Šta je novo?

Belville - [ Stambeno poslovni kompleks | 430 000kvm ]

Erysimum Cheiri":3rksa3le je napisao(la):
Suncica":3rksa3le je napisao(la):
Cekaj, cekaj! Zena placa 50 evra za troskove, pa naravno da ocekuje za svoj novac uslugu! Nase je da signaliziramo da postoje eventualni problemi a njohovo je da ih rese.
Inace, sinoc zbog onog vetra Lavini je odleteo citav inventar, sto i nije neka steta da nisu leteli suncobrani od par desetina kg koji su odmah PORED igralista za decu. radnici su ih jedva obuzdali. Plasim se da pomislim sta je moglo da se desi.
No, opet raspravljamo u prazno, nadam se da se sledeci put cujemo, a mozda i vidimo sa nekim konkretnim resenjem.

Upravo to - nase je da signaliziramo, ali njen princip je da zapravo ne zeli ni da prijavi nedostatke vec ocekuje da se sve resava samo od sebe. Nekoliko je primera, pocev od ovoga sada da ne zeli da prijavljuje problem sa parkiranjem (osim na forumu), pa do primera sa ostecenim bravama i plocicama koje je po njoj nepotrebno prijavljivati call centru, ako vec placa odrzavanje.

Besmislena rasprava, slazem se. Placam i ja skoro 80 eura za odrzavanje, ali opet ne ocekujem da me neko svakog dana pozove i pita imam li neke zamerke, nego ako nesto primetim i ako mi smeta prijavim.

Besmileno, zaista.
Glas razuma, a na forumu koji polako gubi svoju svrhu!
 
Suncica":3kok4ip5 je napisao(la):
Cekaj, cekaj! Zena placa 50 evra za troskove, pa naravno da ocekuje za svoj novac uslugu! Nase je da signaliziramo da postoje eventualni problemi a njohovo je da ih rese.
Inace, sinoc zbog onog vetra Lavini je odleteo citav inventar, sto i nije neka steta da nisu leteli suncobrani od par desetina kg koji su odmah PORED igralista za decu. radnici su ih jedva obuzdali. Plasim se da pomislim sta je moglo da se desi.
No, opet raspravljamo u prazno, nadam se da se sledeci put cujemo, a mozda i vidimo sa nekim konkretnim resenjem.
Prava stvar i potpuno se slazem.
 
Cobretti":zym6zjs0 je napisao(la):
Evo reci cu im ja i resenje, sta mogu da urade za bahato parkiranje, ako su im bas ruke formalno svezane za stubice, nek podignu trotoar, na visinu od 25cm, pa ko hoce da menja vesanje na kolima nek se penje....

Ima milion resenja, ali nema volje da se to uradi, imalo se volje samo da se zavrsavaju ortacke seme i semice...


Nisu njima ruke vezane za stubice niti bilo koju drugu vrstu prepreka, nego nece oni nista da rade po tom pitanju, ni stubice, ni dizanje trotoara, nista....ako nam smetaju automobili neka sami zovemo pauka, i tu je tacka.

Kao sto bi i Era trebalo da stavi tacku na ovu raspravu sa mnom, jer je ogluveo ili oslepeo sto se tice nekih stvari....da li si namerno zaboravio da sam vec rekla ovde da sam licno slikala te automobile ispred Lavine i Senza paura i to vise puta kada god ih vidim dok idem da kupim nesto u samoposluzi ...? I slala sam te slike, i to vise puta, na mejl Saveta naselja i Ff sa molbom da se te slike proslede saobracajnoj policiji?

I postavljala pitanja Savetu naselja u vezi s tim problemom....I to nije nista? I sta jos i kome treba da se pise i sta jos da se kaze????

@Tolkin

Jesam li ja to procitala upravo da ti ovde na forumu koji po tebi ''gubi svoju svrhu'' ...pa da ga ukinemo onda?...jesam li ja to zaista procitala da ti hvalis klopu u Lavini????
Citiram ''DOBAR KVALITET ZA DOBAR NOVAC"!??
Pa ti covece udario u marketing ovde! Ako, sta te briga, ionako vidis da smo ''nesposobni i iracionalni'', i sve u svemu nema glasa razuma na ovom forumu koga bi trebalo ugasiti....hahaha...
 
@sister

Ma ne , ti najbolje sve znas i bas ti je super, zabavljas se i cool si , smesno je jel da, haha ?
I jos jednom ja nisam on, nego ona.
A vremena imas dosta pa procitaj Tolkina (ili pogledaj film, sto da ne lakse je..).
Nije marketing za Lavinu, nego je bas zgodan restorancic u bloku, odes klopnes, pocastis prijatelje..
st*** se parkira na trotoaru, to je jasno, daleko im je parking , ali klopa je u redu.
I nije u redu prema ljudima koji tu zive da im smrdi pod nos , ali klopa je ok, samo to rekoh.
Izvini ali verovatno ce se mnogi sloziti sa mnom da je moje razmisljanje racionalno a da to, sto ti uvak znas sve najbolje i najpametnija si i gospodarka ovog foruma, sto svakom onom sa kojim se ne slazes odgovaras bujicom reci (sa dosta tvojih reci se i ja slazem) cini ovaj forum beskorisnim.
I za to si ti najzasluznija.
I nisam rekla da bi ga trebalo ugasiti.
 
