Šta je novo?

Belville - [ Stambeno poslovni kompleks | 430 000kvm ]

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=428585#p428585:rtnr7hu5 je napisao(la):
direktor » Tue Jan 17, 2017 11:15 pm[/url]":rtnr7hu5]Pametno kupis u A bloku ili sava adi ili westu 65 novo je novo

I pozicioniraš se pored unurašnjeg magistralnog prstena ili sa severne strane onog monstruma od zgrade/planine u A bloku?
Imho, Belvil je bolje rešenje, osim od Savade koja ispade zgodno uglavljena.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=428654#p428654:vb3xmbtd je napisao(la):
skj » Wed Jan 18, 2017 12:40 pm[/url]":vb3xmbtd]

Pritom, istom članu foruma ne smeta što nije plaćao ni dinara nikome za uslugu obezbedjenja jun-septembar 2016. a ponajmanje mu smeta što je stanare svog ulaza ostavio bez usluge obezbedjenja u tom periodu. Da podsetim - nije plaćao jer "nije bilo moguće sklopiti ugovor sa G4S ako se svi ulazi na parceli ne slože". Ulazi se složili nisu, a on posle ipak potpisa ugovor (valjda) sa G4S, znači - neko je lagao.


I ovo jos malo vise da pojasnim, ne tebi nego drugima.

Mi smo na javnom pozivu raspisali po DVE pozicije za obezbedjenje za svaku zgradu.

- Prva je obezbedjenje NA PARCELI. (Svodi se na garazu, otvoreni prking i nadzor PP centrale)

- Druga je obezbedjenje na obe parcele. tzv. Patrola.

U pravom slucaju, posto NIJE MOGUCE SKOLOPITI UGOVOR ZA PARCELU DOK SE SVI NA PARCELI NE SLOZE, taj ugovor nikada nije ni potpisan. Eno ga lezi mrtav u racunaru i ceka da bude odstampan kada to bude bilo moguce.

Ovaj drugi, o patroli na obe parcele smo zakljucili sa 8 skupstina koje su to htele. I pozivamo i presotale da nam se pridruze.

Prema tome, nista se kod nas ne menja kroz vreme i to ne zato sto ja mislim da treba uraditi ovo ili ono, nego zato sto ja nemam mandat da zakljucujem ugovore kako mi se svidja. Mi imamo odluku stanara koja definise svaki do nasih 12 ugovora sa pruzaocima usluga.

Mi nemamo jedan ugovor, krovni, koji se "tumaci" kako kome treba. Mi smo upravo od toga i pobegli.
 
Produžeci :)

"pogrešna pretpostavka je majka svih zaje*******a"

Odakle vama uopšte ideja da će se (ikad) sve SS na parceli složiti sa vašim konceptom? Pošto to nije slučaj a izgleda da neće ni biti vaš koncept ima grešku u osnovi i napravljen je takvim ili s namerom ili ste se jednostavno, zeznuli.
Pošto je teško priznati da je greška napravljena napada se svako ko se usudi da kaže "car je go" ili "Pinokio laže (a možda i krade - nešto plaća, nešto ne plaća a njemu svi plaćaju pa i usuge kojih nema...)"

Zašto se vodi privatni rat sa FF to ne znam niti me previše zanima. Ovi što sklopiše krovni ugovor ne vidim da su aktivni, verovatno su suviše glupi da bi pisali po internetu :)

Kao što rekoh jako davno, ne samo da mislim da guraš pogrešan koncept nego mislim i da sve ovo radiš s namerom u cilju obmane i materijalne koristi.

I ne, ne radim za FF a tebi da govorim ko sam i kako se zovem ne pada mi na pamet. Ime imam, eto makar na to da ti odgovorim :)
Mnogo si se osilio a to obično ne valja :)

Debelo si zagadio ovu temu na žalost ali možda bude neke koristi i od toga.
 
