Šta je novo?

BIG Residences - [ Stambeni kompleks]

Što se tiče već prometavanih nekretnina, velika većina stanova je kupljena od strane agencija direktno od investitora.
Sada te agencije prepodaju ove stanove po znatno višim cenama.
 
Svim stanarima želim srećno useljenje :vops::bubanj::sesir:

big-residences-100723-01.jpg

big-residences-100723-02.jpg

big-residences-100723-03.jpg

big-residences-100723-05.jpg

big-residences-100723-06.jpg

big-residences-100723-07.jpg

big-residences-100723-08.jpg

big-residences-100723-09.jpg

big-residences-100723-10.jpg

big-residences-100723-11.jpg

big-residences-100723-12.jpg

big-residences-100723-13.jpg

big-residences-100723-14.jpg

big-residences-100723-15.jpg

big-residences-100723-16.jpg

big-residences-100723-17.jpg

big-residences-100723-18.jpg

big-residences-100723-19.jpg
 
Čudno obeležavanje stanova na postanskim sanducicima skroz sifrarnik
I lift ogledala bez
 
Super izgleda, lepo, kvalitetno i skladno, čak bih rekao da je i jedan od retkih projekata koji je ispoštovao render, nije bilo nikakvih budževina, nadogradnji i uvučenih spratova...

Da ih ne ureknem, nadam se da će nastaviti ovako i u narednim fazama.
 
Jeste stvarno lepo sve ovo izgleda, samo da nastave da odrzavaju da bude ovako i ubuduce.
 
Super izgledaju zgrade! Pratio sam izgradnju od pocetka, deluje mi da su bas brzo i zavrsene.
 
Ovo je jedan od retkih projekata gde je sve u liniji sa najavljenim.

Nadam se da će cene u kasnijim fazama biti prihvatljive :)
 
Ono što mi se ne sviđa je što nema drveća u naselju jer su zgrade napravljene na betonskoj ploči garaže koja je ispod.
 
sa obzirom da je Ingrap-Omni objavio svoje cene za projekat ispod "Dunavskih terasa - od 2620+pdv" pitanje je šta je sada realno......

To je trenutna situacija na tržištu nažalost. Deluje nenormalno, ali većina novogradnji na iole prihvatljivim lokacijama u BG drži izuzetno visoke cene već neko vreme.

Postoje indikacije da se promet smanjuje zbog rasta euribora, tako da možemo i očekivati da se cene vrate u "realnost" u narednih godinu-dve. Mislim da dosta investitora trenutno zacepljuju cene pa ako prođe prođe, ali teško da je to održivo na duge staze ako žele da obrnu pare.
 
Lepe su zgrade, deluje i kvalitetno, Srećno uselenje novim stanarima, mislim da nisu pogrešili što su kupili stanove baš ovde.

Nadam se da će uskoro da krene i sledeća faza, ovako raskopano nije prijatno. Šteta što nisu pojurili kako bi iskoristili mehanizaciju i kranove dok bili na licu mesta.
 
Postovane komsije interesuje me da li ste uspeli upisati hipoteku na stanove u katastru?
 
Vrh