Šta je novo?

Belville - [ Stambeno poslovni kompleks | 430 000kvm ]

vvladanvv":340cmur8 je napisao(la):
Razmatram trosobne stanove u maslacku, zumbulu, jorgovanu i seboju (samo to je satro ostalo). Jorgovan je pored DC, tako da mozda otpada. Koja od tri preostale zgrade po vasem misljenju je najbolja sa aspekta pozicije, kvaliteta gradnje, itd.?


Neverovatni su!!!!

A kome ce onih ravno 30 trosobnih stanova u Irisu???

Ima ih sigurno i u ruzi, lali i krinu, samo trazi i reci da samo to dolazi u obzir.....Idi pogledaj na interfon. Garantovano ima, to je zaista najbolje, zasto da ne dobijes najbolje. Ako ih ne matiras sa brojem stana koji si pronasao da je slobodan po interfonu, nece ti dati!

Maslacak je u lepezi i za tako veliki stan da nemas bar jednu stranu koja ne gleda u drugu zgradu....meni je steta.

Koji bezobrazluk.
 
privremeni":1b5uly6x je napisao(la):
Sister":1b5uly6x je napisao(la):
MilisaV":1b5uly6x je napisao(la):
priča se da postoji razlika, ali ja sam bio samo u mojoj tako da ne znam za druge. meni se moja čini ok.... ja sam inače mimoza.....

mislim da su najbolje pozicionirana zgrada ona koja se nalazi na uglu augustina neta i đorđa stanojevića, i pogled OBAVEZNO na stazu. em si na istoku pa ti je sunce samo ujutru, em si zaklonjen od buke sa ulice, i buke klima uređaja od DC.


Pa to je ruža, lala krin, mali soliteri sve pet. I lokacija i pogled, i sve drugo.
Ono sto sam do sada definitivno saznala, jeste da su svih 6 zgrada u lepezi kvalitetna gradnja. Isto kažu da je zgrada Iris loš kvalitet. To je radila firma mislim Montera koju je kažu Mišković oterao u stečaj....radnici su u jedan wc bacili džak od cementa, koji se zna se ne rastvara u vodi...zašto, može da se nagađa. Moglo je tu da se fušeri samo ako se htelo.
Meni je lepa i ciklama i šeboj i čini mi se kao solidno građene.


Iris kao i Šeboj i Ciklamu je koliko znam pravila Gradina, tako da ne bi trebalo da postoji razlika u kvalitetu gradnje.

Napisala sam sta sam cula, a nekako mi se cini da bi to moglo da bude istina.....imamo lep stan u Irisu, a mogu da uporedim sa ovim u kome smo, u Djurdjevku. Ako vec treba nekom da dam savet..... mislim da sam cula da je Iris ipak pravila Montera.

Ako je Montera u stecaju garant je ona radila Iris.

p/s/ sada sam pogledala na sajtu, u ruyi, lali i krinu imas 3.5 soben od 97 kvadrata plus gratis garazno mesto koje sam ja platila 8.340 evra! Hic.
 
Sister":30f2106h je napisao(la):
vvladanvv":30f2106h je napisao(la):
Razmatram trosobne stanove u maslacku, zumbulu, jorgovanu i seboju (samo to je satro ostalo). Jorgovan je pored DC, tako da mozda otpada. Koja od tri preostale zgrade po vasem misljenju je najbolja sa aspekta pozicije, kvaliteta gradnje, itd.?


Neverovatni su!!!!

A kome ce onih ravno 30 trosobnih stanova u Irisu???

Ima ih sigurno i u ruzi, lali i krinu, samo trazi i reci da samo to dolazi u obzir.....Idi pogledaj na interfon. Garantovano ima, to je zaista najbolje, zasto da ne dobijes najbolje. Ako ih ne matiras sa brojem stana koji si pronasao da je slobodan po interfonu, nece ti dati!

Maslacak je u lepezi i za tako veliki stan da nemas bar jednu stranu koja ne gleda u drugu zgradu....meni je steta.

Koji bezobrazluk.

Ostao je i Iris,moja greska sorry... ali mi je ta zgrada nekako izolovana... ne znam...
 
