Šta je novo?

Bulevar patrijarha Pavla

Kako bi ti rešio ovaj i slične probleme na dovoljno brz i efektan način, a da imaš krajnji rok mesec dana pred izbore, i uz to znaš da nemaš dovoljno radnika da pokriješ sve lokacije? Ne pravdam ove što su to uradili, nego čisto onako glasno razmišljam.​
Nisam siguran da sam potpuno razumeo pitanje. Želiš da znaš kako bih ja, da sam kojim slučajem na vlasti, za mesec dana rešio celu katastrofu za koju sam odgovoran već pet+ godina unazad?

Vrlo jednostavno -tako što bih podneo krivične prijave protiv samog sebe i svih svojih saučesnika u koruptivnim radnjama koje su do celog ovog kolapsa dovele, i krenuo da objavljujem istinu i raspetljavam hobotnicu podobnih partijskih podizvođača koja pod paravanom proširenja ulica i mnogih drugih, često potpuno nepotrebnih, a uvek višestruko preplaćenih radova iscrpljuje gradske i republičke kase, koje građani pune očekujući da će neko odgovorno i u njihovom interesu trošiti njihov teško stečen novac.

Eto, toliko može i za manje od mesec dana da se reši.
 
Poslednja izmena:
Vest od 01.06.2023. :

"Kako su nam objasnili nadležni u ovom preduzeću (JKP Beograd put), u toku je izrada potrebne tehničke dokumentacije, nakon čega će se pristupiti izvođenju radova na mostu u Topčiderskoj ulici.

Javno preduzeće "Putevi Beograda" nadležni su za održavanje ovog mosta, a planirano je da do kraja godine most bude doveden u ispravno stanje."


Dakle, do kraja 2023. kazu da ce most biti saniran. Ja nisam zalazio tuda poslednjih 6 meseci, pa me zanima ako je neko bio da li video IKAKVU naznaku da se oko tog mosta nesto desava?
 
Предизборна шећерлема, нове табле на улазу у парк.Pogledajte prilog 181444
Хахахахах, ја им скидам капу за ову опаку, вишеслојну и апстрактну заје.... народа!

Деценијско малтретирање народа укидањем трамваја зарад фиктивне реконструкције улице а онда им, док се народ вуче у колони, поред поставиш билборде на којем се приказује виртуелно стање булевара какво је требало одавно да буде изведено.
 
Хахахахах, ја им скидам капу за ову опаку, вишеслојну и апстрактну заје.... народа!

Деценијско малтретирање народа укидањем трамваја зарад фиктивне реконструкције улице а онда им, док се народ вуче у колони, поред поставиш билборде на којем се приказује виртуелно стање булевара какво је требало одавно да буде изведено.
За предпрошле изборе су показивали сасвим друге 3д приказе, са дрворедима, стазом одвојеном од коловоза зеленим појасом...
 
Реалистичност приказа у складу са реалношћу на терену, хаха

Тада су обећали релативно прихватљиву реконструкцију улице у равничарском делу града без икаквих компликованих ставки у пројектном задатку и просечни грађани нису имали очигледне разлоге за сумњу.

Сада су методом трајног, виртуелног градилишта, деценијског малтретирања целог јужног дела Београда и третманом грађана испод сваког нивоа скапирали да је у овом пајтоновском чину максимум лажи сокак новог асфалта и свеже оцртаних трака - Још један квалитетан слој зај.....е.
 
Vest od 01.06.2023. :

"Kako su nam objasnili nadležni u ovom preduzeću (JKP Beograd put), u toku je izrada potrebne tehničke dokumentacije, nakon čega će se pristupiti izvođenju radova na mostu u Topčiderskoj ulici.

Javno preduzeće "Putevi Beograda" nadležni su za održavanje ovog mosta, a planirano je da do kraja godine most bude doveden u ispravno stanje."


