Šta je novo?

Bulevar patrijarha Pavla

U neposrednoj blizini mosta se nalaze postojeća stajališta , tako da bi jedino njihovo izmeštanje došlo u obzir.
 
Sva sreća da nisu smislili ovako nešto, ko zna kako i kada bi se uradilo.
Vodeni most, Magdeburg, Nemačka
BMV25qI.jpg
 
Kod nas bi ovako nešto u rekordnom roku postalo plavno područje. :)
 
Već sam pisao da su baš ubrzali izmeštanje korita. Bio sam danas i zaista su mnogo su uradili u poslednjih mesec dana. Ako ovako nastave biće gotovo do leta.
Tamo gde su napravili novo korito, staro su već zatrpali.
Ne znam samo koliko će im smetati ovaj kolektor, ili šta je već, što se vidi na drugoj slici?
Na poslednje dve se vidi da je zatrpano staro korito...
7779e2a8dd93f85b4f4c58a11c6be542.jpg
15800f96638f8d04eac50f0376aa4457.jpg
40bce5f546b1f0d937dbd2c3bd27b4ad.jpg
9142f5552840c96e3b17e35d976ef3f5.jpg
58d5894deeef072015bf71e011c09f14.jpg


Послато са Lenovo A916 уз помоћ Тапатока
 
Gledam poslednju fotografiju , i ako sam dobro shvatio ono što si napisao , oni će da šire bulevar na ovu stranu gde je ovo silno drveće? Ako je zaista tako , oni će sve to da poseku?
 
Pretpostavljam da hoće, jer u tom delu ima najmanje prostora između reke i pruge...
 
Koja je poenta sada da rade zamenu dela tramvajske pruge od Topcidera prema Rakovici? Zar se rekonstrukcija Bulevara ne ocekuje uskoro?
 
Očigledno to uskoro nije tako uskoro. Inače , u srpskom političkom jeziku , pojam "uskoro" je veoma rastegljiv. :)
 
NIS -ova benzinska stanica kod podvožnjaka u potpunosti uklonjena.
 
Hvala Bogu sto sada rade te sine. Rakovacki put na delu od Pere Velimirovica do Kapitol parka je godinama toliko zapusten bas zbog te logike (to ce sad da se radi) da je doslo do toga da se ne menjaju ni sijalice ulicne rasvete. O stanju trotoara, korova koji raste na sve strane da ni ne pricam. Taj tramvaj je jedina svetla tacka infrastrukture tog poteza.
 
Nadam se da neće završiti kao u Zagrebu kad su radili kanal pa na jednom delu ga uveli u 4 cevi: Bandić napao projektanta: 'Koji je id*** ovo napravio?'
 
Sve su bliži mostu :)
57a5e1838c11dc9b6465b9dc468f2e87.jpg


Послато са Lenovo A916 уз помоћ Тапатока
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=618511#p618511:19pnp4kz je napisao(la):
tribi » 23 Apr 2019 08:21 pm[/url]":19pnp4kz]NIS -ova benzinska stanica kod podvožnjaka u potpunosti uklonjena.
direktor":19pnp4kz je napisao(la):

m4qxu.jpg

10rseis.jpg

2rpd53m.jpg
 
Uh, ta raskrsnica mi je uvek bila traumatična zato što nisam koristio glavni pravac.

Da li ima neko pri ruci izdvojen deo kako će taj deo da izgleda?
 
Буквално као да је никад није било!
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=619208#p619208:8w5b00d6 je napisao(la):
astrodule » Sub Apr 27, 2019 12:31 pm[/url]":8w5b00d6]Uh, ta raskrsnica mi je uvek bila traumatična zato što nisam koristio glavni pravac.

Da li ima neko pri ruci izdvojen deo kako će taj deo da izgleda?
Ukoliko ne bude izmena postojećeg plana ukrštanje bi trebalo da izgleda ovako.
 
Ova denivelisana raskrsnica veliko iznenađenje. Svaka čas na smelosti.
 
:kk: za projekat
Verovatno je to urađeno zbog onog tunela što vodi ka Topčideru , groblju i onim kompleksima što su usput , a i zbog izbegavanja ukrštanja sa tramvajskim saobraćajem.
 
Da li neko ima informaciju kuda će ići bulevar od te raskrsnice prema Pere Velimorovića? Da li sadašnjom trasom, ili će biti pomeren?
 
Vrh