Šta je novo?

BIG Residences - [ Stambeni kompleks]

Ne, GBA je 48.000, a brojku od 17.000 sam projektovao gledajući odnos GBA i GLA za Delta City i USC.
 
Visnjicka Plaza je 100.000m2 GBA ;)
 
Onda izveštaj CB Richard Ellis laže :cool:

Igor to the rescue :vops:
 
Jer se dogadja nesto sa ovim projektom???
Jer su krenuli bar predgodni radovi??
 
Nisam dugo prolazio tamo, ali sumnjam da će bilo ko počinjati ove godine bilo šta, a verovatno i u prvoj polovini naredne. Ukoliko me sećanje dobro služi Plaza je imala neki obaveštenje za medije gde su rekli da su svi projekti u Srbiji (sem Kragujevačke Plaze) stopirani do daljeg.
 
Skoro sam prolazio i što se lokacije tiče nema nikakvih naznaka da će išta krenuti uskoro... :(
Shmeksi mudro zbori.
 
pocinju da ruse pocetkom sledece godine. rok za izgradnju je 18 meseci..tako oni kazu....e sad..ne znam da li im treba verovati...kazu i da ce H&M da otvori svoju prvu radnju bas u njihovom centru...tako kazu..
ja sam njihov buduci zakupac...tako da pratim sve sta se desava...
 
Nele hvala na informacijama, ovo za H&M sam se potajno i nadao da će da bude u Plazi.

Ako nije poslovna tajna, da li su već počeli da se potpisuju neke vrste predugovora sa zakupcima i ako bi mogli da čujemo makar neke finansijske detalje (sumnjam da sme da se kaže, ali ništa me ne košta da pitam :cool: )
 
Mogu ti reci da je 50% centra vec popunjeno...Bice dosta novih firmi...Potpisali su sa Peek & Clopenburgom....Fox-om....Laline....Asics-om...
Detalji ugovora su jako zaje*******ani.....(molim boga da ne citaju ovi iz Plaze inace sam gotov..) Za Mup menjaju celu pricu...Prave novi projekat jer ovaj nije zadovoljio grad...tako su mi rekli...A Kragujevac se isto nastavlja sledece godine pocetkom..tako da je optimalno da zavrse do 2011 godine. Oni ljudi imaju pare nego zakupci nisu bili spremni da investiraju u svoje lokale zbog krize...Vazno je da Srbija nije stopirana od strane Plaze i bice to lepa prica kad se zavrsi....ponavljam...kad se zavrsi :)
 
Hvala ti za ove informacije, Peek & Clopenburg imaju svoj neki lokal u onom tržnomc entru u Makedonskoj (Europa centar ili tako nešto), ali verovatno će im to u Plazi biti prva prava radnja.

Evo ja ću kao da nagađam detalje ugovora, a ti namigni ako sam blizu ;)

- trostruka renta sa procentom od prometa
- za rasprodaje i sniženja mora da se traži odobrenje od menadžmenta centra
- enterijer lokala isto mora da dobije odobrenje menadžmenta centra
- penali ukoliko objekat kasni sa otvaranjem su smešni


Am I getting close?
 
Hvala ti za ove informacije, Peek & Clopenburg imaju svoj neki lokal u onom tržnomc entru u Makedonskoj (Europa centar ili tako nešto), ali verovatno će im to u Plazi biti prva prava radnja.

Evo ja ću kao da nagađam detalje ugovora, a ti namigni ako sam blizu wink

- trostruka renta sa procentom od prometa - TACNO
- za rasprodaje i sniženja mora da se traži odobrenje od menadžmenta centra- NIJE OBAVEZNO
- enterijer lokala isto mora da dobije odobrenje menadžmenta centra- TACNO
- penali ukoliko objekat kasni sa otvaranjem su smešni MAKSIMALNO SU ZASTICENI

Klimatizacija po m2 120 eura odjednom ili aneks ugovora da se zakupnina poveca za 2eura po kvadratu kako bi se to jednom isplatilo..
Nimalo nisu naivni....ti prakticno nemas nikakva prava kao zakupac..tako je na papiru...ali dogovorom mozes sve da resis, jako su komunikativni i ok za saradnju...za sada..

roger out


Am I getting close?
 
To nele!Ulepsao si mi vece!Vazno je da se nesto dogadja i da ce od Plaze biti nesto!
I jedno pitanje,sta je H&M?
 
zaffa11":3q7ls39c je napisao(la):
najjači sajt ikada :)

Iskreno ovo za H&M bih uzeo sa rezervom, jer kao što je Nele rekao Plaza planira da ih uvrsti u ponudi, ali još nikakav ugovor nije potpisan. Ma ni sam objekat nije krenuo da se pravi tako da je daleko 2012. godina.
 
zaffa11":3pqsgja1 je napisao(la):
Nemoj da me lozis!!!!
Kako?!!!!!
Molim te nauci me da koristim taj sajt "let me google it for you"!

Kako je jaka fora!!!

Neverovatno kako ljudi postavljaju glupa pitanja na forumima.
A i ja sam sam postavio jedno kada sam pitao sta je H&M.Al sta je tu je :)
 
snasao sam se... :)
Odlicna fora!
A sto se tice H&M-a osecam da su cene boze me sacuvaj...Tako da se ne radujem ni jednoj takvoj radnji :)
 
mare900":6gnlx3ry je napisao(la):
snasao sam se... :)
Odlicna fora!
A sto se tice H&M-a osecam da su cene boze me sacuvaj...Tako da se ne radujem ni jednoj takvoj radnji :)
...naprotiv ;)
 
fino, a postoje planovi i da se 12 produži i da ide višnjičkom ^__^ Ako centar bude otvoren linje ovom ulicom će se svakako morati pojačati, nedeljom cca idu na 15min :violina: Jedino 16/25/23 pa pešaka :grand:
 
U statusu je "pocecemo sa realizacijom kada se stabilizuje trziste i bude povoljnija situacija sto se tice finansiranja"
 
Vrh