Šta je novo?

Blokovi 25 i 26

Ja se izvinjavam da ne listam celu temu, investitor GP Napred?
Ima li negde detalja projekta, ceo se gradi ili etapno?
 
IMG_20230811_111553.jpg
IMG_20230811_111809.jpg
IMG_20230811_111832.jpg
IMG_20230811_111838.jpg
IMG_20230811_112446.jpg
 
Po tome kako ovo napreduje, verovatno ne znaju ni investitori...
Kao što nema ni rendera, tako da možda ne znaju zapravno ni kako će da izgledao sam objekat, krenuli su odozdo pa će vide usput
 
Investitor je GP "Napred". Mislim da trenutno imaju dozvolu za podzemne radove, ne znam da li su zatražili dozvolu i za nadzemnu konstrukciju.
 
jel mozete reci zasto?
mozete da posetite moj lokal u zgradi pored arene koju su pravili,voda ne moze da se pije jer je zuta,zid na 1,5m visine odstupa 10cm,toliko je sve krivo da vrata golim okom vidite da nisu pravougaonik.Sa vodom ista prica u zgradi u otona zupancica gde sam iznajmljivao.I ima jos toga.
 
Jel ima ovaj projekat sajr, render, mail neki, broj? Grade na jednu od najatraktivnijih lokacija u gradu, a informacije su poprilično opskuerne…
 
Da li ima nekih novosti oko prodaje? Ja sam nacuo da ce cena po kvadratu biti minimum 7500e bez PDVa, ali ne znam koliko je to realno.
 
Da li ima nekih novosti oko prodaje? Ja sam nacuo da ce cena po kvadratu biti minimum 7500e bez PDVa, ali ne znam koliko je to realno.
I ja sam cuo istu stvar. Ne znam koliko je istinito posto nije doslo od Napred-a vec od agenta koji se raspitivao kod poznanika iz Energoprojekta. Iskreno, kad sam cuo mislio sam da je neko od njih pomesao nesto i da nema sanse da je tacna cena, ali eto nisam jedini koji je cuo tu nebulozu.
 
Vrh