Arwen Undómiel":3cnnano0 je napisao(la):
@sister

Ma ne , ti najbolje sve znas i bas ti je super, zabavljas se i cool si , smesno je jel da, haha ?
I jos jednom ja nisam on, nego ona.
A vremena imas dosta pa procitaj Tolkina (ili pogledaj film, sto da ne lakse je..).
Nije marketing za Lavinu, nego je bas zgodan restorancic u bloku, odes klopnes, pocastis prijatelje..st*** se parkira na trotoaru, to je jasno, daleko im je parking , ali klopa je u redu.
I nije u redu prema ljudima koji tu zive da im smrdi pod nos , ali klopa je ok, samo to rekoh.
Izvini ali verovatno ce se mnogi sloziti sa mnom da je moje razmisljanje racionalno a da to, sto ti uvak znas sve najbolje i najpametnija si i gospodarka ovog foruma, sto svakom onom sa kojim se ne slazes odgovaras bujicom reci (sa dosta tvojih reci se i ja slazem) cini ovaj forum beskorisnim.
I za to si ti najzasluznija.
I nisam rekla da bi ga trebalo ugasiti.

odes, klopnes, pocastis prijatelje
klopa je u redu

cista poetika. :violina:

mislim, nije marketing u pitanju, nego 'nako cita poetika...
 
Ti rece da si otisla....

bas zgodan mali restorancic bokte
 
Sister":15yi37aq je napisao(la):
Ti rece da si otisla....

bas zgodan mali restorancic bokte

Aha, bas sladak, paste , pice itd, pravi italijanski uzitak!
Ja i odoh stvarno sto verovatno i nije bitno ali zato ti kad odes onda ce ovo biti zaista forum a sad je biiiiiipppppppppp.
Ps bas cesto editujes svoje postove, majku mu dal dobro napisah, da li je dovoljno dobro i pametno..Uf, uf..
Opusti se i budi :cool: , mozda odes na jedno picence u Lavini , a sta mislis?
 
I meni su dobre palacinke u Miss Loli, pa se nisam prodao za malo testa :vops:
 
Arwen Undómiel":22hrgzeq je napisao(la):
Sister":22hrgzeq je napisao(la):
Ti rece da si otisla....

bas zgodan mali restorancic bokte

Aha, bas sladak, paste , pice itd, pravi italijanski uzitak!
Ja i odoh stvarno sto verovatno i nije bitno ali zato ti kad odes onda ce ovo biti zaista forum a sad je biiiiiipppppppppp.
Ps bas cesto editujes svoje postove, majku mu dal dobro napisah, da li je dovoljno dobro i pametno..Uf, uf..
Opusti se i budi :cool: , mozda odes na jedno picence u Lavini , a sta mislis?

Kako da ti to kažem.....pali !
 
Sister":2zun6nbd je napisao(la):
Arwen Undómiel":2zun6nbd je napisao(la):
Sister":2zun6nbd je napisao(la):
Ti rece da si otisla....

bas zgodan mali restorancic bokte

Aha, bas sladak, paste , pice itd, pravi italijanski uzitak!
Ja i odoh stvarno sto verovatno i nije bitno ali zato ti kad odes onda ce ovo biti zaista forum a sad je biiiiiipppppppppp.
Ps bas cesto editujes svoje postove, majku mu dal dobro napisah, da li je dovoljno dobro i pametno..Uf, uf..
Opusti se i budi :cool: , mozda odes na jedno picence u Lavini , a sta mislis?

Kako da ti to kažem.....pali !
Vau, bez editovanja, kakav uspeh!
Ovo je bilo ispeci pa reci!
Cestitam!
 
Hajde daj jelovnik Lavine!

opet moram da editujem....kako ono rece "bas sladak italijanski restorancic"

a ne, "pravi italijanski uzitak"!!!!

Ti bre imas spremne reklamne slogane....ima li jos neko ovde koga nisi ubedila da Lavina nije tvoja?

I kako se usudjujes da se na ovaj nacin ovde javljas i reklamiras svoje ruglo od kafancine?!!
 
SMORILI STE!!!
Ne čitam ovu temu često, baš zbog ovakvih stvari. Nemam vlast da tu nešto sankcionišem, ali moderacija bi trebalo da utiče na ovekve besmislene rasprave.
 
Sister":3aa3ktfa je napisao(la):
Hajde daj jelovnik Lavine!

opet moram da editujem....kako ono rece "bas sladak italijanski restorancic"

a ne, "pravi italijanski uzitak"!!!!

Ti bre imas spremne reklamne slogane....ima li jos neko ovde koga nisi ubedila da Lavina nije tvoja?

