Šta je novo?

Beogradska tvrđava i park Kalemegdan

DJI_0383.JPG
DJI_0385.JPG
DJI_0390.JPG
DJI_0389.JPG
 
Trebalo je svaki put uklopiti ugao da se mesec nadje u perspektivi vrha svakog objekta.
Svaka cast na kreativnom fotografskom pristupu Goje.
 
Јесте, тај пут, кроз траву и шипраг, изазвао је велику пометњу и неочекивано узбуђење локалних комараца и крпеља.
 
Poslednja izmena:
Одличне слике и леп подсетник како имамо пет торњева-кула на тврђави са потенцијалом обнове још једне до њих десетак :)
 
Naravno, u ovoj imitaciji novina nema jedine stvari koja bi ovde stvarno bila vest: Zašto se čitavu godinu dana posle završetka radova ne dešava ništa, a onda, umesto da NAJZAD počnu radovi, čitava kapija "zamrzne", tj okuje u daske i šipke u do pola otkopanom i nestabilnom stanju.

347703_1683205118742_f.jpg
 
Zašto se čitavu godinu dana posle završetka radova ne dešava ništa, a onda, umesto da NAJZAD počnu radovi, čitava kapija "zamrzne", tj okuje u daske i šipke u do pola otkopanom i nestabilnom stanju.
to je najeftinije resenje
 
Mislim da nije, ne barem gore na brdu. Jedino ako se u nekim davnim vremenima nije napunio kisnicom.
 
Ovo je izuzetno dobra vest. Već sam počeo da verujem zahtev za proširenjem teniskog centra i na susedni travnjak, koji je došao od Novakove firme, nije delo samo njegove porodice, kao što sam pre toga pretpostavljao i ovde pisao, nego i Novaka. Sad ostaje da se vidi koji su njegovi razlozi za ovakav potez i šta će grad sada uraditi i sa tim terenom i sa susednim travnjakom budući da su oni u planu već promenil namenu i da su predviđeni za "sportski centar uz komercijalne aktivnosti" (umesto javne zelene površine). Jer postoji mogućnost da će prostor na ušću samo biti dat nekom drugom investitoru, pa čak i da je Novak ovo uradio iz protesta pošto bivši travnjak ne daju njemu za proširenje nego nekom drugom? Nadam se da nije tako.
 
Mislim da ce se stvar svakako odvijati u smislu maksimalne koristi nekog tajkuna + ljudi iz gradske uprave, a u smeru maksimalne stete gradjana i janosti.

Njaverovatnije su se Djikovici i "grad" nisu slozili oko love, pa su se Djokovici naljutili.
Moguce je da je neka nova kombinacija, da Sapic trazi "jos" kao u slucaju Kentkarta.
U dobre namere onih koji su se toliko vec nakrali se ne moze verovati.
 
Vrh