Šta je novo?

Blok 34 i Studentski grad, Novi Beograd

Nemam novih informacija u ovom momentu, da li će biti zona ili ne skorije ne smem da tvrdim
 
Prođe proleće. :(
IMG_2513.png

13.06.2024.
 
Na ovoj slici se vidi i jedan od divljih izlaza sa livade na put, ima ih više. Stalno je ta strana trotoara blatnjava, potrebna je akcija provere pneumatika oštrim predmetom tim "finim" vozačima. Zapao mi je za oko jedan crveni kamion koji svako jutro turira mašinu i jakim gasom kreće, podigne prašinu kao oblak.
 
Ja se nadam da hoće, bilo šta, samo da ne gledam više ovo ruglo, neka dignu i soliter ako hoće. Inače, tekst lepo pokazuje koja je to građevinska banda, koliko se vlasnika i suvlasnika pominje, zapetljano kao Twin Peaks.
 
Jeste banda, ali bolje da nikne pumpa ili neki manji trgovinski centar u rangu nekadašnjeg Interexa, te veličine nego neka desetospratnica ili ne daj Bože još više od toga.....
 
Uh, nemoj pumpa, to nam u kraju ne treba nikako, već se dovoljno trujemo od auto puta i kiselog drveća. Tržni centar, neki novi blok zgrada, poslovni centar, šta god, samo da "urbanizuju" taj deo. Inače, navijam za visoke zgrade samo da bi nas zaštitile od buke i čađi sa auto puta.
 
Ne znam u kom delu bloka živiš, buka sa auto puta uopšte nije toliko strašna čak ni u stanovima koji su u ulazu gde je Domino ( Da, Domino.. )
 
Ne znam u kom delu bloka živiš, buka sa auto puta uopšte nije toliko strašna čak ni u stanovima koji su u ulazu gde je Domino ( Da, Domino.. )
BAČ 168 do 172, gledamo pravo na džunglu, garažu i auto put, buka sa auto puta se baš čuje, veruj mi, čak nam bude čudna tišina kada ga zatvore zbog nekih delegacija, kad ne idu vozila.
 
Vrh