Šta je novo?

Benzinske pumpe u centru

Ako smo benzinsku stanicu prvo zvali "CK", potom se u narodu primio naziv iz spdnje - "Dejton".. kako će ćemo je zvati u njenoj trećoj inkarnaciji?
 
Pa verovatno "usce" po TC, mada joj je to ime prilicilo i ranije kao najbliza odrednica.
 
88e6da5411a28ae1680ee857f872a1c9.jpg

Francuska-Venizelosova
 
Nije dovoljno šašavo.
"Dejtonka" je biser narodnog humora, sprdanja sa vlašću i sa sopstvenom mukom... lestvica je visoko postavljena...
 
teško bi se primilo, ali sada bismo slavili briselski sporazum - dakle "briselka"!
 
GOJE":1ksxct4v je napisao(la):
teško bi se primilo, ali sada bismo slavili briselski sporazum - dakle "briselka"!


Ne znam koliko se ljudi sećaju pregovora u Dejtonu, izveštavanja, zanačaja celog događaja ... i trivijalnog događaja otvaranja benzinske stanice koje se poklopilo sa potpisivanjem sporazuma, sa sve masivnom, bizarnom teškom crvenom nadsrešnicom u obliku "smirenja odziva" ...
Kako sam se samo smejao kada sam prvi put čuo "Dejtonka", da li na Index-u ili na B92, sad se ne sećam :laugh:
 
relja":329cytkn je napisao(la):
GOJE":329cytkn je napisao(la):
teško bi se primilo, ali sada bismo slavili briselski sporazum - dakle "briselka"!


Ne znam koliko se ljudi sećaju pregovora u Dejtonu, izveštavanja, zanačaja celog događaja ... i trivijalnog događaja otvaranja benzinske stanice koje se poklopilo sa potpisivanjem sporazuma, sa sve masivnom, bizarnom teškom crvenom nadsrešnicom u obliku "smirenja odziva" ...
Kako sam se samo smejao kada sam prvi put čuo "Dejtonka", da li na Index-u ili na B92, sad se ne sećam :laugh:
Ja se sećam k'o da je juče bilo. Slavili smo Aranđelovdan i 'mesto sarme svi smo buljili u mapu na TV, i slušali čestitanje mira. Tako da proslavismo i slavu, i mir i novu pumpu!

Sa ove distance gledano "vrh dna" - da citiram pesnika sa avatara mi!
 
Хоћеш да кажеш да се више не прави прекршај ако се са пумпе иде директно на бранков мост?
 
20151205_201949.jpg


cukaricka padina u prolazu renovirana povecanja 4 puta
 
Svo zemljiste je bilo njihovo odavno, tako da me ne cudi...
 
Дејтонка пре него што је створен НИС.

Поставио "milos.tro" на SyscraperCity- старе слике и разгледнице
На мосту раде обе пешачке стазе!
 
Samo da Zexland ne vidi... Na sreću sada je čovek na letovanju pa mu možda promakne vest. Slomiće mu se srce.
 
Vrh