Šta je novo?

Bezbednost u javnom prevozu

Trebalo bi videti samo u 2024 godini koliko je bilo sudara i videti bilans povredjenih i poginulih....u prevozu....a septembar je...

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока
treba da se nastavi ažuriranje u stilu teme sa zapaljenim vozilima, kad smo imali po godinama navedeno koliko je vozila izgorelo i kada....
 
To ti je budućnost gradskog prevoza u Beogradu. Pilićarske privatne firme, koje vozila servisiraju u dvorištu i zaposljavaju s ulice.
Tačno baš tako. Gsp, Lasta i Mobilitas da ih nisu sistemski uništili mogli su ozbiljno da nose poslove prevoza u gradu i da to liči na nešto. Oprema, garaže, logistika, ali Srbija brale.
 
Screenshot_2024-09-06-16-47-30-008_com.reddit.frontpage.jpg
 
Evo na Obrenovačkom Barbados MAZ udario u automobil. Ima povređenih.
 
Sad kad pominjemo slovne oznake i liniju 860, nešto mi pada na pamet da je Strela verovatno svojevremeno sklopila u prigradu neki ugovor gde obavlja prevoz samo na liniji 860 kao ispomoć Lasti a onda su kao rupu u ugovoru iskoristili raznorazne slovne oznake da dobiju dodatne polaske. Jer nigde drugde gde su kasnije uveli nove linije nisu toliko išli na slova kao tu.
 
kolike su fosne vozaci CLCa...jedino oni i strela lupaju autobuse svaki dan :ROFLMAO:
 
Kad ih budu đuture izlupali, onda ćemo mi koji smo korisnici gradskog prevoza da lupamo glavu kako da stignemo od tačke A do tačke B.​
 
Cuo sam sad na bg hronici da uskoro planiraju da ogranice brzinu apsolutnim svim vozilima javnog prevoza na 55kmh.
Kao da bi se ogranicio ljudski faktor kod nezgoda....

Kakva ce to glupost da bude 😫
 
Cuo sam sad na bg hronici da uskoro planiraju da ogranice brzinu apsolutnim svim vozilima javnog prevoza na 55kmh.
Kao da bi se ogranicio ljudski faktor kod nezgoda....

Kakva ce to glupost da bude 😫
Za*****ju se s nama.Samo testiranje zivaca ljudi,i da bi bili u javnosti i da se narod zali,a mi smo ne mocni po tom pitanju.
A da se karta placa to je bitno.
 
И боље што не знају само још треба око тога да се нервирају. Што мање знаш о лошим стварима то боље. Нас са форума ово занима јер нам је то хоби али већина људи једва зна да постоје приватни превозници.
Ај што не знају Београђани ко их вози него не занју медији па кад се запали аутобус или буде удес било каква незгода они за све пишу аутобус гсп било да је гсп или приватник у питању
 
Ај што не знају Београђани ко их вози него не занју медији па кад се запали аутобус или буде удес било каква незгода они за све пишу аутобус гсп било да је гсп или приватник у питању
Правилно је возило ГСП/приватног превозника на градској/приградској линији,а не свако возило ГСП.Такође што не волим је да неко сврстава линије потеза 100,300,400,500,600,700 у приградске кад су то реално градске линије,а зна се шта су приградске линије односно Ластине линије и Стрелина 860 абецеда.Знам да је нажалост на папиру потез 600 приградски и то ми се не свиђа.
 
Vrh