Šta je novo?

Beobuid Okupljanja

Hvala za slike:D sledeci put me lepse uhvati, ma, sledeci put nosim i ja aparat:D
 
Slje su ekstra Arandjele +1 :gobb: druzenej je bilo super uz po koje :vops:
 
Au brate, Vučko izgleda urednije od mene, mora se šišam :)
 
Pozivam sve posetioce foruma da iskoristimo lepu prilku da se okupimo na Mikser festivalu koji se odrzava od srede 25. do 29. u nedelju. Radionica Beobuild-a ce trajati tokom svih festivalskih dana i uvek ce biti prisutan neko iz bb redakcije kao i naravno Jug (zidar) kao pokretac ideje uz Filipa, Direktora i siguran sam jos forumasa .

Predlazem da glavni dan susreta bude subota 28. recimo u 16h. Naravno ukoliko ste u mogucnosti svratite i tokom ostalih dana festivala i radionice sigurno ce biti dobro drustvo i ideje :gobb: :pob:
 
Pokusat cu da navrnem.Nazalost vecina forumasa je studentarija(bez uvrede ka drugima) pa cemo pokusati da uklopimo jer ide ispitni rok ko sto rece arandjel na nekoj drugoj temi :)
 
ја ћу навратити сигурно за викенд. видимо се у суботу. сутра сигурно не долазим, а у четвртак и петак ћу се потрудити да дођем
 
Svratite kada god vam odgovara, kafanica radi svaki dan do 22h :)
 
moze li na festival i u tu kafanicu da se dodje sa psom? jos je mali za radionicu... :)
 
Zao mi je sto nisam stigao ove dane ali sutra dolazim u 16-17h sigurno :)
 
Sutra u 17h pocinju predavanja

lokacija: bioskop na otvorenom KINO MIKSER

17 h 00 "Teheran" u mom vozilu: Istorijsko sećanje, razvoj Beograda i društveno odgovoran javni prevoz
Miloš Jovanović (na Beobuildu poznatiji kao jovanovm), istoričar, University of Illinois

17 h 40 Gradski prevoz i Opština Stari Grad - stanje, potrebe i potencijal
Mirjana Božidarević, Predsednica opštine Stari Grad

18 h 00 BG:voz - ideja, implementacija, razvoj
Stanko Kantar dipl. Ing. Saob., Direkcija za Javni Prevoz

18 h 30 Prezentacija rada Beobuild radionice - zaključci, vizije, budućnost
beobuild workshop team
 
Vrh