Sister":3crjjuv2 je napisao(la):
privremeni":3crjjuv2 je napisao(la):
Sister":3crjjuv2 je napisao(la):
Pa to je ruža, lala krin, mali soliteri sve pet. I lokacija i pogled, i sve drugo.
Ono sto sam do sada definitivno saznala, jeste da su svih 6 zgrada u lepezi kvalitetna gradnja. Isto kažu da je zgrada Iris loš kvalitet. To je radila firma mislim Montera koju je kažu Mišković oterao u stečaj....radnici su u jedan wc bacili džak od cementa, koji se zna se ne rastvara u vodi...zašto, može da se nagađa. Moglo je tu da se fušeri samo ako se htelo.
Meni je lepa i ciklama i šeboj i čini mi se kao solidno građene.


Iris kao i Šeboj i Ciklamu je koliko znam pravila Gradina, tako da ne bi trebalo da postoji razlika u kvalitetu gradnje.

Napisala sam sta sam cula, a nekako mi se cini da bi to moglo da bude istina.....imamo lep stan u Irisu, a mogu da uporedim sa ovim u kome smo, u Djurdjevku. Ako vec treba nekom da dam savet..... mislim da sam cula da je Iris ipak pravila Montera.

Ako je Montera u stecaju garant je ona radila Iris.

p/s/ sada sam pogledala na sajtu, u ruyi, lali i krinu imas 3.5 soben od 97 kvadrata plus gratis garazno mesto koje sam ja platila 8.340 evra! Hic.

U kulama su na zalost (tako kazu) ostali samo troiposobni stanovi na poslednjem spratu. Takodje, stanovi u kulama su skuplji (1700eur)... kada sam pitao za trosobne nisu pominjali kule.
 
Ljudi, povraca mi se od smrada koji dolazi iz Lavine! Niti sam nisko, niti sam u istoj zgradi a gadi mi se miris izgoretine koji se oseti! Pobogu, ovo je zalosno, sta mi dopustamo! Jos samo cirkus da nam otvore i bicemo pravi vasar! Parkirana kola vise niko i ne pominje, pauka vise i ne vidjamo :bash:
Obratite paznju pri kupovini stana, kada mi koji smo ih kupili ne mozemo nista, barem vi nemojte da budete toliki magarci. Uzmite u obzir ovakve nus pojave!
 
Cirkus bi mogao pored Mis Lole i njegovih stolica na stazi, uklapa se, da bude šator do šatora, a besplatan parking ima kod Lavine. Bruka i sramota. Za naselje, za grad, za one koji to dozvoljavaju.
 
Realno, kao stanari, pogrešili smo samo u jednoj stvari: nismo znali da treba preciziramo šta su konkretni zadaci firmi za održavanje.

Samo jedna stvar: tzv. fizičko obezbeđenje šeta blokom? I ne vidi ono što svi vidimo svakog dana, u svako doba, ujutro, na podne i popodne i uveče, a to je da pored Lavine mirno parkirani automobili u nizu????

Šta je uopšte zadatak fizičkog obezbeđenja ili First facility?? Da li su zamislili da treba mi njih da zovemo non stop i prijavljujemo nepropisno parkiranje?

Šta će nam onda oni?

Ali, stanari ciklame ne rade izgleda ništa, pa sam razumela da im ne smeta.....Mene je predsednik Saveta naselja Stojanovic "uljudno" zamolio da mu se ne obraćam više.....Hoće li tako da komuniciraju s nama?

Ovo je ludnica! Pošto znam kada treba da zaključim da sam napravila grešku i da moram tu grešku da platim, ova ludnica može da traje samo do isteka ovog ugovora. Nakon toga, može, ali samo uz precizno definisane po tačkama zadatke koji svo treba da obave pre nego što zarade moj novac.

Beovrt???? Gde je cveće??? Kao stavili sadnice nigde cveća!!! Posadili nešto što je trajno, ne mora svake sezone da se sadi, cvetova nigde! Mikroskopom da ih tražiš. Neko livadsko šiblje okolo....Ali, zaista neko misli da smo totalne budale.....

Da li smo takvo cveće gledali u vreme Univerzijade? Kada je trebalo da se odlučimo na kupovinu?

Teško im da posade pravo cveće koje cveta, teško im da redovno čiste, teško im da zovu saobraćajnu, striktno čekaju da ih mi obavestimo o automobilima.....ma nosite se u materinu, nećete doveka. Da ljudi žive u smradu kafančine dok im uništavaju trotoare i dvorišta koja plaćaju da se održavaju......

