Šta je novo?

Bezbednost u gradu i kriminal

Ne mogu nijedno ime da navedem jer se u USA desava nekoliko pucnjava godisnje.
Ne moraš da gledaš SAD, evo koliko ljudi ovde iz generalne javnosti zna ime ubice iz Velike Ivanče?

1) Samo oni koji su imali veze sa time i 2) oni koji se lože na to.

Tvoja poenta svo vreme je da Kecman neće imati gde da se sakrije posle svega ovoga. Moja poenta je da će sa 18 biti poslat u inostranstvo i da ga se 99% ljudi ovde više nikad nećeni sećati.

Shvatite, neće se ništa desiti malom kretenu. Kad napuni 18, dobiće nov život u inostranstvu i biće slobodan dokle god bude bio miran i dobar i ne bude kršio zakone i ne bude privlačio pažnju na sebe.

Bolesnici u današnjoj Srbiji ne robijaju.

A dok mi ovo pišemo, Beogradom slobodno šeta Igor Milošević, koji je sam za sebe potvrdio (lelarske nalaze) da je bolestan i nepopravljiv čovek.
 
Ne mogu da verujem da Ružić još uvek nije podneo ostavku.. prvo ona blamaža od zimus, kada su vratili u školu one probisvete koji su profesorki izmakli stolicu, a sad ovo.

Pa grčki ministar saobraćaja je podneo ostavku odmah posle sudara vozova pre 2 meseca, to je najpre moralni čin, nije on upravljao tim vozom, ali osoba sa barem malo osećaja odgovornosti bi to momentalno morala da uradi.

Kakve gnjide sede u našoj vlasti, koliko je to pokvareno, zlo i beskrupulozno i sraslo sa foteljom, ja ne mogu da verujem.. Šta treba u nečijem resoru da se desi da neko ovde podnese ostavku? Ovakav zločin nije dovoljan? Užasna zemlja..
 
Sps je derivat Komunisticke Partije Srbije i Saveza Komunista, kad su Komunisti odgovarali pre 1987.? Ili pre 1991.? Da li neko stariji pamti da je neko od Komunista podneo ostavku?
Mi od sinova i unuka komunista ocekujemo da su visoko moralni? To ocekujes od Ruzica i njemu slicnih?
Ovo nije demokratska zemlja, Beki. Ovde demokrate su zvanicno vladale jedva 10 godina.
Ovde je autokratija i vladavina zatvorene grupe ljudi.
 
Ja očekujem samo jedno rešenje u ovom slučaju.. pošto nema odgovornosti ni oca, ni sina...
 
Ne moraš da gledaš SAD, evo koliko ljudi ovde iz generalne javnosti zna ime ubice iz Velike Ivanče?

1) Samo oni koji su imali veze sa time i 2) oni koji se lože na to.

Tvoja poenta svo vreme je da Kecman neće imati gde da se sakrije posle svega ovoga. Moja poenta je da će sa 18 biti poslat u inostranstvo i da ga se 99% ljudi ovde više nikad nećeni sećati.

Shvatite, neće se ništa desiti malom kretenu. Kad napuni 18, dobiće nov život u inostranstvu i biće slobodan dokle god bude bio miran i dobar i ne bude kršio zakone i ne bude privlačio pažnju na sebe.

Bolesnici u današnjoj Srbiji ne robijaju.

A dok mi ovo pišemo, Beogradom slobodno šeta Igor Milošević, koji je sam za sebe potvrdio (lelarske nalaze) da je bolestan i nepopravljiv čovek.
Jel se secas ti nekog Dusana iz Zemuna, nesto je bilo u vezi njega pre 20 godina, al sam zaboravio sta.
 
  • Sviđa mi se
Reagovanja: MC_
Сећа ли се неко два скинхеда од по 17 година који су у Београдској ишутирали на смрт дечака ромске националности од 13 година. Ево нешто о том случају:

Četiri godine nakon zločina, Ištvan Fendrik je iz KPZ za maloletnike u Valjevu ispričao za NIN šta se te večeri dogodilo i izrazio je kajanje.

- Bio sam siguran da je ceo svet moj. Tada nisam ni razmišljao o tome da čovek ima pravo na sopstvene ideje, ideologiju, sve dok ne ugrožava druge. Taj period mog života koji je bio zaokupljen takvim zanosom, ostavlja trag. Neizbrisiv. Dosta je teško to sve totalno prevazići, ali ja se trudim da prevaziđem. Iskreno bih voleo da nemam nijedan procenat starog sebe što se toga tiče - rekao je Fendrik za NIN. Ceo razgovor sa njim možete pogledati
 
A povrh svega, gledamo juče onog mafijaša u policijskoj uniformi, Veselina Veska Milića, novog-starog načelnika PU Beograd, kako drži konferenciju... i posle neka neko kaže da nismo propali u svakom smislu..
 
