Šta je novo?

Bulevar patrijarha Pavla

Zub vremena i nekvalitetno odradjen posao ce nazalost zatvoriti krug novih i obnovu starih deonica. Ono kada bolje razmislis ostacemo na dve trake kao i pre bulevara.
Npr. Ostruznicki most
 
Prosao sam pre nekih sat vremena, bilo je 10ak radnika, od mesta gde voz prelazi bulevar pa ka Topcideru. Najaktivniji su ispod samog prelaza
 
Biće asfaltirano u roku od dve nedelje, rekoše mi danas na gradilištu. Ali, po svemu sudeći vrlo brzo će zatvoriti drugu stranu, možda i odmah, da poprave ono što u startu nije urađeno kako valja. Brzo će i osvetljenje, a za asfaltiranje trotoara moraće još da se čeka, ne znam zbog čega...
 
DSC_0044.JPG
DSC_0045.JPG
DSC_0046.JPG
DSC_0048.JPG
DSC_0049.JPG
DSC_0051.JPG
DSC_0052.JPG
DSC_0054.JPG
DSC_0056.JPG
DSC_0057.JPG
DSC_0059.JPG
DSC_0060.JPG
DSC_0062.JPG
DSC_0064.JPG
DSC_0065.JPG
 
Džaba trošite film (a tek gorivo za drona), tu se već mesecima samo nešto sitno prčka...
 
Poslednja izmena:
Jutros su istovarali jedan mali bager kod autoperionice. Možda otvore početak početne faze započinjanja deonice od mosta do rasadnika :)
 
Bager je služio za postavljanje table o početku radova na deonici 1. Početak april 2022 rok za završetak 360 dana (ili 350). Vraćao sam se bajsom pa nisam slikao tablu možda sutra. Na gradilištu polivaju bitumenom tucanik i video sam finišerku tako da se možda bliži kraj agoniji
 
Znaš šta je fora, neko ko sad prvi put vidi slike sa gradilišta bi rekao šta je bre ovim ljudima pa ovo će da završe sve ali baš sve za max mesec dana, čemu drama.
A mi bi pucali od sreće kad bi pustili u saobraćaj bez trotoara, svetla i svega ostalog za mesec dana!!!
 
Jutros su počeli da krče šiblje i da dovlače mašine pored pruge. Eh da su izbori malo češće :cry:
P.S. Po rečima starog putara, teh direktora u penziji ,ceo potez od mosta do Kneževca bi mogao da se završi za jednu građevinsku sezonu. A mi uđosmo u petu godinu (mart 2018 početak radova na izmeštanju Topčiderke). Ali ovako smo imali dosta otvaranja i puštanja
 
Nisam uspeo za ovo malo slobodnog vremena vidim kako su resili prelaz preko Bulevara kod kovnice. U svakom slučaju se nadam poboljšanju pešačke-biciklističke komunikacije izmedju dve najveće šumsko parkovske površine u gradu,a obzirom da ova dva interesanta mostića uskoro definitivno lete, voleo bih da ih vidim rekonstruisane u ulozi jedne od pasarela preko novog Bulevara.
wagner mostovi.JPG
 
Prolazim prije 2 dana tuda i jedva 20% bilo asfaltirano, reko nema sanse do izbora al evo izgleda da ce nekako sklepati to, a u medjuvremenu ona pustena strana fino propada, par sahti je sleglo lijepo :)
 
Prolazim prije 2 dana tuda i jedva 20% bilo asfaltirano, reko nema sanse do izbora al evo izgleda da ce nekako sklepati to, a u medjuvremenu ona pustena strana fino propada, par sahti je sleglo lijepo :)
Dobro što je RAS inženjering dobio posao na prvoj deonici jer oni dobro rade,hvala bogu da Energoprojekt nije i ovo uzeo i poturio neke leve podizvođače kao na drugom delu
 
Možda sada dobro rade, ali su u Bulevaru Zorana Đinđića pre 10-ak godina napravili haos sa kopanjem i zatrpavanjem strujnog kabla za BnV. Sve je bilo isečeno katastrofalno, a isto tako i asfaltirano.
 
Vrh