Ali ljudi, ugovor se može i raskinuti, samo da se organizujemo, izjavimo da smo u potpunosti nezadovoljni uslugom i stavimo tačku na ovu glupost.


ps. još nešto. Član moje orodice je lično video pre nekog vremena ovakvu scenu na trotoaru ispred Lavine:
stoji saobraćani policajac, ispred njega pauk tovari automobil, pored njega VLASNIK LAVINE u razgovoru.
U tom istom trenutku odmah iza njih, lagano se penje na trotoar drugi automobil i parkira. :shok:

Nemojte da se nervirate, jer, tako je svuda po gradu.

Svakako i iskreno to mislim, oni koji se odlučuju da li da kupe stan ovde ili ne, ali obavezno razmislite o tome da ćete svakog meseca za veći stan i garažno mesto platiti oko 50 evra za održavanje koje apsolutno ne postoji.

Ovo vredi samo uvrh glave par stotina dinara za čistačicu. Ukalkulišite te pare u trošak za stan. Na vašem mestu, ne bih žurila da kupim stan u belvilu. Iskreno.
 
Izvesni gospodin Stojanović koji se predstavlja kao predsednik saveta naselja nema nikakav kredibilitet. Jedini kredibilitet imaju predsednici skupštine stanara, a slažem se da i za džabe možemo da imamo ovo što sada imamo, gomilu parkiranih automobila po trotoaru, uzurpaciju prostora i iživljavanje lokalnih kafedžija. Ja polako namerno kasnim sa plaćanjem (redovno sam ga plaćao do skoro) jer neću da me niko pravi budalom. Plaćaću za čistačicu u zgradi i održavanje lifta. Ostalo ne vredi te pare. Mada i Beovrt čini mi se radi nešto. Dakle FF, obezbeđenje i sl. ne zaslužuju da im se išta plati. Ili neka redefinišu svoje usluge, ako na ovo uzurpiranje ne mogu da utiču.
 
Ako niste zadovoljni uslugom..skupite potpise... i najavite prekid placanja odrzavanja nakon 3 meseca od datuma okupljanja, ...stanari profersionalni , a da li ste im vremena da se pripreme ;-) ili mozda poprave ....
Ja volim cvece, bice mi zadovoljstvo svakog proleca , da za dzabe sadim jednogodisnje biljke oko moje zgrade, a postoji i mnogo lepih visegodisnjih biljaka
 
Ispred ciklame ima ljubičast lavande....i to je jedina cvetna boja u celom bloku. Ispred djurdjevka neoplevljeno ništa. A sunce od podneva do uveče direktno.

Takve neradnike još u svom veku ne videh! Kao da smo im mi neki manje važan dodatni izvor prihoda! Kada ih sretnem smrknuti pogledi, ko da rade za dž. Još prošle i pretprošle godine je bilo bolje, sada je sve gore i gore.

Potpuno sam nezadovoljna. Niti fizičko obezbeđenje radi šta bi trebalo u vezi sa otklanjanjem automobila, niti beovrt radi išta, dovoljno je da pogledaš, nigde ništa sem travnjaka, a i oni se ne šišaju redovno, izrasli maslačci i drugo samoniklo rastinje, ko na livadi.

Potpuni promašaj.
 
Sister":eod29yni je napisao(la):
privremeni":eod29yni je napisao(la):
Iris kao i Šeboj i Ciklamu je koliko znam pravila Gradina, tako da ne bi trebalo da postoji razlika u kvalitetu gradnje.

Napisala sam sta sam cula, a nekako mi se cini da bi to moglo da bude istina.....imamo lep stan u Irisu, a mogu da uporedim sa ovim u kome smo, u Djurdjevku. Ako vec treba nekom da dam savet..... mislim da sam cula da je Iris ipak pravila Montera.

Ako je Montera u stecaju garant je ona radila Iris.

