Šta je novo?

Belville - [ Stambeno poslovni kompleks | 430 000kvm ]

Prskalice....verovatno su popravljene pa se sada ukljucuju nocu, zato ne vidim u okolini a ni oko moje zgrade nijednu da zaliva travu...blizu 40 stepeni, u rano jutro nema nigde ni kap vode..
:dil: :fijasko: :rant: :bash: :bash: :bash:


opet editujem: opet sam enormno dosadna. Bolje bi bilo da uzmem crevo i bacim se na zalivanje umesto sto ovde na forumu dezavuisem svaki racionalan i konstruktivan napor da se rese nasi problemi. Ali jednostavno ne mogu da odolim a da ne postavim ovo pitanje: Drugovi i drugarice, gospodje i gospodo, braco i sestre, jesmo li mi majmuni ili nismo?
 
Sister":5rzer3vv je napisao(la):
Prskalice....verovatno su popravljene pa se sada ukljucuju nocu, zato ne vidim u okolini a ni oko moje zgrade nijednu da zaliva travu...blizu 40 stepeni, u rano jutro nema nigde ni kap vode..
:dil: :fijasko: :rant: :bash: :bash: :bash:


opet editujem: opet sam enormno dosadna. Bolje bi bilo da uzmem crevo i bacim se na zalivanje umesto sto ovde na forumu dezavuisem svaki racionalan i konstruktivan napor da se rese nasi problemi. Ali jednostavno ne mogu da odolim a da ne postavim ovo pitanje: Drugovi i drugarice, gospodje i gospodo, braco i sestre, jesmo li mi majmuni ili nismo?


:kafa: :rolleyes:
 
Molim za misljenje, da li vredi kupovati 2soban ili 3soban stan u Belville? Na sta treba obratiti najvise paznju? Pocela sam da razmisljam o toj opciji iako mi definitivno nije prvi izbor izmedju ostalog i zbog raznoraznih komentara na ovom forumu.
Kako se krecu cene sada po kvm, vidim da ima barem 70% neuseljeno a da stalno imaju neke akcije?
 
Cuces podeljena misljenja kao i do sada, nekome je super, nekome bas i nije.

Trebalo bi da nema jos puno stanova za izbor, ne bih rekao da je 70 posto neuseljeno, to je bilo jos pre koju godinu tako.

Ako odaberes konkretno neku poziciju, tu bi mozda i mogli neki konkretan savet da ti kazemo oko buke, eventualno drugih problema...

Prosetaj do prodajnog paviljona, pa vidi kako ti se cini, pa na licu mesta pogledaj neki raspoloziv stan, ako imas neku konkretnu zelju oko lokacije, nemoj da te mrzi sacni po sanducicima, da li ima praznih stanova na tom mestu.
Do sada je prodaja imala tendenciju da cisti prvo ono sto je najmanjeg kvalitewta, da bi im ostali bolji stanovi za kraj....
 
Ja sam juce posetio prodajni centar. Prvi utisak, koji mislim da prodaju, je da je stanova malo ostalo i da cene nece vise padati. Mozda je i tako, ne znam. Cena jos uvek nije povoljna i koliko sam uspeo da saznam ne zele da koriguju cenu. Ja sam bio zainteresovan za 3-sobni stan u Maslacku. Ako neko moze da mi napise nesto o toj lokaciji? Takodje ako je iko uspeo da dobije bilo kakav popust na cenu od 1500+PDV neka me obavesti da znam da li da gubim vreme sa ponudama ili da trazim drugu lokaciju. Hvala svima. Pozz
 
Primetila sam da u mojoj zgradi nekoliko komsija ima ruznu naviku da ostavlja ispred ulaznih vrata svog stana kese sa smecem. Kod jednog, malo "kulturnijeg", sam videla da je stavio i plasticnu kantu za smece ispred ulaznih vrata. Sa ovim fenomenom se nisam jos sretala.
 
Gde si živela, u Švajcarskoj? :)

Đubre i obuća ispred ulaznih vrata, kao i kiseli kupus na terasi je obavezni deo folklora.
 
Da li neko ima informaciju da li je ostalo slobodnih 1.0 i 1.5 stanova? Koliko sam video na sajtu, 1.0 (struktura 1a) su rasprodati. Šta je sa onim 3.0 stanovima o kojima se pričalo da će se pregrađivati? Da li su to uradili i da li ih nude na prodaju? Hvala unapred!!! :)
 
Svi trosobni stanovi u svim zgradama izuzev u zgradi Iris, od 4. sprata navise, su ispregradjivani u dva manja. Na sajtu Belvila imas plan trosobnog stana u Irisu. Kako izgledaju ta dva manja stana napravljena od trosobnog, mozes da vidis ako samo produzis liniju ulaznog hodnika do kraja stana. Ono sto ostane sa jedne i druge strane su ti manji stanovi.Ulazni hodnik u bivsi trosobni stan je sada u plocicama i predstavlja produzetak zajednickog hodnika. Samo se ne zna sta ce biti sa VRATIMA bivseg trosobnog, jer jos uvek stoje, tako da sada izgleda kao da ce stanari ova dva manja stana imati ekstra, svoj ulazni hodnik.