Dakle, do kraja 2023. kazu da ce most biti saniran. Ja nisam zalazio tuda poslednjih 6 meseci, pa me zanima ako je neko bio da li video IKAKVU naznaku da se oko tog mosta nesto desava?
Ништа се не дешава, црвено-бела баријера не мрда.
Али се обнавља дрвени мостић у парку :mad:
 
Eee, onaj preko Topčideke? Baš lepo, ja sam ga već otpisao kako su temeljno uklonili tragove njegovog postojanja.

A za ovaj auto-mostić, da je izgrađen bulevar PP, za njim ne bi bilo potrebe.
 
Nisam siguran da sam potpuno razumeo pitanje. Želiš da znaš kako bih ja, da sam kojim slučajem na vlasti, za mesec dana rešio celu katastrofu za koju sam odgovoran već pet+ godina unazad?

Vrlo jednostavno -tako što bih podneo krivične prijave protiv samog sebe i svih svojih saučesnika u koruptivnim radnjama koje su do celog ovog kolapsa dovele, i krenuo da objavljujem istinu i raspetljavam hobotnicu podobnih partijskih podizvođača koja pod paravanom proširenja ulica i mnogih drugih, često potpuno nepotrebnih, a uvek višestruko preplaćenih radova iscrpljuje gradske i republičke kase, koje građani pune očekujući da će neko odgovorno i u njihovom interesu trošiti njihov teško stečen novac.

Eto, toliko može i za manje od mesec dana da se reši.
Pedizborna kampanja je u jeku, i ti bi radije sam sebe kandidovao za ćorku nego za novi mandat u vlasti?
 
Eee, onaj preko Topčideke? Baš lepo, ja sam ga već otpisao kako su temeljno uklonili tragove njegovog postojanja.

A za ovaj auto-mostić, da je izgrađen bulevar PP, za njim ne bi bilo potrebe.
Ne misle na taj, nažalost od drvenog mosta koji je spajao reku u pravcu Miloševog konaka sa jedne i železničke stanice sa druge nema ništa, kao što si rekao, temelj uklonjen. Obnavalja se most u parku, onaj preko jezerceta.
Problem je most za vozila kod kafane Daščara u Topčiderskoj ulici koja seče park, on je nekada imao tablu za nosivost ispred sebe, sigurno nije bila tolika da nosi šlepere šodera i građevinskog materijala koji se preturio preko njega za vreme gradnje završene deonice bulevara, te je noseća konstrukcija oštećena i most je zatvoren od letos. Kao što je napisano, tu niko ništa ne pipa. Most sam po sebi nije pomagao previše, ali koliko toliko rastereti semafor kod konaka pa je protočnost ipak veća.
 
IMG-d76d9b673bc641a84924092b30372245-V.jpg
 
Мислим да излазе статистике за гласачка места на сајту РИК.
 
ovaj treba okaciti na svim lokacijama od rekorda od bloka 23, pinka i topciderske zvezde, za sve korisnike "bulevara" (evo malo besplatnog PM za opoziciju)
uoravo tako, vec 100m levo od njegove kuce (nije mu usput za posao), raspd na gradilistu
Kakav vrhunski cinizam, neverovatno. Jedino na čemu se ovih godinu i po nešto ozbiljno radilo je Šapićeva trasa kojom se vozi svaki dan do posla.
 
Лаж је истина.

Ето зашто кажу да је ово доба постистине. Свако треба да поразмисли о овом билборду и куда плови овај брод.
 
Više puta je rekao za Bulevar Patrijarha Pavla,da je izvođač radova odustao,zbog povećanja cene materijala.
Traži se drugi,sa kojim će biti potpisan nov ugovor.
Vesić je taj,koji je započeo puno toga,a realno ništa nije izgurao do kraja,a i ono što je izgurao,izvedeno je u totalnom fušu.
Ja bih se pre brinuo,za kompletno renoviranje tramvajskih baštica,koje je doživelo totalni debakl.Svuda je beton ili ispucao ili je izlomljen.Planiraju se novi tramvaji,a nove baštice su devastirane.Moraće će uskoro ,sve ponovo da se radi.
 
Vrh