Proverio sam, Iris nije pravila gradina, ali Ciklamu i Šeboj jeste:
http://www.gradinazemun.rs/reference_univerzijada.html
 
midlle blocker":1fhtqoij je napisao(la):
Izvesni gospodin Stojanović koji se predstavlja kao predsednik saveta naselja nema nikakav kredibilitet. Jedini kredibilitet imaju predsednici skupštine stanara, a slažem se da i za džabe možemo da imamo ovo što sada imamo, gomilu parkiranih automobila po trotoaru, uzurpaciju prostora i iživljavanje lokalnih kafedžija. Ja polako namerno kasnim sa plaćanjem (redovno sam ga plaćao do skoro) jer neću da me niko pravi budalom. Plaćaću za čistačicu u zgradi i održavanje lifta. Ostalo ne vredi te pare. Mada i Beovrt čini mi se radi nešto. Dakle FF, obezbeđenje i sl. ne zaslužuju da im se išta plati. Ili neka redefinišu svoje usluge, ako na ovo uzurpiranje ne mogu da utiču.

Potpuno se slazem! Komsije, posto vidim da smo mi opozicija, predlazem da se nadjemo jedan dan, da ne budemo jaki samo na recima na ovom forumu i preuzmemo stvar u svoje ruke! Moramo se ujediniti! Ovakve stvari su postale nedopustive!
 
privremeni":qm8ks4iv je napisao(la):
Sister":qm8ks4iv je napisao(la):
privremeni":qm8ks4iv je napisao(la):
Iris kao i Šeboj i Ciklamu je koliko znam pravila Gradina, tako da ne bi trebalo da postoji razlika u kvalitetu gradnje.

Napisala sam sta sam cula, a nekako mi se cini da bi to moglo da bude istina.....imamo lep stan u Irisu, a mogu da uporedim sa ovim u kome smo, u Djurdjevku. Ako vec treba nekom da dam savet..... mislim da sam cula da je Iris ipak pravila Montera.

Ako je Montera u stecaju garant je ona radila Iris.

Proverio sam, Iris nije pravila gradina, ali Ciklamu i Šeboj jeste:
http://www.gradinazemun.rs/reference_univerzijada.html

Pa rekla sam ti da je Montera u pitanju, eventualno firma slicnog imena ali garant u stecaju, u koji ju je navodno oterao Miskovic...samo je za mene pitanje u cemu se u stvari fuserilo. Jedna komsinica ispod pravila neki lucni otvor u zidu i naisla na prave pravcate cigle, radnici mislili lako ce, ali nije ispalo tako....Pretpostavljam da je ono najvaznije ipak dobro uradjeno. Oni trosobni, sa dve spojene sobe obe sa terasama u salonskom stilu mnogo lepi... :)
Tu bi mogao da biras ss[rat, polozaj, sve.....
 
Sister":zmasddnf je napisao(la):
privremeni":zmasddnf je napisao(la):
Sister":zmasddnf je napisao(la):
Napisala sam sta sam cula, a nekako mi se cini da bi to moglo da bude istina.....imamo lep stan u Irisu, a mogu da uporedim sa ovim u kome smo, u Djurdjevku. Ako vec treba nekom da dam savet..... mislim da sam cula da je Iris ipak pravila Montera.

Ako je Montera u stecaju garant je ona radila Iris.

Proverio sam, Iris nije pravila gradina, ali Ciklamu i Šeboj jeste:
http://www.gradinazemun.rs/reference_univerzijada.html

Pa rekla sam ti da je Montera u pitanju, eventualno firma slicnog imena ali garant u stecaju, u koji ju je navodno oterao Miskovic...samo je za mene pitanje u cemu se u stvari fuserilo. Jedna komsinica ispod pravila neki lucni otvor u zidu i naisla na prave pravcate cigle, radnici mislili lako ce, ali nije ispalo tako....Pretpostavljam da je ono najvaznije ipak dobro uradjeno. Oni trosobni, sa dve spojene sobe obe sa terasama u salonskom stilu mnogo lepi... :)
Tu bi mogao da biras ss[rat, polozaj, sve.....

lol
... prave pravcate cigle :)
da neko ne zna, pomislio bi da su zgrade pravljene od lego kocki :)
Pozz !
 
hm...ne blokovi, nego prava cvrsta cigla. Pa jeste mi iznena]enje jer se govorilo da je sve yitong....navodno su se namucili da probiju, cak nisu savrseno uspeli to da urade. Niko nije nikada spomenuo da su neki pregradni zidovi od cigle ovde. :|
 
@Sister
Znaci prema tvom misljenju je bolje graditi od ytong blokova nego od cigle. Zasto mislis da su ytong blokovi bolji?
 