I kako se usudjujes da se na ovaj nacin ovde javljas i reklamiras svoje ruglo od kafancine?!!

Wrong answer again!!
Ali potpuno, sve si omasila.
Ja se samo malo ovde zezam , sve je pocelo od poziva na neplacanje odrzavanja za koji ,kao stanar naselja ,mislim da je cista budalastina.
Onda je eskaliralo u malo bockanje jurisnika na forumu , ali eto jos jednom limitirani um ne moze da ukapira neke stvari nego vredja. I onda je to skroz ok.
 
mekbejn":1lgk7qdm je napisao(la):
SMORILI STE!!!
Ne čitam ovu temu često, baš zbog ovakvih stvari. Nemam vlast da tu nešto sankcionišem, ali moderacija bi trebalo da utiče na ovekve besmislene rasprave.
E vala bas prijatelju.
 
Arwen Undómiel":279q2af7 je napisao(la):
Sister":279q2af7 je napisao(la):
Hajde daj jelovnik Lavine!

opet moram da editujem....kako ono rece "bas sladak italijanski restorancic"

a ne, "pravi italijanski uzitak"!!!!

Ti bre imas spremne reklamne slogane....ima li jos neko ovde koga nisi ubedila da Lavina nije tvoja?

I kako se usudjujes da se na ovaj nacin ovde javljas i reklamiras svoje ruglo od kafancine?!!

Wrong answer again!!
Ali potpuno, sve si omasila.
Ja se samo malo ovde zezam , sve je pocelo od poziva na neplacanje odrzavanja za koji ,kao stanar naselja ,mislim da je cista budalastina.
Onda je eskaliralo u malo bockanje jurisnika na forumu , ali eto jos jednom limitirani um ne moze da ukapira neke stvari nego vredja. I onda je to skroz ok.


Cime sam ja to tebe uvredila? Samo sam rekla da si vlasnik rugla od kafancine. Zasto tebe to vredja? A, znam. Sta ces, limitirani um ne ide dalje od logike, pa to ti je.
 
E moja sister, jel stvarno mislis da sam vlasnik LAvine, da bi se kacio po forumima sa boranijom.
Njega bas zabole za glas savesti i gradjanske inicijative,on je covek ostvario sta je hteo.
Ajde sad palim.
 
ne bih jeo u lavini i mimisu pa sve da su najbolji i najjeftiniji na svetu.
 
Dragi forumasi!

Kupih pre nekoliko meseci stan u belvilu i zaje*******ah se za sve pare (sa popustom)...vec hronicno razocaran povladjivanjem hirovima i bahatosti gazda Zeljka iz Lavine silno se obradovah sinocnoj olujici koja je prenula vazne goste iz lagane dokolice pa su poskocili kao opareni vrelom vodom da pridrzavaju suncobrane da ne polete u svemir... letele su salvete podmetaci pa i piksle...
http://imageshack.us/photo/my-images/406/91540330.jpg/

jadan suncobran nazalost nije izdrzao udare vetra....bastica je delovala nekako tuzno
http://imageshack.us/photo/my-images/521/88634427.jpg/

izgleda da sa neverovatno mocnim gazdom lavine mogu da se nose jos samo prirodne nepogode... sve ostale sluzbe nadlezne institucije i odgovorne pojedince uspesno je ucutkao....ipak protiv prirode se nekada ne moze
http://imageshack.us/photo/my-images/220/19041623x.jpg/
 


Uploaded with ImageShack.us


:laugh:




Uploaded with ImageShack.us

:laugh: :laugh:


E sada svi, i oni koji ne zive u Belvilu, svi koji ovo citaju, mogu jasno da vide sa ove druge fotke koja je povrsina koja je oteta deci i gde se nalazi plot iza koga je ostalo prostora samo za jedan mali platicni tobogancic sa nekom nadstresnicom kakav ima da se kupi u Uradi Sam za bukvalno par hiljada dinara....Zaizima otprilike metar kvadratni. Ovakvo nesto ne postoji nigde u gradu, a ni u drzavi, sigurna sam.
 
@ MrGoodanche
Komsija kako izdrzavate smrad Lavine? Mi smo sa suprotne strane i to prilicno visoko pa osetimo :(
gde jos postoji ovakav koncept koji se reklamira a nudi nam smrad, graju, guzvu :(
Drago mi je da nas ima i da kada konacno pokrenemo akciju imace ko da je podrzi, a komsije koje su zadovoljne neka nas zaobidju u sirokom luku!
 
Eto mene posle godinu dana. Zasto ljudi koji zive iznad Lavine i cije terase imaju odliv vode na smrad koji dolazi iz navedenog lokala jednostavno ne pocnu da peru terase svakodnevno? Ja bih recimo po tri sata prao moju terasu da zivim iznad. Ako je smrad nesnosan onda bih koristio i hemiska sredstva, a sve u dogovoru sa komsijama na vertikali. Mislim da bi preselo malo i njima!
 
Vrh