Sto ne treba da vam smeta, jer ako pokusaju da sruse ta vrata i tako produze ionako dugacak zajednicki hodnik, ja cu se konsultovati mogu li da ih tuzim zbog jos jedne prevare mene kao vlasnika stana. Prva prevara koja je nesumnjiva i lako uocljiva i tice se tzv. odrzavanja. Nas blok lici na Hirosimu, trava neuredna i oprljena, prskalice ne rade, nered svuda po bloku, automobili ruse trotoare, kockice i ivicnjaci vec polako stradavaju....

Nema vise uzivanja u setnji oko bloka, kao proslog leta. Mozes samo da okreces glavu na drugu stranu da ne vidis sve to za sta si jos obavezan da nekoj bratiji das masne pare i kazes hvala. Uh!
 
Skupa popravka sistema prskalica? Vreme godisnjih odmora, ne bi da vadi novac iz dzepa! :kum:
 
Ja koliko vidim prskalice rade, a trava je zelena....

na kom tačno delu je trava žuta?
 
Pa nemoguce je da ne vidis potpuno pozutelu travu svuda okolo! Treba li da i to slikam? OK slikacu!! Svuda okolo je trava neuredna i nepotsisana i pozutela jer prskalice na 80 posto travnjaka uopste ne rade.
 
Vala mi uopste niste jasni vi Belvilovci. Ako Vam vec toliko smeta ta Lavina, umesto sto ovde dzvanjkate i kukate nad tuznom sudbinom, organizujte se i rasterajte to. Restoranima inace nije mesto u sred stambenih blokova. Lepo prospite sadrzaj WC solje petkom ili subotom uvece, i gazda Zeljko ce poprilicno brzo ostati bez posla. Ja sam se godinama sudio sa nekoliko divljih i bezobraznih vlasnika lokala koji su okupirali prostor u zgradi, ne samo dvoriste vec i podrume, a ono sto Vam iz iskustva mogu reci je da peticijama i prijavama mozete samo peto slovo da obrisete, jer toliko vrede.
 
+1

И коначно неке слике насеља. Баш је ок сређено, свиђа ми се. Чак има и траве која није попустила под налетима тропских врућина.
 
Postovana Sister pljuvacice, ne postoji nacin da staticke prskalice pokriju svaki deo trave. One se okrecu za 360 stepeni ali je nemoguce da dosegnu bas do svake travcice. Koliko vidim danas su ljudi iz odrzavanja nosili neke prskalice sa crevima i stavljali ih tako da se poliju kriticna mesta. A od vas ni traga ni glasa , bar da pohvalite ideju.
Ali posto znate samo da pljujete i bljujete to je i bilo ocekivano...
 
Bacite pogled na bankinu izmedju dve kolovozne trake u ulici Djordja Stanojevica. Tamo vise i nema trave na 30-40% povrsine - sve je izgorelo od ovih vrucina - vidi se zemlja. Preostala "trava" je zuta i mrtva.

Meni deluje nemoguce da se u Belvilu trava zeleni, a da prskalice ne rade.

A Beovrt bi mogao malo cesce da podsisava zbunje po naselju.
 
Mi koji čitamo, a ne živimo u Belvilu rekli bi al su ovi razmaženi s obzirom da je trava suva u celom gradu.
ALI ako vi plaćate debele pare mesečno tamo nekome za usluge nekog održavanja, a još uvek mi nije jasno o kakvom održavanju se radi jer niko nije hteo da javno objavi taj vaš ugovor o održavanju, onda razumem taj jed.
 
Ne znate vi sta je pozutela trava i neuredna naselja... :lol:
 
Feanor":3t7a0bpj je napisao(la):
Ne znate vi sta je pozutela trava i neuredna naselja... :lol:

Ali svi mi koji zivimo u ovom naselju vrlo dobro pamtimo travu i travnjake kakvi su bili proslog leta, i onog tamo leta i onog pre leta. Samo mi je zao sto tada nisam slikala. To je trebalo videti i doziveti a ja sam svakodnevno setala jednu malu kucu u svako doba dana i UZIVALA prolazeci pored!!! Prskalice su jednostavno radile u celom bloku, sve je bilo zeleno i potsisano kao zeleni tepih, u celom Belvilu.....Bile su iste ovakve vrucine ali nigde nije bilo bukvalno ni delica, takoreci ni travke koja je pozutela! To tvrdim!
Ovo sada, od trenutka kada je First Facility preuzeo stvar, ne valja apsolutno nista, ni u jednoj oblasti. Kakva creva, kakvi bakraci, jesu li oni poludeli, i zasto mene prave majmunom ili budalom???? Pa automobili ispred Lavine se ODOMACILI! Niko vise i ne pominje....i na svakom drugom mestu, ovaj Beovrt nece CELO LETO da popravi prskalice nego ladno, ali ladno pusta da izmedju nas i bilo kog bloka o kom brine gradsko zelenilo skoro da ne postoji razlika! Treba li nekom da i slikama dokazem i to, da slikam bilo koju okolinu bilo kog bloka ovde u blizini i nasu? Ako treba, slikacu..

Ovo je takvo majmunisanje nas kao stanara i vlasnika stanova, kakvo ja nisam jos dozivela u svom zivotu, a trajem vec ne tako malo....Da unistavaju potpuno namerno ono sto mi placamo da se odrzava i jos smo mi ti koji ne valjamo jer se bunimo.

Gospodo, ako citate ovo, ne saljite vise uplatnice! Nema sanse da vam ista platim, jer niste isporucili dogovorenu uslugu! Novac cete dobiti kada tu bude i usluga.
 
Vrh