Šta je novo?

Bezbednost u gradu i kriminal

Ja sam bio turistički 2014. mislim da je tad kurs bio 18 grivni za dolar, a metro 2 grivne.. al možda se ne sećam najbolje... U Kijevu sam imao osećaj kao da sam u BG.. super je zemlja, Lavov je baš lep gradić i tamo sam jeftino ručao, a na jugu nisam bio...
Da moguće da je u tom periodu već ta cena bila. Ja sam 2014 godine isto bio odma posle Majdana, u Julu. Svi su mislili da sam lud što tamo idem. Tada sam išao da se vidim sa tadašnjom devojkom jer je pobegla od rata sa istoka, i hteo sam tu ostati ali se viza za duže vreme pravila u Srbiji u njihovoj Ambasadi :) Od 2018 pa do prošle godine smo tamo živeli i isto sam na početku poredio kijev sa Beogradom ali posle više odlaska tamo ovde tamo ovde, vidi se ogromna razlika.
Da Lavov je isto super :) O Ukrajini mogu doveka da pričam i prenosim svoje utiske :)
 
Prenosi ih povremeno kad se ukaže prilika, a nadam se da će bezumnom ratu doći kraj i da će zemlja uspeti da se konsoliduje, dovoljno je traumatično što su jedan Černobil preživeli i jedva nekako pregurali posledice a sad i sve ovo.

Ja sam u traumi bio minimum godinu dana samo jer sam ga posetio i u Zoni prespavao, tačnije baš u mestu Černobil sam prespavao u tamošnjem tada i dalje aktivnom hotelu.. 😊 O svemu razmišljaš intenzivno, da l'da jedeš u njihovom restoranu, da l da se tuširaš... 🙂adrenalin te puca, mozak radi 100 na sat... Izađeš napolje divlji vepar pored mene, ne reaguje na ljude... Ludilo, kao posle apokalipse na svakom koraku...

To je iskustvo koje menja život i veoma sam mu zahvalan, jer sam poslednju cigaretu zapalio upravo u Ukrajini. I evo već gotovo 10 godina nisam pušač, a bio sam sve od drugog srednje... S razlogom sam baš tada i u toj zemlji odlučio da prestanem da pušim..
 
Tinejdjerski hormoni plus manjak očinskog i dr. autoriteta , pride svesnost u uživanju ,,dečijih,, prava i sve to začinjeno ,,krvavim,, filmovima, serijama, igricama....
Idealni recept za stvaranje malih monstruma....
 
Da, decenijama isti recept te mnogi mali monstrumi su porasli u velike.... 😡
 
Roditelji se uglavnom vise ne bave decom.
MAjke traze decka na instagramu ili idu u kafice i salone.
Ocevi cepaju igrice i gledaju serije.
 
Код нас се голотиња сматра ремећењем јавног реда и мира, а проституција је у теорији илегална, а у пракси се промовише на Хепију и Пинку.
 
,,, .... Postoje li neka pravila... ;;

Da ako je ženskog pola , pod zaštiom nvo-a, to ce biti umetnicki ili neki dr izražaj pojedinca
Za muški pol apsana i Laza
Za LGB isto ko za žene
Za decu poznatih, nije se ni desilo
 
  • Sviđa mi se
Reagovanja: MC_
Za žene performans... kao ona jedna što je prosula crvenu farbu po svom golom telu i šetala knezom da skrene pažnju javnosti na nešto... zaboravio sam šta

Za muškarca - ludak, manijak, pedofil... isto i za G i B muškarca

A za LGBT (tj. za scenu što reče Igor) je golotinja dozvoljeni "umetnički izaražaj" samo 1 dan u godini, a to je na prajdu.... Pa si to pomešao boca ica... inače je sudbina gay muškarca ista kao i svakog drugog muškarca - manijak 😊
 
Inače rekao mi drug nedavno, ne znam koliko je istina da je u Nemačkoj dozvoljeno biti go u svom autu. Prednost se daje tome da je to privatna svojina i zatvoreno je, a sad što ti zagledaš, ko ti kriv...
 