Evo ti nas zato vidim kvalitetno prosvjetljujes sa sve sitnim podbadanjem i konstantnim optuzbama i ako ti covjek sve nacrto .Plus ako oni nesto nisu platili a pruzalac usluga smatra da je uslugu izvrsio sto netuzi skupstinu koja nije platila racun ocigledno nemaju osnovu za to .Trebo bi da trazis neke pare od FF bar za internet PR
 
Svakog meseca mi ustedimo oko 100.000 dinara
Evo gde ce nadam se da odu pare.
Dodatno smo okrecili ulazni hol, podrum, sredili PP sistem, postavili senzore za svetlo, foto celije, i jos gomilu sitnica

 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=428885#p428885:bm0b3523 je napisao(la):
direktor » Thu Jan 19, 2017 9:25 pm[/url]":bm0b3523]Kad kacite fotografije po ulazu

cega?
 
Pa po izboru vam starog bg cno bjelih fotki bg fotki izgradnje belvila univerzijade da oplemenite prazne zidove u hodniku
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=428873#p428873:2dai0wwz je napisao(la):
direktor » Thu Jan 19, 2017 8:00 pm[/url]":2dai0wwz]Evo ti nas zato vidim kvalitetno prosvjetljujes sa sve sitnim podbadanjem i konstantnim optuzbama i ako ti covjek sve nacrto .Plus ako oni nesto nisu platili a pruzalac usluga smatra da je uslugu izvrsio sto netuzi skupstinu koja nije platila racun ocigledno nemaju osnovu za to .Trebo bi da trazis neke pare od FF bar za internet PR

Samo slepac ne vidi kako se tu štede pare. Stanarima se naplaćuje za usluge koje ne postoje a tako je zamišljeno od početka jer od početka nisu svi bili za "sporazum" a on, gle čuda, može da funkcioniše samo ako je 100% skupština za to. Ima tu i dobrih strana, ali su ljudi izgleda pogrešni.

Bojim se da ti to ne razumeš, i meni je nakon par meseci čitanja šta to ovaj dčf piše postalo jasno tek od skoro. Nije mi jasna još do kraja uloga dotičnog u - otkazivanju usluge obezbedjenja svim SS na parcelama 3 i 4, paljenju garaže ali zato uloga u nasrtaju na zamnjivača sijalica je razjašnjenja. Kad saznam i za prve dve stavke bićete obavešteni.

Ovaj deo za internet PR - grdno se varaš, ja sa FF i od FF nemam ništa. A za ovo za kvalitetno prosvetljavanje ti hvala, ne znam da li primećuješ da su stanari zgrade u kojoj vlada dčf zastrašeni i verovatno se ustručavaju da učestvuju na forumu. Uostalom, vidi:

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=419254#p419254:2dai0wwz je napisao(la):
Mijatj » Sat Nov 26, 2016 2:43 pm[/url]":2dai0wwz]Aprilu mesecu predsednik Suncokreta A zakaze skupstinu stanara vezano za odrzavanje. I na nasu skupstinu dovede nekog tamo Mirica. Kao on je predsednik Suncokreta B. Tada je Miric prvi put predstavio sporazum. a ja sam tada prvi put cuo i video Mirica. Blagi uzas. S obzirom da su dva predsednika bez odluke skupstine stanara resili kako oni kazu da nastupaju zajedno, Skupstina Suncokret B je dodata na Miricev sajt. Ni jedan stanar nije dao saglasnost za tako nesto, kao sto nijedan stanar nije dao saglasnost da skupstina Suncokret B placa odrzavanje sajta, kao sto nijedan stanar nije dao saglasnost da se na sajt postavi spisak stanara Suncokreta B.

Nakon toga njih dvojica i jos tu neki ljudi organizuju nekakav tender. Cisto da se zna, tender je tako iskusno odrađen da se FF i Beovrt izbace iz igre, i da se uvedu neke druge firme. Dokumentacija se pregledala dosta duga, kao jer je obimna itd. Ali, ustvari cekao se otkaz od strane FF. Stigne otkaz ugovora od strane FF, i cuda odjednom zavrsen tender. Uslove ispunjavaju samo firme koje su NAZALOST sada tu. I onda dolazimo da predsednik kaze, FF otkazao, ovo su jedine firme koje ispunjavaju uslove i to je to. Ovo se zove manipulisanje stanarima. Pored toga u sporazumu u cl. 5 stoji da predsedniku nije potrebno dodatno ovlašćenje od skupštine za angazovanje firmi za odrzavanje. Na pitanje upuceno Miricu i Radicu, kako da budem siguran da oni nece uzeti mito i dovesti jeftinije firme koje lose rade, kao odgovor sam dobio samo uvrede. Sta se može iz toga zakljuciti? Danas imamo firme koje ocajno rade, koje ne mogu da rese problem buke, koje ne mogu da zamene sijalice, zelenilo nemamo itd. Firme angazovane preko tendera koje su uveli u naselje predsednici koji se zalazu za sporazum.