Nemam pojma sta je bolje, vec je bilo na ovom istom forumu diskusija na tu temu. Bilo je reci o tome da je u Belvilu gradjeno yitongom, i to ne samo unutrasnji, nego i spoljasnji zidovi. I da je zato sve to skupa nekvalitetno i tome slicno. Samo sam prenela ovde iskustvo moje komsinice koja je pravila otvor u zidu i radnici su naisli na ciglu tako da su se kako kaze dobro pomucili i nisu uspeli bas savrseno ni da izvedu taj lucni otvor. Znaci, u stvari, mi ne znamo kako je gradjeno. I pretpostavljamo da su ispostovali sve sto je trebalo da se ispostuje.
 
midlle blocker":3esrzhif je napisao(la):
Izvesni gospodin Stojanović koji se predstavlja kao predsednik saveta naselja nema nikakav kredibilitet. Jedini kredibilitet imaju predsednici skupštine stanara, a slažem se da i za džabe možemo da imamo ovo što sada imamo, gomilu parkiranih automobila po trotoaru, uzurpaciju prostora i iživljavanje lokalnih kafedžija. Ja polako namerno kasnim sa plaćanjem (redovno sam ga plaćao do skoro) jer neću da me niko pravi budalom. Plaćaću za čistačicu u zgradi i održavanje lifta. Ostalo ne vredi te pare. Mada i Beovrt čini mi se radi nešto. Dakle FF, obezbeđenje i sl. ne zaslužuju da im se išta plati. Ili neka redefinišu svoje usluge, ako na ovo uzurpiranje ne mogu da utiču.

To je zaista opasno sa neplacanjem. Skliznucemo u ostale blokove u BG koji mi lice na Cernobil.
Mi zaista nismo cesto u BG ali verujte kad god dodjemo a dolazimo iz zemlje gde je red i cistoca dovedeno do savrsenstva - mi se prijatno iznenadimo kako to sve jos uvek lepo izgleda.

Samo tako odrzavamo i vrednost nasih stanova koji su, pa valjda se svi slazemo, preplaceni. Svi smo dosta izgubili a posebno mi koji smo platili u CH i to u kesu i to 2008! I svi se nadamo da to zadrzi neku nasu vrednost ako ne trzisnu. Potrebno je vreme da se mi organizujemo pa cemo valjda resiti te probleme - neki od tih biznisa ce i propasti ne vidim da im nesto posebno lepo ide.

Mene je najvise sokirala kladionica u Seboju u jednom tipicno porodicnom naselju... Komsije koje zive tamo treba da se raspitaju u opstini i stave zabranu za neke delatnosi inace ce nam doci i nocni klubovi.
 
Uz duzno postovanje svih, ne vidim zasto se rasplamsavaju svadje o totalno trivijalni stvarima. Zgrade su sagradjene, takve su kakve su. Istina, neke su losije, neke bolje, kupili smo stanove i sada nam je to sto jeste. Treba da razgovaramo o realnim problemima koje MOZEMO da resimo! Vidim da to nikoga ne interesuje :(
@ Paja Niko vas ne pita i ne trazi saglasnost za otvaranje bilo koje vrste poslovnog objekta. Iako sam bila i sama zgrozena kladionicom (cak vise i ne primecujem da postoji) Lavina je po meni mnogo veci problem! Ali opet, niko ne reaguje. Imam utisak da zivim u nekom hotelu, cujem graju, muziku, smrad i zveckanje posudja do kasnih vecernjih sati. Jedan covek nista ne moze da resi sam, podrska komsija izostaje, resenja nema...
 
Slažem se sa Sunčicom da neke teme ovde treba trajno zatvoriti (tipa Ytong vs cigla).
@ Paja: da se razumemo, moje eventualno neplaćanje je POSLEDICA, a ne UZROK. Dakle, ne urušavam ja sistem održavanja koji sam redovno plaćao (do skoro), nego ovi koji su dozvolili da se oba dečija igrališta trajno uzurpiraju, ovi koji tolerišu parkiranje džipova na trotoaru koji ja treba da platim. Juče je prošao pauk, bilo je 7-8 automobila, između ostalog i Porše panamera i dečko iz parking servisa je kao krenuo da slika i nadadoše ga sa svih strana. Naravno Pauk nijednu kaznu nije napisao niti je neka kola odneo. Parking (tj. trotoar) kod Lavine je bio čist narednih sat vremena, a zatim je sve bilo po starom. Sinoć je ergela ponovo bila tu (Q7, Range Rover, X5...). Platiću samo za čišćenje mog ulaza i samo za moj lift. A tebi Pajo, možda to ne smeta i onako nisi tu, pa ti plaćaj. Ja da plaćam i da se nerviram, ne treba mi to. Ponavljam to je POSLEDICA, A NE UZROK. Za 350-400 eur godišnje treba da imam i room service, a ne da od lokalnih kafedžija ne mogu da prođem trotoarom i igram se sa decom na igralištu.
 