I šta je tvoja poenta, da će mali da robija jer su svi čuli za njega? Čuli su danas, za 6 meseci 6 nedelja će biti zaboravljen u ovoj zemlji zombija i zlatnih ribica, a za 5 godina će živeti u inostranstvu pod drugim imenom kao slobodan čovek.

U međuvremenu se možda u Murici nađe neki novi primerak koji mu obori rekord po broju godina ili po broju ubijenih, pa mediji pomenu Kecmana kao "second best-a". I to je sve.
 
  • Sviđa mi se
Reagovanja: MC_
Ovo je veliki udarac za društvo, voda je došla do brade. I sada će trebati upravo struka da vadi kestenje iz vatre, bar u ovoj situaciji i bar privremeno.
Drustvo ne postoji u Srbiji.
Dodji za 7 dana na ovu temu i videces da se niko nece secati svega.
Najveci dogadjaj za vecinu u Srbiji je Utakmica zbog koje je su dani zalosti odlozeni.

Vlast ne zeli da recimo nastavnike proglasi sluzbenim licima sto bi im pruzilo odredjenu zastitu u odnosu na besne roditelje koji svi od reda hoce da im deca budu vukovci.

Sve represivne mere u stvari su samo Huljin PR. Radikali, kao i vecina stanovnika Srbije ne zele da se sistem menja jer ovaj sistem odslikava karakter vecine gradjana.
Ideja da "sve moze ako platis" prija narodnom srcu.
 
Sps je derivat Komunisticke Partije Srbije i Saveza Komunista, kad su Komunisti odgovarali pre 1987.? Ili pre 1991.? Da li neko stariji pamti da je neko od Komunista podneo ostavku?
Mi od sinova i unuka komunista ocekujemo da su visoko moralni? To ocekujes od Ruzica i njemu slicnih?
Ovo nije demokratska zemlja, Beki. Ovde demokrate su zvanicno vladale jedva 10 godina.
Ovde je autokratija i vladavina zatvorene grupe ljudi.
Podnosili su ostavke oni. Koca Popovic, mi prvi pade na pamet.
 
Ne mogu da verujem da Ružić još uvek nije podneo ostavku.. prvo ona blamaža od zimus, kada su vratili u školu one probisvete koji su profesorki izmakli stolicu, a sad ovo.
Sto da podnese kad niko to od njega ne zahteva.
U vecini zemlaja ministar bi podne ostavku i za manje, ali ako da ostavku on krnji snagu Huljine vlasti, a to niko ne zeli.
 
I šta je tvoja poenta, da će mali da robija jer su svi čuli za njega? Čuli su danas, za 6 meseci 6 nedelja će biti zaboravljen u ovoj zemlji zombija i zlatnih ribica, a za 5 godina će živeti u inostranstvu pod drugim imenom kao slobodan čovek.

U međuvremenu se možda u Murici nađe neki novi primerak koji mu obori rekord po broju godina ili po broju ubijenih, pa mediji pomenu Kecmana kao "second best-a". I to je sve.
Ne slazem se sa tvojim misljenjem.
 
Znate li koliko lekara ima koji su kao poemnuti Otac.
Pune su ih streljane. Znate li koliko smao ima streljana.
Dinarci mnogo vole taj posao jer zadobijaju moc nad pacijentom.
Vole i da pucaju. D aosete musku snagu kad opali, da kompenzuju. "Happiness is a warm gun"
Crnogorci, Hercegovci, Licani i ostali zive za to.

Rece mi jedan doktor: "Majstori su mi za dzabe sazidali kucu jer sam doktor, ali nisu se bas potrudili"
 
Slazem se s Oliverom.
Misljenje mi je da bi s digla kuka i motika ako bi ga pustili posle 10 godina na ulicu.
Ukoliko vlast dodatno uspava narod sedativima i opijatima, pored postojece anestezije, u tom slucaju je sve moguce. Bice to dodatni test za narod.
 
Misljenje mi je da bi s digla kuka i motika ako bi ga pustili posle 10 godina na ulicu.
Ovde? Nema šanse.
Jel me zezas da se secas Igora Milosevica, a to bilo cak pre 7 ili 8 meseci?
Nas 10% u Srbiji se seća. Ostali jok. Bar ne bez podsećanja od strane medija i društvenih mreža.

Ti se ovde zaje*******avaš i nadmudruješ, ali ne uspevaš da skapiraš da će mali biti slobodan čovek posle 18. rođendana, a vrlo verovatno i pre.

Živi bili pa videli. A ti se šegači ako hoćeš. I veruj u pravdu i razum u Srbiji.

Gradom hoda osuđivani serijski silovatelj, malopre u Bul Oslobođenja na crveno proleće crni Bentley sa ruskim tablicama, a vi ovde fantazirate o nekoj pravdi i institucijama...
 
  • Sviđa mi se
Reagovanja: MC_
Vrh