Gospodin Jaksic navodi da su se stanari izjasnili da ne zele sporazum vec krovni ugovor. Kada sam trazio od svog predsednika takvu mogucnost, dobio sam odgovor da dok je on predsednik krovni ugovor i FF ne mogu da rade održavanje. Jel isto i kod tebe Pinokio? Na pitanje upuceno Miricu i Radicu, kako to da je krovni ugovor po zakonu za jedne skupstine a za nas nije, kao odgovor dobijem uvrede. To im je preslo u naviku.

Pominjem ova dva predsednika jer NAZALOST pripadam tim skupstinama.

Ovim putem želim da se zahvalim Pinokiu, za mail koji mi je poslao pre neki dan. U prilogu koji si mi poslao jasno si mi potvrdio ono sto vec znam. Da si manipulator, covek koji jedno pise a dokumentuje drugo, odnosno PINOKIO. I tim dopisom si potvrdio ono u sta sam sumnjao, da je tender namesten.

I molim te, nemoj vise da mi pretis putem mail-a.

Dokopao se čovek malo vlasti i para, simply as that, pa sad zavodi red. Pritom i laže, masno.

A mene da prozivaš, direktore, nema smisla, ja se ne bih ni oglašavao da dčf nije:
http://www.beobuild.rs/forum/viewtopic. ... 00#p427897
 
I čovek se još 'ladno javno hvali kako će da potroši pare koje su skupljene neplaćanjem usluga koje de fakto ima ili je imao (jun-septembar- obezbedjenje garaže i parcele, plaćale skupštine iz "krovnog", parcela i garaža su zbog tih "nevidljivih" bile pod obezbedjenjem bez prekida i u kontinuitetu) na sredjivanje svog ulaza.

"obe ponude će se finansirati sredstvima koji su sakupljeni na računu stambene zajednice od članova zajednice na ime tekućeg održavanja zgrade u skladu sa predhodnim odlukama skupštine stanara a koja nisu utrošena za te namene."

Svaka čast, prevazišao si samog sebe. Odličan si predsednik SS, za sebe i svoj džep.

PS, Izutetno mi je zanimljiva promena diskursa :p i upotreba novih termina :)
 
Samo slepac ne vidi kako se tu štede pare. Stanarima se naplaćuje za usluge koje ne postoje a tako je zamišljeno od početka jer od početka nisu svi bili za "sporazum" a on, gle čuda, može da funkcioniše samo ako je 100% skupština za to. Ima tu i dobrih strana, ali su ljudi izgleda pogrešni.

Bravo majstore! To je poenta svega!!

MI NE PLACAMO USLUGE KOJE NAM SE NE PRUZAJU!

Skupstine koje su potpisale Krovni imaju praktino isti set usluga kao i mi, a placaju punu cenu!

Evo primera, Mimoza B, ulaz pored nas placa okrugolo 101.000 dinara svakog meseca vise od nas.

Kao da imaju coveka za PP centralom, patrolu, ciscenje kako je ugovoreno, menadzment koji radi svoja posao, tehnicko odrzavanje koje zaista nesto radi sl. Jedino zelenilo fercera pristojno.

Btw. niko, pa ni mi ne naplacujemo stanarima bilo sta, mi skupljamo novac koji se potpom trosi u skladu sa skupstinskim odlukama.

Cao, skj i hvala jos jednom.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=428929#p428929:2kycre13 je napisao(la):
skj » Fri Jan 20, 2017 8:00 am[/url]":2kycre13]I čovek se još 'ladno javno hvali kako će da potroši pare koje su skupljene neplaćanjem usluga koje de fakto ima ili je imao (jun-septembar- obezbedjenje garaže i parcele, plaćale skupštine iz "krovnog", parcela i garaža su zbog tih "nevidljivih" bile pod obezbedjenjem bez prekida i u kontinuitetu) na sredjivanje svog ulaza.

