Šta je novo?

Bulevar Oslobodjenja (ex JNA) od Autokomande do Slavije rekonstrukcija

Хех. Покушао је један пролазник. Ту се гума извукла. Већи део шина је већ без гуме које је испала.
 
Nisam mogao da slikam jer sam vozio... ali Bulevar Oslobođenja ima dosta rupa (neke bih čak nazvao kraterima) u delu od Hrama ka Slaviji. Da li je normalna pojava istih nakon ne tako davne obnove ulice?

Takođe sam primetio na nekoliko tačaka izdignute mrlje, kao da je neko prosuo beton po asfaltu. Za nepoverovati.
 
U "gornjem" delu Bulevara Oslobodjenja (od Autokomande do Trosarine), bilo bi sjajno kada bi se napravili putokazi za skretanja u smeru ka Trosarini, sa imenom bocnih ulica. Ima mnogo tih malih jednosmernih ulica koje seku Bulevar, obelezavanje bi bilo vrlo efikasno resenje.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=619406#p619406:2u9rbjdg je napisao(la):
VeniVidiVici » Pon Apr 29, 2019 1:14 am[/url]":2u9rbjdg]Nisam mogao da slikam jer sam vozio... ali Bulevar Oslobođenja ima dosta rupa (neke bih čak nazvao kraterima) u delu od Hrama ka Slaviji. Da li je normalna pojava istih nakon ne tako davne obnove ulice?

Takođe sam primetio na nekoliko tačaka izdignute mrlje, kao da je neko prosuo beton po asfaltu. Za nepoverovati.

To je potpuno normalna pojava kada je u pitanju izvodjač radova MBA Ratko Mitrović, dakle ispunili su naša očekivanja :vops:
 
Sve je vise rupa. Resetka slivnika su vec propale.
Narod ima ono sto je hteo.
 
Screenshot_2021-01-23 54_10 pdf(1).png

http://znaci.net/00001/54_10.pdf
 
Е али стварно су требали да посеку дрворед и направе нови, колико су узане траке није нормално
 
Нисам успео да пронађем тему о Булевару ослобођења, мада је овај сквер што су комплет растурили близу.
 

Prilozi

  • Screenshot_20210310_082558.jpg
    Screenshot_20210310_082558.jpg
    278,2 KB · Pregleda: 3.142
Uređuje se skver, juče je Fejsbuk bio puno fotografija kako su genijalci zabetonirali drveće jer nema zemlje oko stabala.
 
Neverovatno koliko se angažuje radnika i mehanizacije za ovako banalne projekte, dok glavne velike projekte razvlače i fušare. Podržavam ja da se sređuju i te mikro lokacije, ali ispada da su prioritetnije od 4 bulevara ili bulevara Patrijarha Pavla!?
 
Koliko turista prođe pored ovog parkića, a koliko Bulevarom patrijarha Pavla i potezom "Kalemegdan - Vukov spomenik"?
 
Ево препуно је туриста, не знамо где ћемо пре од њих.
 
Давно су одлетели она кладионица и брза храна Миле кувар. Кладионица се преселила преко пута у неку склепотину, док је Миле нажалост остао без локала у близини Славије а њихов локал на Сењаку није ни близу оном што је постојао на Славији.
Мене чуди зашто овај троугао није одрађен цео кроз када је рађен и цео булевар него су га сад растурили целог и радили изнова.
 
Prošao sam tuda pre par dana, ali nisam nišao gde da ubacim fotku. Evo je sada. Dodao bih da se i beton u tramvajskim bašticama još uvek pristojno drži.
Bulevar Oslobođenja by Dark Pale, on Flickr
 
Šta je falilo prethodnom stanju?
Čisto bacanje para.
 
Wow, koliko zelenila. Ko sruši one kioske gore kumim ga.
 
Barem će biti nekoliko drveća, a ne samo travnjak.
 
У оним другим киосцима је отправник аутобуса и вц за возаче, мада могу да се и они сруше кад се окретница пребаци у Краља Милана.
 
У Краља Милутина, не Краља Милана. А тамо већ има отправничка кућица у виду простра намењеног за ТОБ. ТОБ је ту вишак.
 
Vrh