Šta je novo?

Beogradski Sajam

Bio sam. Bas nedavno. Krs totalni. Samo srusiti i sve ispocetka.
Шта ти тачно смета? И шта имаш ти од станоградње? Па само обараш цену својој некретнини коју издајеш кад ти се ствара конкуренција.
 
Pre više godina mi je Rodić, tada predsednik gradjevinske komore, rekao da su ovi iz BnV bacili oko i na Sajam. Ja sam mislio da priča gluposti i da će verovatno da idu samo na deo ispred hipodroma - što se i ostvarilo.
 
И колико је сад фер према приватним инвеститорима што једно предузеће у чијем оснивању је учествовала држава има повлашћени статус када су у питању ексклузивне локације у државном власништву?
 
Ако дозволимо ово све и не скупимо народ да стане на пут још једном наводном београду а овог пута по цени и земљишта и сајма навијам за што брже и ефикасније уништење овог друштва.
Takodje.
 
Можда звучи сурово, али много људи не посматра сајам на начин који посматрамо ми овде. Видим да међу људима, а то су људи 30-40 година махом, влада неко мишљење да је добра ствар проширење БГ на води на Сајам. Не знам, дал је добар маркетинг или нешто друго...
 
Zamolio bih moderatora da ispravi pravopisnu grešku u naslovu, i da umesto "A" u reči SAJAM, stavi "L", u skladu sa poslednjim dešavanjima.
 
Panoramski tocak i nije toliko los, plasio sam se da ce da ga spakuju negde kod Usca, to bi bilo uzasno. Imace super pogled, Ada i jezero sa jedne strane i ceo grad na dlanu, kako stari tako i novi Beograd. Najveca mana je sto ce sajam da strada zbog toga naravno. ali dobijamo novi sajam u Surcinu.
 
Koja je logika? Sajam je neprofitabilan u širem centru grada, ali će biti profitabilan među njivama? Ili je to deo nekog dugoročnog plana da zajedno sa tim stadionom bude preko reke tog naselja koje planiraju na Makišu?

U svakom slučaju, ne mislim da ljudima nije stalo do hala 2 i 3, niti da su toliko apatični, nego su razočarani jer svih ovih godina nemaju nikakv uticaj na bilo šta što se dešava. Ili ne znaju ni kako bi pokrenuli bilo šta. Ali ako postoji neka organizacija ili im se ponudi da se oko nekoga/nečega okupe, mislim da postoje šanse da se nešto i uradi. Od peticije, do prikupljanja potpisa za raspisivanje referenduma na nivou grada. Treba da se sačuva neko kulturno nasleđe valjda.

Zašto se mi ovde ne bi organizovali ako niko durgi neće, pa da krenemo u neku inicijativu? Okupimo se, iscimamo neke ljude koji su se već angažovali oko cele ove priče kao RERI? Osnujemo udruženje ako treba. Bar da probamo nešto da uradimo, a ne samo da nemo posmatramo šta se dešava.
 
niti da su toliko apatični, nego su razočarani jer svih ovih godina nemaju nikakv uticaj na bilo šta što se dešava. Ili ne znaju ni kako bi pokrenuli bilo šta.
Jedan deo ljudi očekuje da im drugi rešavaju probleme i da pre svega nadležni u svakom trenutku tačno znaju šta se dešava u njihovom kraju i da blagovremeno deluju. Ovo je iskustvo koje sam imao kada sam objašnjavao ljudima kako mogu i kako bi mnogo efikasnije bio rešen problem(i) koji imaju.​
 
Pa kao i vradovic, pojma nemaju o nečemu o čemu imaju mišljenje.
Тако је, али га имају и није их мало. Мислим да их је чак и више. Без обзира на суштину проблема, Спатиов приступ ми делује најреалнији.
 
@Igor може ли анкета са питањем да ли ће те ићи на будуће сајмове у Сурчин?
 
Можда да гласови буду јавни, као што су и лајкови?
 
Dobismo i oproštajni koncert.

366797494_6273978912730542_7235977599253478745_n koncert.jpg
 
Шта ти тачно смета? И шта имаш ти од станоградње? Па само обараш цену својој некретнини коју издајеш кад ти се ствара конкуренција.
Pa sve kompletno cela struktura i objekti gde im nije mesto. Plus ruzno izgleda zesce.
Ja ne prodajem da bi meni bilo vazno cena osim toga moji interesi licni treba da se ostave po strani. Vazno je da nam grad bude uredjen i sredjen. Konacno je neko zasukao rukave i sve stra treba da radimo je da aplaudiramo ako vec ne mozemo da pomognemo. Svaka im cast za ovo treba skinuti kapu.

Ludilo kakav preporod drzave!
 
A dobar posao je uradio Vucic sa ovim renderima i projektima, ne moze se poreci.

Ja pred svake izbore kukam na opoziciju gde su im renderi, oni hoce da ruse spomenike i takve stvari. Nigde nikakve ideje, vizije, kreacije...

Marketinska pobeda Vucica, sto ne znaci da mu treba dozvoliti da dira sajam i to treba sad biti prioritet.
 
Pa sve kompletno cela struktura i objekti gde im nije mesto. Plus ruzno izgleda zesce.
Ja ne prodajem da bi meni bilo vazno cena osim toga moji interesi licni treba da se ostave po strani. Vazno je da nam grad bude uredjen i sredjen. Konacno je neko zasukao rukave i sve stra treba da radimo je da aplaudiramo ako vec ne mozemo da pomognemo. Svaka im cast za ovo treba skinuti kapu.
:ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
 
Vrh