"obe ponude će se finansirati sredstvima koji su sakupljeni na računu stambene zajednice od članova zajednice na ime tekućeg održavanja zgrade u skladu sa predhodnim odlukama skupštine stanara a koja nisu utrošena za te namene."

Svaka čast, prevazišao si samog sebe. Odličan si predsednik SS, za sebe i svoj džep.

PS, Izutetno mi je zanimljiva promena diskursa :p i upotreba novih termina :)

Samo se ti lozi.

Mi smo za ta dva meseca septembar-okkobar kada nismo placali nikakvo obezbedjenje, ustedeli 109.500 dinara.
I njih smo vec potrosili za opravku PP sistema.

Kao sto vidis ove dve operacije kostaju preko 600.000 dinara.
 
Daj bre, nemamo 13 godina, kakav je to rečnik "Samo se ti lozi" :p

A da te korigujem, nadam se poslednji put - vi ne plaćate usluge koje ste bili u obavezi da ugovorite a niste a te iste usluge u potpunosti naplaćujete od stanara vaših "stambenih zajednica" :D
 
...
Skupstine koje su potpisale Krovni imaju praktino isti set usluga kao i mi, a placaju punu cenu!
...

Naravno, jer suština i jeste da se plaća puna cena za pune usluge, a ne da se grebeš od komšije,
A gde su oni da se žale? Ne vidim ih. Zato se ti majstore žališ u njihovo ime (!), i pretiš svojim stanarima, uzgred.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=428932#p428932:1hgo66bm je napisao(la):
skj » Fri Jan 20, 2017 8:11 am[/url]":1hgo66bm]Daj bre, nemamo 13 godina, kakav je to rečnik "Samo se ti lozi" :p

A da te korigujem, nadam se poslednji put - vi ne plaćate usluge koje ste bili u obavezi da ugovorite a niste a te iste usluge u potpunosti naplaćujete od stanara vaših "stambenih zajednica" :D

Niko ne naplacuje nista pa ni mi.

Nego, pametnice, koje su to usluge koje smo OBAVEZNI da ugovorimo?

Molim te da ih napises pa da se prosvetlimo.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=428933#p428933:23xoha38 je napisao(la):
skj » Fri Jan 20, 2017 8:15 am[/url]":23xoha38]
...
Skupstine koje su potpisale Krovni imaju praktino isti set usluga kao i mi, a placaju punu cenu!
...

Naravno, jer suština i jeste da se plaća puna cena za pune usluge, a ne da se grebeš od komšije,
A gde su oni da se žale? Ne vidim ih. Zato se ti majstore žališ u njihovo ime (!), i pretiš svojim stanarima, uzgred.

SKJ, hvala ti sto mi namestas lopte.

Dakle, sve skupstine u naselju, pa i moja su ugovorile vrlo slican set usluga (razlikuju se u neki detaljima koji se ticu sistema placanja i provere urdjenog ali to sad nije tema)

Ergo, sve skupstine dobijaju iste usluge (ciscenje, zelenilo, managment, obezb, tehnicko odrzavnje) sa jednom razlikom.

U krovnom ugovoru USLUGE SE PLACAJU U CELOSTII BEZ OBZIRA DA LI SU IZVRSENE ILI NE.

Kod nas to nije slucaj. Nema usluga - nema placanja!

Primer: Djurdjevak B, ima ugovoreno obezbedjenje i pp na sledeci nacin: Jedan covek u garazi 24h, jedna covek u patroli 24h, i jedan dodatni u patroli 12h (nocu)
Do nove godine su imali samo jednog u patroli 24h a od nove godine de jure, nemaju obezbedjenje, jer je taj deo krovnog ugovora PRESTAO DA VAZI, pocetkom primene zakona o obezbedjenju. Placaju 100%.

Suncokret B, ima ugovoreng jednog coveka u patroli i njega placa 31.010 dinara mesecno i ostatak novca koji smo skupili za tu namenu (za coveka u garazi) ostavljamo na racunu zgrade jer njega tamo nema.

