje ima dosta praznih lokala, mozda i vise nego sto sam nedavno rekao (30-40). Citavi delovi (krila) su prazni...........sramota posle 3 godine od otvaranja. Mozda se i popuni za 10i rodjendan. Bilo gde bi se otimali za lokale, kod nas ne mozes da nadjes ili nema dovoljno firmi da zakupi lokal
 
Nije baš da se bilo gde otimaju za lokale, jer generalno svi prelaze na internet prodaju.
Pored toga mi smo siromašno tržište, nema mnogo domaćih kompanija koje mogu plaćati rentu za lokal 10+ hiljada evra i da pritom budu profitabilni...
 
Znam da sam dosadan ali bio sam pre neki dan i dalje ima dosta praznih lokala, mozda i vise nego sto sam nedavno rekao (30-40). Citavi delovi (krila) su prazni...........sramota posle 3 godine od otvaranja. Mozda se i popuni za 10i rodjendan. Bilo gde bi se otimali za lokale, kod nas ne mozes da nadjes ili nema dovoljno firmi da zakupi lokal
Pa sta ocekujes kad su otvorili megalomansko veliki trzni centar, biti ovde profitabilan ukoliko nisi neka velika firma je tesko, uglavnom su ovi lokali reklama.
 
Bio sam u "Galeriji" pre nekoliko dana. Popunjenost prostora je sada sasvim pristojna, možda još ukupno 15-20 lokala na prvom i drugom spratu čeka da budu izdati, neki su u fazi "coming soon".
Elem, što se tiče posećenosti, ona je sada na prizemlju i delovima prvog sprata kao na "Ušću". Delovi koji nisu izdati su, naravno, i dalje uglavnom prazni.
Pojedini restorani, pre svega azijski, takođe nisu naročito atraktivni.
 
Bio sam u "Galeriji" pre nekoliko dana. Popunjenost prostora je sada sasvim pristojna, možda još ukupno 15-20 lokala na prvom i drugom spratu čeka da budu izdati, neki su u fazi "coming soon".
Elem, što se tiče posećenosti, ona je sada na prizemlju i delovima prvog sprata kao na "Ušću". Delovi koji nisu izdati su, naravno, i dalje uglavnom prazni.
Pojedini restorani, pre svega azijski, takođe nisu naročito atraktivni.
Nije pristojna popunjenost. Tj. na prizemlju ok, jeste 90-95% lokala zauzeto ali vec na prvom i drugom imas deonice gde ides i zaredjas 3-5 prazna lokala. Da ne spominjem kod one rotunde gde citav hodnik je prazan na prvom/drugom spratu. Al dobro, nemojmo se raspravljati, tebi je ok, meni je neobicno da posle 3 godine ima najmanje 40 praznih lokala koje niko nece ili nema da plati. Uprkos svemu tome, galerija jeste najbolji mol i drugi su joj otprilike do kolena po ponudi i atraktivnosti enterijera. Recimo u onaj nesrecni BEO pa i delta city nemam zelju ni potrebu da idem
 
Poslednja izmena:
Da, ali ukupno ih nema više od 20-ak, što je za centar veličine "Galerije" malo, naravno, ako se prenebregne da je otvoren pre tri godine.
 
Nije pristojna popunjenost. Tj. na prizemlju ok, jeste 90-95% lokala zauzeto ali vec na prvom i drugom imas deonice gde ides i zaredjas 3-5 prazna lokala. Da ne spominjem kod one rotunde gde citav hodnik je prazan na prvom/drugom spratu. Al dobro, nemojmo se raspravljati, tebi je ok, meni je neobicno da posle 3 godine ima najmanje 40 praznih lokala koje niko nece ili nema da plati. Uprkos svemu tome, galerija jeste najbolji mol i drugi su joj otprilike do kolena po ponudi i atraktivnosti enterijera. Recimo u onaj nesrecni BEO pa i delta city nemam zelju ni potrebu da idem
Да имаш образа не би ни учествовао у овој субверзивној промоцији ове пошасти. Док историјски трговачки центар твог града изумире због Галерије, Ушћа…( на сред Теразија отворене три радње половне робе) ви лупетете о попуњености тог бункера. Срам вас било.
 
Да имаш образа не би ни учествовао у овој субверзивној промоцији ове пошасти. Док историјски трговачки центар твог града изумире због Галерије, Ушћа…( на сред Теразија отворене три радње половне робе) ви лупетете о попуњености тог бункера. Срам вас било.
Slobodni smo ljudi da idemo i radimo sta hocemo. Kao i svako
 
Неки људи мисле да њихови ставови представљају свејеврсне догме или свете тајне. Испада да неко треба да се стиди зато што има стан у неким делу града или иде у Галерију или неки други тржни центар. Невероватно колико острашћености, глупости и безобразлука. У реду је да се неком свиђа неко место или пројекат, а у реду је и да неко не воли негде да иде.
 
Nije pristojna popunjenost. Tj. na prizemlju ok, jeste 90-95% lokala zauzeto ali vec na prvom i drugom imas deonice gde ides i zaredjas 3-5 prazna lokala. Da ne spominjem kod one rotunde gde citav hodnik je prazan na prvom/drugom spratu. Al dobro, nemojmo se raspravljati, tebi je ok, meni je neobicno da posle 3 godine ima najmanje 40 praznih lokala koje niko nece ili nema da plati. Uprkos svemu tome, galerija jeste najbolji mol i drugi su joj otprilike do kolena po ponudi i atraktivnosti enterijera. Recimo u onaj nesrecni BEO pa i delta city nemam zelju ni potrebu da idem
Beo je jedan od boljih molova po ponudi ako mene pitate, ne znam cemu ovo "nesrecan". Prvi put sam nevoljno otisao, ali od tad stvari najcesce i najlakse tamo zavrsim. Lep je, nije ni prevelik ni klaustrofobican, a ponuda radnji jedna od boljih
 
Vrh