Šta je novo?

BEOVOZ - BG:VOZ - stanje i mogućnosti

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ExP94Zs5QLg[/youtube]
 
Сељаци су за просечног модерног "Београђанина" појам културе и просвећености.
 
Ludi savrsena ali savrsena stvar bi bila kad se produzi linija do Ovče da se napokon produzi i iskoristi tunel vukov spomenik-karaburma,sve postoji,samo da se pljunu šine do pogona gsp mirijevski bulevar,prejeftino a savrsena veza,blaga zamena za metro mirijevo vuk koji ce biti 2679god,uticalo bi na urbanizaciju tog dela grada baš dosta,duz celog mirijevskog je industrijska zona odavno spremna za rušenje,plus tu ada huja,izletis na prirodu i reku a samo jedna stanica od vuka,dole u vuka vrčevića nece biti kamionskog saobracaja kad se zavrsi most zemun borča pa nema ni nekog posebnog ukrštanja sa drumskim saobracajem.
RAZMISLITE DOBRO O OVOJ IDEJI AKO IKAD DOPRE DO IKOG BITNOG NA OVOM FORUMU
 
Delija":1ki5owz9 je napisao(la):
Сељаци су за просечног модерног "Београђанина" појам културе и просвећености.

Na njih sam i mislio
 
Да ли је ово могуће?!

Blokirana pruga Zemun-Zemun Polje, voz saobraća skraćeno

Radnici preduzeća "Nega kola", koji su u ponedeljak ujutru blokirali koloseke u Železničkoj stanici Beograd i na taj način onemogućili saobraćaj vozova, od noćas su radikalizovali svoj protest i blokirali prugu Zemun - Zemun Polje, saopštile su "Železnice

Zbog toga vozovi beogradske gradske železnice BG Voz u glavnom gradu od jutros voze samo na relaciji Zemun - Pančevački most, a izostaju na relaciji Batajnica - Zemun.

Zbog nenajavljene blokade zemunske pruge, od jutros je bilo i otkazanih polazaka BG Voza.
Takođe, vozovi sa severa zemlje, koji su juče saobraćali do železničke stanice Novi Beograd, jer su koloseci u stanici Beograd bili blokirani, od jutros svoje putovanje završavaju u stanici Batajnica, zbog blokade pruge Zemun - Zemun Polje, navedeno je u saopštenju.

http://www.studiob.rs/info/vest.php?id=102387
 
kad je ovo kurton od zemlje i kad se svakom digne patka on blokira prugu/put.....
 
ne mora da mu se dize,moze samo da ne primi platu nekoliko meseci

računi ne kasne

lose je samo ugrozavati druge da zarade tu platu,malo sebično,mogli su pametnije
 
СТУ је био активнији "08, буквални "Wholetrain" 8)
bxf1_zps1ce2aca5.jpg

bxf2_zps98e16afc.jpg

bxf3_zps7ab717b1.jpg

Слике сам добио мејлом, па се извињавам ономе ко их је направио што их ја накнадно убацујем :)
 
Nije stu nego krang da li je odustao ili ga uhvatili nema ga i bolje je beznjega st***
 
ne znam sta vam smetaju al meni se ti grafiti na starim vozovima svidjaju :) iako ne bi voleo da ih vidim na ovim novim ;)
 
Smeta mi to što dok se vozim BG: vozom , imam utisak kao da se sve vreme vozim kroz tunel , jer kroz prozore ne mogu ništa da vidim od tih grafita , pa moram strogo da se koncentrišem da ne promašim stanicu.
 
Kad ce vec jednom ta deca da odrastu i da prestanu da crtaju po vozovima?
 
sasa901":1dg6wzsn je napisao(la):
ne znam sta vam smetaju al meni se ti grafiti na starim vozovima svidjaju :) iako ne bi voleo da ih vidim na ovim novim ;)

Ako ti se toliko svidjaju pozovi ih kuci da ti izvrljaju malo zidove!
 
Izgleda da su im roditelji dobrostojeći, puno para otišlo za farbu.
 
vama uvek nesto smeta ako ne vidite cujete valjda one bus plus aparate a i ako ne vidite samo stakla da se operu bar ja ne bih dirao ostatak grafita da malo razbiju sivilo vozova(ps znam da voz nije siv al sve oko njega je sivo)
 
svsavic":ldr4irlm je napisao(la):
Izgleda da su im roditelji dobrostojeći, puno para otišlo za farbu.
Po slobodnoj proceni otišlo je preko 1000 evra na farbanje ovog voza.
 
Ovo samo nenormalnim ljuima moze da se svidja, zamisli da ti neko ofarba auto jer bolje da je saren razbija tu monotoniju od jedne boje...
 
Osmisliti ,,šaru,, da prozori ostanu u funkciji potreban je zadovoljavajuci IQ
zao mi je i njihovih ,,uzvišenih,, roditelja koj pate sto ih nisu na vreme iz*dr*ka*li u wc šolju

Video sam neku škrabotinu na Bgvozu gde je u velikom formatu predstavljen i neki policajac sa pendrekom
neka, neka , i treba da im se i tako javno rugaju
kad ne smeju tatine sinove ni da pipnu
 
sasa901":2hggb9mg je napisao(la):
vama uvek nesto smeta ako ne vidite cujete valjda one bus plus aparate a i ako ne vidite samo stakla da se operu bar ja ne bih dirao ostatak grafita da malo razbiju sivilo vozova(ps znam da voz nije siv al sve oko njega je sivo)
Сви апарати у возовима су полупани :D
 
tripko":2663ei46 je napisao(la):
sasa901":2663ei46 je napisao(la):
ne znam sta vam smetaju al meni se ti grafiti na starim vozovima svidjaju :) iako ne bi voleo da ih vidim na ovim novim ;)

Ako ti se toliko svidjaju pozovi ih kuci da ti izvrljaju malo zidove!

Žvrljanjem zidova se ne postiže ništa. Treba da mu išaraju sve prozore koje ima u kući , i to tako da se ne vidi ništa napolju. Jedino tako se dobija realističan efekat vožnje vozom.

sasa901":2663ei46 je napisao(la):
vama uvek nesto smeta ako ne vidite cujete valjda one bus plus aparate a i ako ne vidite samo stakla da se operu bar ja ne bih dirao ostatak grafita da malo razbiju sivilo vozova(ps znam da voz nije siv al sve oko njega je sivo)

Ti se očigledno ne voziš BG: vozom kad tako pričaš. Kako da čujem bus plus aparate , kada su u 99% slučajeva ili iščupani ili van funkcije.
 
Vrh