I sta ce sad da bude?

Ceka 25.2. kada ce FF da fakturise usluge za januar. Kada se to desi, sem prekrsaja zbog protivpravno ugovorene usluge, suprotno clanu 20. ZPO ,FF ce da izvrsi i krivnicno delo prevare (naplata nepostojece usluge) a predsednik skupstine koji to plati ce izvrsiti krivnicno delo (prenosenje sredstava bez osnova, zloupotreba sluzbenog polozaja, pribavajnja materijalne koristi za treca lica) Tako da ce svaki clan tih skupstina moci da bira, u prijavi policiji, sta mu se najvise dopada.

I za kraj, ove tvoje price o pretnajma, lazima i privatnim ratovima kojima se ja bavim, su zaista postale dosadne, ja te zaista molim da se priberes i napises nesto konkretno. Daj nam neki broj, neki izvod iz zakona, nesto referentno a da to nisu tvoje reci!

Ti si kao onaj macak koji juri svoje rep.

Hajde malo se uozbilji, znam da zahteva malo napora, ali mozes ti to.
 
Garaža ima obezbedjenje. Tačka. Vi to ne plaćate. Tačka. Vi naplaćujete od stanara po garažnom mestu i više nego oni glupani :) iz krovnog. Tačka.
Vi kradete, de fakto. Vi obmanjujete svoje stanare koji su u zabludi da plaćaju i obezbedjenje u garaži.

Takodje - ti to pokušavaš da tumačiš zakon? :) U krivu si. "Zloupotreba službenog položaja" odavno ne postoji u zakonu. Lupetaraš sa ciljem zastrašivanja, frljaš se članovima zakona kao i do sada. Ukratko lažeš. Ništa novo.

Možemo ovako do kraja vremena, sledeći put dobro razmisli kad poželiš da me uvučeš u diskusiju jer ćeš se provesti kao i svaki lažov :)

edit - prijateljica iz Djurdjevak A, članica foruma, ne piše jer joj se odredjeni pojedinci gade, mi kaže da su prema njima sve usluge izvršene. Kome da verujem, njoj ili tebi ? :)
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=428942#p428942:2vl2dyna je napisao(la):
skj » Fri Jan 20, 2017 9:56 am[/url]":2vl2dyna]Garaža ima obezbedjenje. Tačka. Vi to ne plaćate. Tačka. Vi naplaćujete od stanara po garažnom mestu i više nego oni glupani :) iz krovnog. Tačka.
Vi kradete, de fakto. Vi obmanjujete svoje stanare koji su u zabludi da plaćaju i obezbedjenje u garaži.

Takodje - ti to pokušavaš da tumačiš zakon? :) U krivu si. "Zloupotreba službenog položaja" odavno ne postoji u zakonu. Lupetaraš sa ciljem zastrašivanja, frljaš se članovima zakona kao i do sada. Ukratko lažeš. Ništa novo.

edit - prijateljica iz Djurdjevak A, članica foruma, ne piše jer joj se odredjeni pojedinci gade, mi kaže da su prema njima sve usluge izvršene. Kome da verujem, njoj ili tebi ? :)

Opet ti.
----------------------------
Od ponedeljka, 15. aprila nijedan direktor, vlasnik firme, član ili predsednik upravnog odbora ne može da bude gonjen za "zloupotrebu službenog položaja", kako je to delo bilo kvalifikovano po članu 359 Krivičnog zakonika. Jer 15. aprila stupa na snagu izmenjen zakonik, po kome se ova kvalifikacija ukida i uvodi - zloupotreba odgovornog lica.

Zloupotreba službenog položaja ostaje za državne funkcionere, odnosno izabrana i imenovana lica i državne službenike, ali ne i za odgovorna lica iz privrede, privatnih preduzeća i akcionarskih društava.

http://www.paragraf.rs/propisi/krivicni_zakonik.html
----------------------

Predsednici skupstina (upravnici stambenih zajednica) se biraju (odnosno mogu budu imenovani, po novom zakonu).

