Šta je novo?

Belville - [ Stambeno poslovni kompleks | 430 000kvm ]

Arwen Undómiel":1a1oem5u je napisao(la):
Sister":1a1oem5u je napisao(la):
Arwen Undómiel":1a1oem5u je napisao(la):
Eto vidis opet slicno , za dve godine ces reci sta mislis o ovom konceptu odrzavanja.
ALi meni i dalje nije jasno kakav ti koncept PREDLAZES i sta bi resilo velike probleme sa kojim se ti suocavas i koje vidis na sve strane.Zasto nisi ti ta koja treba da pokrece bilo sta? Pa koliko vidim vrlo si aktivna na netu i predlazem ti da i u realnom zivotu budes takodje, prijavis bravu, sijalicu pozoves parking servis, pokupis papirice oko korpe u ulazu itd. Sto da ne....


ako samo ja vidim te probleme na sve strane i ako se samo ja suocavam sa tim problemima, onda ti problemi i ne postoje.
istina, samo nas ukupno troje vide u ovom odrzavanju neki problem. ostali su ok ili prihvataju da je stanje normalno, kao i svuda.....
nisi uocio moje predloge, jer nisi ni procitao gomilu teksta...taman posla da ponavljam jos jednom.

Ne kazem da problema nema, vec ne vidim tvoje predloge.
Mozda si ih i dala ali brate , dobro rece, gomila teksta pa ja ne vidoh taj deo ali taman posla da ponavljas jos jednom.

Ps Da si citala Tolkina znala bi da sam ja zenskog roda....

Sister <> brate

:p
 
S obzirom na to da nam se po bloku vec nalaze lokali novca ko zna kakvog porekla....ovvde imamo i jednu i jedinu potpuno nezavisnu privatnu apoteku, koja nije deo nijednog lanca apoteka. Drzi je jedna mlada devojka, diplomirani farmaceut, u lokalu koji je njena svojina, roditelji ulozili novac da bi mogla da pocne da radi svoj posao. Trenutno joj ide veoma lose jer je okruzena tajkunskim lancima Celsius i Lily. Suocena je i sa nekim tuznim dogadjajima u porodici, i od zivotne joj je vaznosti da sto je zapocela ne propadne.....svako to moze da razume.
Ovo nije reklama, ja je znam taman toliko koliko i vi, nije mi nista u rodu.....ako se neko oseca inspirisanim da sve ono sto inace kupuje u okolnim apotekama, kupi kod nje, a zaista potpuno je svejedno gde ce kupiti jer cene su iste, znajte da ime apoteke oznacava ono sto inace nose na glavi princeze, a sve male devojcice sanjaju da je jednog dana ponesu.

Nemojte da me docekate na noz, ako se neko smatra uvredjenim, neka prosto ignorise ovaj post.
 
sister jednom kad mi je trebala apoteka došao sam to te apoteke i nije radila. mislim da je bilo neko obaveštenje na njoj da ne radi iz porodičnih razloga.

izbor prodavnice biram na osnovu usluge, cene, dosupnosti i generalno celokupnog utiska. i tajkunska apoteka celsius mi odgovara jer imaju dobro radno vreme, a cene su koliko sam primetio svugde slične.

elem, pružiću još jednu šansu toj apoteci, zbog poznanstva na forumu, pa ako opravdaju poverenje mogu da promenim celsius.
 
Zbog toga sto si procitao apoteka je bila zatvorena neko vreme. Sada se vratila i radi redovno. :)
 
mali of :laugh:
Ulazi lik u apoteku i traži lek za smirenje.
Apotekarka mu daje lek i kaže da kosta 11 eura.
Čovek joj da 15 eura i odlazi,
- Cekajte, imate 4 eura kusur!
-Neka, popij i ti nešto…
 
Zdravo svima!

Posto planiram da kupim stan u Belvilu, treba mi informacija da li je neko od prisutnih vlasnika na ovom forumu imao problema prilikom uknjizenja stana i skidanja hipoteke nakon isplate celokupne sume?

Hvala unapred i pozdrav!
 
Ljudi jel to Lavina dovela zivu muziku? Pre neku noc najcrnji narodnjaci, ja mislila da neko nesto slavi. Veceras cujem nesto sto ne mogu da verujem da jeste.....grmi..pa sto ne preduzmete nesto pobogu? Mislim na stanare Ciklame i Seboja.
 
Mogli bi malo osveziti temu slikama naselja. Gotovo da nema novjih slika, sve uglavnom jos o gradnje.
:)
 
Jutros sam opet primetio nove ciganske udzerice, svaki dan prolazim tuda, izgleda da ih dignu preko noci, u zoni ispod zeleznickog mosta u nekom siprazju ima 5-6 kuca od kartona...
 
I ja sam video otprilike 2 porodice neki dan kada sam se setao od Vera prema Belvillu. Nadam se da ih nisu odvezli samo privremeno pred izbore :)
 
Raste broj, sad ima vec nekoliko kuca. ali sa one strane naspram Holiday Inn, tu pre nista nije bilo...
Takodje je krenula i trgovina na onoj ulici, sto je pored "starog" Beograda...
Ako ih ne saseku u korenu, dovuci ce se brzinom svetlosti....
 
