Šta je novo?

Brankov Business Centre (Ex Zgrada Beobanke) - Zeleni Venac

Ne znam cemu toliko odusevljenje ,mozda nije totalni promasaj ali definitivno vuce na 90e..
 
Telekomovo mastodontsko ruglo u Bircaninovoj isto vapi ili za renoviranjem (verovatnije) ili pak za rusenjem (naucna fantastika).
Na tu zgradu sam takođe mislio. Bilo bi super da je sruše i izgrade neki normalan objekat, međutim pre rušenja valjalo bi iskoristiti tu zgradu za snimanje nekog holivudskog postapokaliptičnog filma, obzirom da je ta zgrada kao stvorena za tako nešto
 
20240129_124524.jpg
 
Zna li se nesto o zakupcima? Vidim da ima 2 nosaca za reklame/embleme.
 
Da li zna neko je l tehnički nije bilo moguće dodati još 5-7 spratova ili nije bilo interesovanja da bude malko višlja zgrada?
 
Поздрав свима,
Да ли можда неко зна да ли је у плану и обнова зграде која се наслања на ову са стране улице Царице Милице. Делује као да је обновљен први спрат и да је саниран кров...
Хвала.
 
Хвала ти.
Видео сам да је зграда која припада неком државном предузећу, али нисам знао да је ЕПС.
 
Grad bi morao da zabrani ovakvo sakaćenje zgrada sa oblaganjem celog prizemlja ovim panelima, kao što rade sve kladionice.
Bas to sam pomislio kad sam ugledao sliku, da li je tesko sakriti klime i staviti reklame u okvir stakla koji pripada zgradi (estetski napraviti) takoreci, uniformisati lokale?
 
Vrh