Šta je novo?

Bulevar patrijarha Pavla

Ја сам и даље фасциниран да неко може да шета активним градилиштем.
 
Очекивао бих да је градилиште ограђено, или да постоји обезбеђење и ознаке да је приступ забрањен, јер на градилишту може да се повреди.

Истини за вољу, није ми пало на памет да репортажа може да се направи и уз сагласност одговорног на градилишту, у ком случају мој коментар није био умесан. Понео ме општи утисак о јавашлуку који влада на овом пројекту.
 
A šta ako je neko gradilište tik uz ulaz(e) zgrade?
Ја и не мислим да је оно раскопавање тик до улаза, данима и недељама без икаквих привремених прелаза и заштите, какво се практикује у реконструкцијама градских улица, похвално.
 
Od svih projekata koje pratim redovno ili povremeno na forumu, ovaj me najviše frustrira.
Uđem povremeno sa malom dozom nade da se nešto konkretizovalo ali uvek me sačeka isto razočarenje i neverica...
 
O, nisam ni znao da sam i Ja investitor ovde, izgleda živim u nekom snu, a u realnosti zapravo mogu uticati na projekat, izbor izvođača, radove, kolko ću para u njega dobrovoljno investirati, naoružani režim ne krade Izbore razoružanom narodu pa kao narod nešto odlučuje, dao je neke instrukcije ovde svojim posrednicima kako da odradi Bulevar, ti posrednici ga nazad izveštavaju kako napreduju radovi... Dakle, ja ne biram ništa, ne investiram ništa, vi ok tako mislite za sebe, samo jedna primedba: nemojte nas sve strpati u tu grupu.
 
Juče sam prošao ovom ulicom posle dva meseca, od Miloševog konaka do skretanja za Miljakovac... i onako u prolazu nisam primetio da se išta promenilo u međuvremenu...
 
Radi se punom parom.. toliko da je ulica zarasla u korov.
B4F82556-DCBB-4E77-B563-72F412CAB241.jpeg
 
Što se mene tiče ne moraju da žure samo da više puste svetlo, odvratno je noću voziti tuda. Ali zato ovaj izgrađeni a nezavršeni deo je idealan kao bici staza. Jedini deo gde ima neke aktivnosti je oko bivše NIS pumpe sve ostalo mrtvo (bar ja ne vidim kada idem ili se vraćam sa posla)
 
Ништа се не дешава, какви болесници.
 
Vrh