Mislim da je upravo u toj "nemoći" Parking Servisa problem.

Dakle ovo što si napisao nažalost najbolje ilustruje čija je odgovornost da taj trotoar bude bez parkiranih vozila i kako to u praksi ne funkcioniše. To je nešto iza čega FirstFacility uvek može da stane i da zaista nema odgovornost.

Ovaj problem se _jedino_ može rešiti fizičkim preprekama.

Za postavljanje stubića izgleda treba neka dozvola od gradskih vlasti i od toga očigledno nema ništa.

Međutim, moguće je na svakom od tih problematičnih poteza postaviti kante za otpatke koje su poprilično teške.

To je nešto što bi pokazalo da FirstFacility ozbiljno ima nameru da se bavi ovim naseljem, a ne da se udovoljava ugostiteljima na račun stanara, kojih ima i više i čije su nekretnine vrednije od svih mimisa i lavina zajedno.

Naravno, ako i budu postavljene kante, ugostitelji će ih pomaći, ali to je već momenat gde će se videti da li FirstFacility ima nameru da taj prostor bude prostor za hodanje ili za parkiranje.
 
Neko dade zamerku na posađeno cveće. Istina, stvarno deluje skromno, osim finih zasada lavande tu i tamo.

Još jedna bitna stvar - na brojnim mestima po naselju džiklja trava-korov na spojevima između kocaka trotoara. To će razlokati trotoar i činjenica da se taj korov ne uklanja govori u prilog tome da se naselje ne održava kvalitetno i ne misli unapred.
 
Suncica":1kem59ne je napisao(la):
Uz duzno postovanje svih, ne vidim zasto se rasplamsavaju svadje o totalno trivijalni stvarima. Zgrade su sagradjene, takve su kakve su. Istina, neke su losije, neke bolje, kupili smo stanove i sada nam je to sto jeste. Treba da razgovaramo o realnim problemima koje MOZEMO da resimo! Vidim da to nikoga ne interesuje :(
@ Paja Niko vas ne pita i ne trazi saglasnost za otvaranje bilo koje vrste poslovnog objekta. Iako sam bila i sama zgrozena kladionicom (cak vise i ne primecujem da postoji) Lavina je po meni mnogo veci problem! Ali opet, niko ne reaguje. Imam utisak da zivim u nekom hotelu, cujem graju, muziku, smrad i zveckanje posudja do kasnih vecernjih sati. Jedan covek nista ne moze da resi sam, podrska komsija izostaje, resenja nema...
Kao potencijalni kupac trosobnog stana, da li mozes da mi kazes ako znas koje se zgrade bolje
 
vvladanvv":u3bd29oz je napisao(la):
Suncica":u3bd29oz je napisao(la):
Uz duzno postovanje svih, ne vidim zasto se rasplamsavaju svadje o totalno trivijalni stvarima. Zgrade su sagradjene, takve su kakve su. Istina, neke su losije, neke bolje, kupili smo stanove i sada nam je to sto jeste. Treba da razgovaramo o realnim problemima koje MOZEMO da resimo! Vidim da to nikoga ne interesuje :(
@ Paja Niko vas ne pita i ne trazi saglasnost za otvaranje bilo koje vrste poslovnog objekta. Iako sam bila i sama zgrozena kladionicom (cak vise i ne primecujem da postoji) Lavina je po meni mnogo veci problem! Ali opet, niko ne reaguje. Imam utisak da zivim u nekom hotelu, cujem graju, muziku, smrad i zveckanje posudja do kasnih vecernjih sati. Jedan covek nista ne moze da resi sam, podrska komsija izostaje, resenja nema...
Kao potencijalni kupac trosobnog stana, da li mozes da mi kazes ako znas koje se zgrade bolje

Odgovor poslat na private, da ne rasplamsavam raspravu.
 
Vrh