Šta je novo?

"BW Galerija" - Beograd na vodi [ Tržni centar | 300 000m² ]

Galerija News:
Otvorena "Škoda Store - Auto Čačak" u prizemlju kod "Maksija".
dbe1cde756e8030a7632a6fef9386a7d.jpg


Sent from my SM-S906B using Tapatalk
 
Treba raditi na promociji E-Uprave jer to je nesto u cemu Srbija prednjaci u odnosu na ostatak sveta osim mozda Estonije. Svaka im cast kako su to izgurali. To je mozda i jedan od najvecih uspeha AB.
Slazem se, treba promovisati e-upravu. E sada, kako? Sigurno je najefikasniji nacin uzeti lokal na jednom od nasjkupljih mesta u Srbiji. I u njemu raditi sta? E-uprava se promovise kroz medijske kampanje, konstantnu edukaciju ljudi, DOSTUPNE call centre gde mozete dobiti podrsku dok sedite za racunarom i pokusavate da koriste neku uslugu. Sigurno ne dok setate trznim centrom....
Uostalom, ako je potreban neki prostor gde ljudi mogu fizicki da dodju i dobiju neku pomoc, edukaciju, da li taj prostor mora biti na tako skupom mestu? Da li je bilo moguce naci neki prostor u toliko zgrada koje koristi ovaj glomazni drzavni aparat? Pa ljudi moji, ova nasa danasnja smanjena drzavica koristi sav prostor koji je nekada koristila i SFRJ i Republika Srbija i to im je malo da uguraju partijske kadrove, vec moramo i lokale da iznajmljujemo u Galeriji za nase pare.
Ah da, od te SFRJ desila se informaticka revolucija. Da li je to smanjilo drzavni aparat? Da li je e-uprava smanjila drzavni aparat? Kakav uspeh AB-a, ko god da je to.
 
Preporuka za Galitos restoran. Ukusno spremljeno meso sa odlicnim zacinima. Primecujem da sve vise ljudi svraca tamo. Za iste pare daleko bolja i ukusnija hrana od recimo Meka koji se nalazi odmah pored. I dalje mi je fascinantna popularnost Meka kod nas.
 
Preporuka za Galitos restoran. Ukusno spremljeno meso sa odlicnim zacinima. Primecujem da sve vise ljudi svraca tamo. Za iste pare daleko bolja i ukusnija hrana od recimo Meka koji se nalazi odmah pored. I dalje mi je fascinantna popularnost Meka kod nas.
Kakve su cene? Kolko je ciken sendvic recimo?
 
Preporuka za Galitos restoran.
Slažem se, ultra ukusno. Ja sam jeo double chickenburger, oko 1000 kinti, možda malo više. Ali takođe oduševljen sam vrhunskom ljubazanošću osoblja.

Koncept je između restorana i fast food-a. Zapravo sve vreme imaš osećao kao da je fast food priča, ali ti konobar donosi klopu, nije self service kao mek, kfc...
 
Bez nabrojanih je bas praznjikavo...
Ma nije praznjikavo naravno, ali ponudu treba proširivati, naročito prema up scale klijenteli koja već postoji u Beogradu u solidnom broju i konstantno raste, a s druge strane prinuđena je da garderobu u toj klasi kupuje u inostranstvu.

Meni je lično jako drago zbog otvaranja LV-a i naravno da priželjkujem i ostatak brendova koje sam spomenuo.
 
Da ministri mogu da kupuju u bg da se ne cimaju čak do beca ...
Nisu samo političari u pitanju. Mnogo ljudi kod nas (u apsolutnim brojevima, procentualno je svakako mali kao i svugde u svetu) vodi računa kako se oblači i preferira luksuzne brendove. Zaista razni ljudi, raznih zanimanja.

Da dodam još i Dsquared2 i Jacob Coehn od brendova koje bi voleo da se pojave u Galeriji sa dedicated buticima, a ne okviru postojećih multibrend prodavnica.

D2 već ima solidnu ponudu u FF i XY, dok Jacob Coehn još nisam našao u Srbiji.
 
Nema potrebe da citiras post koji je odmah iznad dobiće vec neko zaslužan da uvozi i to sto ti trenutno nedostaje...
 
Vrh