Ja sam ih video sa one iste strane gde su ih sklonili, zavukli se u neko zbunje, sve ispod onih masina tamo.

Ma za njih ni E=mc2 ne vazi :lol:
 
Cobretti":12ard7vp je napisao(la):
Raste broj, sad ima vec nekoliko kuca. ali sa one strane naspram Holiday Inn, tu pre nista nije bilo...
Takodje je krenula i trgovina na onoj ulici, sto je pored "starog" Beograda...
Ako ih ne saseku u korenu, dovuci ce se brzinom svetlosti....

Te izmedju pruge i garaze GSP-a nisu ni iseljavane, ali s obzirom da je ograda posavljena odatle pa sve do Tosinog bunara trasom saobracajnice, jasno je da nemaju sanse tu da ostanu.
 
Divan preokret

pošto niste u mogucnosti da dovedete red u svom ,,dvorištu,,
hajde da uređujete u susednom :laugh: :lool: :laugh: :lool: :laugh: :lool: :p :lool: :laugh: :lool:
 
Erysimum Cheiri":7tidpt9v je napisao(la):
Cobretti":7tidpt9v je napisao(la):
Raste broj, sad ima vec nekoliko kuca. ali sa one strane naspram Holiday Inn, tu pre nista nije bilo...
Takodje je krenula i trgovina na onoj ulici, sto je pored "starog" Beograda...
Ako ih ne saseku u korenu, dovuci ce se brzinom svetlosti....

Te izmedju pruge i garaze GSP-a nisu ni iseljavane, ali s obzirom da je ograda posavljena odatle pa sve do Tosinog bunara trasom saobracajnice, jasno je da nemaju sanse tu da ostanu.

Nisu te, vraatile su se udzerice preko ulice, sa druge strane tramvajskih sina, eno ih u siprazju ispod zeleznickog mosta, za sada oko 5 komada, i jedna dislocirana malo sa strane.

Javljam stanje sutra, ono sto je nejasno sto su na 50 metara odatle kao neke barake sa nekim cuvarima, i nista....
 
Sta fali ovom resenju? Zasto je to bas tako lose? I samo da napomenem da su stubici postavljeni sa obe strane ulice i to u poprilicnoj duzini.



Uploaded with ImageShack.us
 
nombre":2f42copr je napisao(la):
Mogli bi malo osveziti temu slikama naselja. Gotovo da nema novjih slika, sve uglavnom jos o gradnje.
:)


Hocu, moze vec ovih dana jer je proslo prolecno uredjenje, ostalo je samo jos da procvetaju zasadjene sadnice cveca....leti je zaista lepo ziveti u belvilu. Zimi onako....

I niko ne bi verovao da se naseljem razleze slatko cvrkutanje nekih pticica, od rane zore, evo i ovog trenutka..... :)
 
@ Sister: Super resenje za nepropisno parkirane! Valjda ce se nesto pokrenuti sa mrtve tacke. Sve bankine su nam unistene! Nisam cula muziku, njihova sreca, bila sam van grada. Nista, letece baloni sa vodom. Ako oni mogu da masiraju nas, mozemo i mi njih. Vise me nicega nije stid! Za ono sto placamo mozemo i da trazimo, ako nema sistemskog resenja, snacicemo se sami :D
 
Da li neko zna, gde mogu da kupim vrata od sobe identična kao ova u belvillu. I da li ima neko dobru preporuku odnos kontakt broj nekoga za adaptaciju stana u belvillu. Hvala unapred...
 
Hi, ja imam jedna obicna sobna vrata sa staklom i jedna kuhinjska klizna sa tri krila. (PS. poslao sam ti mail)
 
Miris ti dolazi iz ventilacione cevi, uz koju su privezani svi aspiratori. I kod mene isto tako, kada se kuva iznad ili ispod mene oni uključe aspirator koji usisava vazduh i kroz ventilaciju raznosi dalje. Jedino rešenje ti je da kada osetiš da ti ulazi miris, odmah uključiš svoj aspirator. Ovaj kafedžija verovatno ima jak aspirator, jači od ovih naših kućnih, pa jače raznosi. S obzirom na to da su nam kuhinje u sredini, mislim da su svi pokupovali jake aspiratore, i zato se mogu osetiti ponekad jači mirisi. U starom stanu nikada to nije bio slučaj, iako su i plafoni bili niži.
 
Ako vam je za utehu, to je slucaj kod mnogih novih zgrada, gde umesto da su ventilacije iz stanova i lokala odvojene, sve prolazi kroz istu cev, pa oni koji zive na visim spratovima moraju da se aromatizuju mirisima duvana, ruckova i klozetskih potreba komsija od ispod.
 
Kafedjija . . . ih jedna cev . . . ko zna odakle i šta sve može da prođe kroz cev. . . a gravitacija je čudo
rešen problem :kk:
:laugh: :lool: :laugh:




Uploaded with ImageShack.us
 
Vrh