Šta je novo?

Bulevar Zorana Đinđića - produžetak ulice

Mislim da je samo parking u pitanju.

Inače, ovo je upravo ono što se ne sme raditi posle svih priča o klimatskim promena.

Čak i da postave raster ploče, opet će količina vode koja treba da otekne u slivnike biti veća nego do sada.

O uticaju i potrebi zelenila u slučaju visokih temperatura ne treba više trošiti reči.

OVO JE ZLOČIN

Plus, leva traka je pomerena skroz do drveća, a mislim da to nije uopšte po propisima gde je definisano koliko krošnja mora da bude udaljena od kolovoza. Mislim da čak krošnja ne bi ni smela da bude iznad kolovoza.

Plus korenje je oštećeno.

Z L O Č I N

I nije mi problem da kažem - Šapiću i svima na vlasti zaista želim sve najgore.
 
ono sto ja ne kapiram: Isti taj id*** sapic mora da prodje preko save, i mora da se pojavi na starom gradu da kenja po novinarima n1, i samim tim to znaci da mora da koristi kola, ne moze da preleti.
Ja sam ubedjen da mu se put do posla dosta oduzio, i dalje kr**** ne kapira ili ne znam ni ja, da samo userava stvari. Pa je*******oe idi pravi parkove vise ces poena da skupis
boli ga uvo, upali rotaciju i proleti kroz guzvu
 
Шта се овде проширује, људи? Добиће се најшира улица у Београду. У чему је штос?

Штос је у томе што су порушили институције игноришући демократске процесе и уклонили постављена лица а једини отпор им чине људи који би да раде исто само са супротне стране (рушимо Вучића и бојкотујемо изборе)

Кад ти се цела политика у земљи своди на терање ината и "рушење" не можеш да кукаш што на врх дођу они који су настручнији управо за то

Земља која нема ни једну политичку опцију већу од месне заједнице која тежи градњи и има визију развоја не може да кука што јој се сва политика своди на уништавање
 
20.09.2024., сликано на брзину из 74-ке.

IMG_20240920_143920_resized_20240920_074053208.jpg
IMG_20240920_143924_resized_20240920_074050808.jpg
 
Sada menjaju asfalt na raskisnici ZĐ i Antifašističke Borbe... Ne znam kako su se sada setili, a preskočili u prvom koraku, ali ajde. Računam veće je trošenje resursa ovako, ali i ovako da završe ok je.

Doduše, možda je glavni razlog šarenilo horizontalne signalizacije koja cepa tamo vamo, što skinuta što stara što je ostala :D pa reko da skinu bolje sve ...
 
Ja reko' proširuju AF na osam traka.
 
Drvorede pored Bulevara ipak, kao, neće seći. Potkopali su ih, isekli korenje. Sačekaće da se drveće osuši, pa će ga ukloniti.
Неће се ништа сећи, нити осушити, нити уклањати. Корење су исекли где је требало, исто као и у Египатској (Земунској) улици. Погледај четврту и пету слику https://forum.beobuild.rs/threads/t...ekonstrukcija-ulica.3185/page-74#post-1267558
 
Sada menjaju asfalt na raskisnici ZĐ i Antifašističke Borbe... Ne znam kako su se sada setili, a preskočili u prvom koraku, ali ajde. Računam veće je trošenje resursa ovako, ali i ovako da završe ok je.

Doduše, možda je glavni razlog šarenilo horizontalne signalizacije koja cepa tamo vamo, što skinuta što stara što je ostala :D pa reko da skinu bolje sve ...
Ekspresno su završili, naravno još samo da odrade signalizaciju.

Prešli su na sledeću raskrsnicu sa Španskih boraca danas, skinut asfalt. Ako bude isti tempo sutra već gotov habajući sloj.
 
Vrh