Šta je novo?

Bulevar patrijarha Pavla

nema kamera. radar cesto stoji ispod nadvoznjaka u smeru ka rakovici
 
ne snima, sluzi za pracenje saobracaja/prepoznavanje tablica i ako bas nemas srece (bezobrazan si) pa vozis auto vise dana neregistrovan dobijas za to kaznu na kucnu adresu.
 
Stavljen je i znak za ležeći, ako sam dobro video, ili se odnosi na neravnine na putu. Pred samu krivinu
 
Jeste i tada sam kritikovao taj plan jer nam ne treba četiri koloseka u Topčideru, dva su dovoljna. Dva koloseka do parka imaju veći razmak između i idu preko odvojenih mostova preko Topčiderke, pa bi njihovim uklanjanjem ostalo dovoljno mesta da put bude izgrađen kompletno između pruge i tramvaja i da zatim postepeno siđe na trasu Topčiderske pre železničke stanice.
Pogledajte prilog 175566
Pogledajte prilog 175565
Naravno, imajući u vidu da je ovaj gradonačelnik lenj koliko i svi prethodni, a zelenilo mrzi i više nego prethodni, ne očekujem logično rešenje, nego će ili sve koloseke da pretvori u bulevar, ili će da ga protera skroz kroz park. Tako da, neka se bune ljudi, i treba.

Док се овај Скадар од булевара не заврши, мислим да би било сасвим ок да за почетак направе средњу траку да буде за право и лево, јер ово тренутно са само овом скроз десном за право, ка НБГ, је један од разлога за додатне гужве.
 
Nagradno pitanje: Koliko vremena treba do semafora kod Konaka?
IMG_20231011_073743.jpg
 
Video sam danas da su poceli da odvoze onaj sljunak sto se nalazi u topcideru na staroj trasi pruge
 
  • Sviđa mi se
Reagovanja: nm_
ipak treba imati u vidu da na ovom projektu radi ne više od 10-tak radnika! I svaka im čast na postignutom! 😂
 
  • Sviđa mi se
Reagovanja: nm_
Pažnja!!!
Na novom delu nedostaje šaht, uz trotoar, 100m posle semafora, ka gradu. Posle one velike krivine.
Danas sam video nekoliko njih koji su pocepali gume, razlupali trap.
Javio sam saobraćajnoj. Obećali su da će zvati vodovod/kanalizaciju
 
Каже Шапић да ће да покушају да нађу новог извођача радова у следећих два месеца а Сићве да је крива претходна власт због лоше пројектованог Моста на ади или лоше одраћеног посла тако нешто, у суштини Весић и екипа покрали паре сурово и сад серуцкају боле их уво може им се.
 
Каже Шапић да ће да покушају да нађу новог извођача радова у следећих два месеца а Сићве да је крива претходна власт због лоше пројектованог Моста на ади или лоше одраћеног посла тако нешто, у суштини Весић и екипа покрали паре сурово и сад серуцкају боле их уво може им се.
Rekao je da je Đilas izgradio most na koji ne može da se popne.
 
Šapiću, ako čitaš ovo, sledeći put reci ovako:

Mi platimo nejmare da završe Skadar, ali Đilas uveče dođe i svakom nejmaru da milionče da sve što su sagradili poruše.

Veruj mi, bolje je ovako, verovaće glasači.
 
Kakvi radnici ovaj se malo malo pa valja zamisli da ih je više.
 
Moram da iskoristim priliku i podsetim na projekat rekonstrukcije vojvode stepe kako je Mali svaki put do besvesti ponavljao da oni nisu dogovarali posao i da zbog toga ispastaju i da ce svi videti kako se radi kada krene slavija da se rekonstruise.
I eto ponovo ista prica...
 
Činjenica je da je manje vremena bilo potrebno da se napravi Most na Adi nego što traje ovaj fijasko sa parčetom gradskog bulevara u ravnici.
Kao što je i činjenica da nema tog istog mosta da tek ne bi moglo da se prođe kroz grad.
Kako bi tek bilo da je napravljen na pravom mestu, a ne gde nikom ne odgovara
 
Pred prošle izbore su stavili tablu da krecu radovi kad se sidje sa mosta i krenuli malo da krce ono šiblje. Cim su prošli izbori nema table, nema radova, sve stoji. Nisu trebali uopšte da stavljaju tramvajske sine, kad autobus ide već 7 godina.. A izgleda da ćemo pre ući u EU nego da se zavrsi Bulevar!!
 
Vrh