Šta je novo?

Bulevar patrijarha Pavla

Sutra definitivno puštaju saobraćaj preko novog mosta u Pere Velimirovića. :)
 
Nisam stigao da sklikam iz voza ali deluje stvarno komicno, sa obe strane mosta po jedna traka, samo most je sa dve.
 
Samo da stave uslovnu za desno, prema mostu na adi, ako imaju 2g mozga..
 
Mislim da se to nece desiti, bela linija je ionako uvucena zbog skretanja vecih vozila iz pravca Rakovice ka Kosutnjaku, pa bi se tu stvarala guzva (ionako ljudi to nepostuju pa znaju da se zaglave). Mislim da sam vec negde cuo neko objasnjenje.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=608581#p608581:148qdmwa je napisao(la):
beobike » Čet Mar 14, 2019 5:45 pm[/url]":148qdmwa]Nisam stigao da sklikam iz voza ali deluje stvarno komicno, sa obe strane mosta po jedna traka, samo most je sa dve.

Ako se ne varam ta ulica ce biti deo SMT, tako da je ovo ispalo i dobro sto su uradili most sa po dve trake, zanimisli da su sad uradili po jednu traku a onda za "par godina" (kar krenu da rade SMT citaj za 10godina) opet rekonstrukcija da se prosiri na po dve trake, sto me nista nebi cudilo da su tako uradili. Ovo je i za pohvalu.
 
Danas nisu pustili, ali je asfaltirano sve. Radnika nije bilo nigde oko 14h. Ne.znam.šta čekaju?
c645c6c4995ef430f3b62f834f7cc618.jpg
ce67b74d648f63fb80d4ef561d49f288.jpg
09f302bfed396df08c91b8815786da54.jpg


Послато са Lenovo A916 уз помоћ Тапатока
 
I opet zatvaranje na 11 meseci zbog rušenja starog mostića ???
 
Jesu li preusmjerili topciderku i kad misle ...
 
Žika":3qsup8sp je napisao(la):
Čim je stari most tu znači nisu.
Nisu skroz! Jesu jedan deo od restorana Stara trojka do mostića preko puta garaže plavog voza. Počeli su da rade ka Pere Velimiroviċa, ali ko zna koliko će to da traje...a moraju da kopaju i posle Pere Velimirovića, barem 250m

Послато са Lenovo A916 уз помоћ Тапатока
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=608870#p608870:1ypsbgg2 je napisao(la):
sudija » Pet Mar 15, 2019 5:00 pm[/url]":1ypsbgg2]Danas nisu pustili, ali je asfaltirano sve. Radnika nije bilo nigde oko 14h. Ne.znam.šta čekaju?
c645c6c4995ef430f3b62f834f7cc618.jpg
ce67b74d648f63fb80d4ef561d49f288.jpg
09f302bfed396df08c91b8815786da54.jpg


Послато са Lenovo A916 уз помоћ Тапатока
Čekaju Vesića i studio b da ga svečano otvori i snime u ponedeljak sigurno. Kako ih više nije sramota? Probili su i treći rok puštanja mosta? A o tome da će ceo bulevar biti gotov do Juna 2019te neću ni da komentarišem.
 
jel ja ovo dobro vidim da je 40 ogranicenje? :D :D :D
 
Sad htedoh da kažem, ovde ne može samo nešto da se pusti, mora neko da se slika.
 
Inače jedan od glavnih razloga za uklanjanje Milkakovačke pruge (saobraćaj prestao krajem 1989, a pruga skinuta negde 1993.) je upravo bilo da se uradi ovo proširenje. Ali onda je počela novobeogradizacija, koja je ovaj pravac učinila još opterećenijim - desetine hiljada radnih mesta je prebačeno na NBG.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=609191#p609191:of2k8fga je napisao(la):
pwl » Sub Mar 16, 2019 10:17 pm[/url]":of2k8fga]jel ja ovo dobro vidim da je 40 ogranicenje? :D :D :D
40 je ograničenje od Miloševog konaka pa sve do Kneževca celim Bulevarom, samo policija tu retko stoji u poslednje vreme a trebala bi češće pogotovo u jutarnjem špicu. Tada obilaze kolonu vozila na punoj liniji ludačkom brzinom, uveče se vozi 90 na sat itd. A most će da puste u nekog 15og kako su krenuli :D
 
Kako mi je rekao jedan radnik juče Pere Velimirovića puštaju 22.03. odnosno sada u petak napokon. Od 19g do sada su samo iscrtali autobuske stanice, stavili bankine na novi most i to je to... A čuo sam na pumpi u Vareškoj i da će nakon puštanja Pere Velimirovića da zatvaraju i da rade rekonstrukciju Vareške, zna li neko više o ovome?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=610244#p610244:3m7rou6v je napisao(la):
markomarinkovic » Sre Mar 20, 2019 7:17 pm[/url]":3m7rou6v]Kako mi je rekao jedan radnik juče Pere Velimirovića puštaju 22.03. odnosno sada u petak napokon. Od 19g do sada su samo iscrtali autobuske stanice, stavili bankine na novi most i to je to... A čuo sam na pumpi u Vareškoj i da će nakon puštanja Pere Velimirovića da zatvaraju i da rade rekonstrukciju Vareške, zna li neko više o ovome?
Nisam čuo za tu rekonstrukciju Vareške, ali podržavam u potpunosti to. Od kako je zatvoren most, vraćam se tuda svakoga dana sa posla, i mogu reći da je to od pumpe do toplane sve samo ne ulica. Krpljena je 100x, pogotovo na delu od amss do toplane je katastrofa.
 
Konačno sutra u 10.30h puštaju u saobraćaj. Čekali slobodan termin Vesića...
 
I onda ce da zatvore zbog rusenja starog mosta jel to plan
 
Da, ali prvo mora da izmeste reku, a za to će im trebati nekoliko meseci, ako ih vreme posluži. Mislim da će taj posao oko rušenja starog mosta i zatrpavanja korita ispod samog mosta, trajati kratko, mesec, dva...Mene više plaši šta će se desiti kada tu počnu da prave novi bulevar.
 
Kada bi neko mogao sutra da bude u PV 10.30h pa da postavi konkretna pitanja...
 
Do sad su mogli da izmeste reku. Meni i dalje nije jasno šta su radili od zemljanih radova do sad.
 
Vrh