Ljudi misle da su nudista i naturista sinonimi, ali nisu baš...

Ja sam recimo nudista, al nisam naturista...

Razlika je u tome da naturista želi po svaku cenu da bude go kad god je temperatura prikladna, to smatra prirodnim stanjem čoveka... Recimo oni se okipljaju u onim kampovima i hotelima da bi goli igrali bilijar ili tenis ili tako jeli i slično.

Nudista je onaj ko želi da je bez kupaćeg na plaži i na mestima u prirodi... Gde se pliva, sunča i slično, a rado navuče gaće za ove druge svakodnevne situacije i generalno mu nije prijatno da sa drugima priprema doručak tj. pravi kajganu i seče kobasicu go golcat ili seče i slaže drva za ogrev u svom dvorištu i sl...

Eto 🙂
 
jesi bio nudista na crnogorskom primorju, poput ade bojane?
Tada se dosta nasih skidalo, pa i Olja Beckovic. Nisam ja tada spartao, vec ranije, negde 2003/04
Izuzetno iskustvo za mene kao mladog pastuva, pogotovo kad vidjas top zenske a skroz gole
 
Mene su uvek fascinirali ljudi na Adi, obuceni kao Paja Patak.
Gore kosulja, a dole nista.
 
Ko to radi MC... hehehe.. svi skinu i majice... hehehe

Mada je fora baš jer tamo može 😁 gore majica.. sad može i jaknica jer je malo hladno a dole skineš sve... Lol...

Nisam centarfore u CG nisam bio na nudističkoj... Samo Ada...

I da budem malo u temi, golotinja u javnosti je sama po sebi prekršaj sem na dozvoljenim mestima, poput nudističke plaže, al uvođenjem polnog uznemiravanja u naše krivično zakonodavstvo određene vrste golotinje mogu biti i krivično delo... Teško dokazivo, gotovo neuhvatljivo delo, ali propisano delo, svi elementi bića KD bi mogli biti ostvareni u nekim situacijama..
 
Možeš i da budeš obučen a da se sve što ne bi trebalo, vidi. ;)
 
Има и трећи вид голотиње, егзибиционизам, који је са циљем да шокира. Нудизам и натурализам су безазлени спрам њега.
 
@solecar može sole, nisam isprva razumeo rečenicu, al slažem se...

Došljak tebi je odavno prošlo vreme za spavanje 😄
 
Egzibicionizam može biti sa ciljem da šokira to je najčešće prikazani vid egzibicionizma... Manijak u mantilu sa Kalemegdana. Ali može i da bude u cilju izazivanja neke druge reakcije... Ipak seksualna konotacija je kod egzibicionizma uvek prisutna dok kod nudizma, naturizma ne mora postojati, najčešće i ne postoji... Barem ne neka neposredna, možda nesvesno postoji u svima nama u svakom trenutku... želja da seksualno impresioniramo... Ne znam psihologiju toliko dobro i razne teorije koje tu postoje...
 
All-woman-chain-gang-in-P-007.jpg


Oov je gore tzv chain gang (robijasi na lancu) u USA.
Zene su u pitanju, tamo izgleda nemaju NGO zastitu.
 
Pa Amerika je vazda bilo jedno nehumano društvo. Iako će se retko ko složiti sa time, jer mnogi mere humanost društva po jednim parametrima, a izostavljaju iz vida druge.
 

Tragičan događaj u kome je stradao jedan momak iz BG kojeg znam. Moji su bili jako dobri porodični prijatelji sa njegovim roditeljima. Viđali smo se po svim rođendanima, slavama kao klinci... Što je najcrnje i mlađi brat mu je poginuo u saobraćajnoj nesreći još pre 20 godina. Blizu hale Pionir, drugar je vozio, a taj stradali je bio suvozač. Imao je 20 godina.

Obojica su iz Mirijeva i bili su jako dobri momci. Ostao je još jedan brat, najmlađi. Bili su trojica braća. Svi su super momci.

Oba roditelja još živa, sahranjuju drugog sina... ☹️

RIP Milane.
 
Vrh