Mi nismo privreda.
--------------
A prijateljicu dovedi da nam napise kada je poslednji put videla nekoga od FF obezbedjenja u garazi? Ili zelis da uzmem od G4S evidenciju boravka radnika Sekuritasa na parcelama? pa da svi zajedno prostudiramo da li ima nekoga ili ne?

I jos nesto, vezano za obmane, na sajtu www. suncokret.org, stoji na bezbroj mesta obavestenje das me NE PLACAMO coveka u garazi dok se svi ne dogovorimo na parceli oko toga, Dodatno je napravljena prijava PP inspekciji na tu temu, prijava policiji na tu temu i svakog meseca stanari dobijaju moj izvestaj u sitaciji u garazi. Gde im pise isto sto i ovde.

I svi placaju. Dakle, kako sam ih to obmanuo? Cime? Ne placamo deo obezbedjnja koji nismo ni ugovorili? Pa naravno!

Imas li ti jos nesto u rukavu sem te lepotice iz djurdjevka a?
 
Molim bez seksizma, "lepotica" u cilju omalovažavanja je to. Probaj tako nekog u diskusiji u pravom životu pa će neko da te nauči pameti internet ratniče. No, izgleda da ne umeš drugačije...

Opet ti, i opet obmane. ne plaćate jer ZNATE da se nećete dogovoriti jer ste napravili invalidan koncept:

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=428815#p428815:3rb2773o je napisao(la):
skj » Thu Jan 19, 2017 10:41 am[/url]":3rb2773o]Produžeci :)

"pogrešna pretpostavka je majka svih zaje*******a"

Odakle vama uopšte ideja da će se (ikad) sve SS na parceli složiti sa vašim konceptom? Pošto to nije slučaj a izgleda da neće ni biti vaš koncept ima grešku u osnovi i napravljen je takvim ili s namerom ili ste se jednostavno, zeznuli.
Pošto je teško priznati da je greška napravljena napada se svako ko se usudi da kaže "car je go" ili "Pinokio laže (a možda i krade - nešto plaća, nešto ne plaća a njemu svi plaćaju pa i usuge kojih nema...)"....

I nemoj sa svojim skromnim znanjem da tumačiš zakone, molim te. Ima nas koji poznajemo zakone mnogo , mnogo bolje. I ne pravimo materijalne greške iz rečenice u rečenicu.
 
Ili zelis da uzmem od G4S evidenciju boravka radnika Sekuritasa na parcelama? pa da svi zajedno prostudiramo da li ima nekoga ili ne?

Naravno da hoću. Već vidim problem u tome - kako će oni uću u garažu i snimiti stanje kad nisu plaćeni za taj posao? Mogao bi neko da ih prijavi policiji :)

ne bi me čudilo da ih nateraš da to i urade, navikao si da ne plaćaš ljude a da primaš usluge :)
 
Skj lose stojis sa argumentima da li bi ti placao nesto sto nisi ugovorio i po kom osnovu bi knjizio to placanje
Zasto ides sa predpostavkom da oni nece dogovor a ne tvoj ff i sta ce mo sa zakonom kad ti svi radnici bez licence budu ostali bez posla a fto firme bez dovoljno zaposlenih
Ili smatras da mogu da rade lica bez obuke i licence
 
Jao, nemoj molim te, zašto "tvoj ff" ?. Za tebe bar verujem da nisi zlonameran već da ne poznaješ detalje.

Oni jedostavno ne plaćaju nešto što nisu ugovorili a trebalo je da ugovore i "grebu" se o ostale. Verujem da je to namerno.
Obezbedjenje garaže izvršava licencirani Securitas a po ugovoru sa FF ( a za dčf je taj deo sporan - jer pokušava na svaki način da ospori krovni ugovor koji nit je potpisao nit ga iko "dira").
De fakto stanje je da svi imaju obezbedjenje od licenciranih firmi a da neki plaćaju a neki ne.

Šta bi se desilo da sad dodje interventna i izbaci securitas iz garaže? U njoj ne bi niko ništa obezbedjivao. E baš to ovaj trol želi.
 
Zasto ides sa predpostavkom da oni nece dogovor a ne tvoj ff

Verujem da je tako jer je izmedju ostalog dotični napao radnika koji zamenjuje sijalice (proverite u G4S, oni podneli prijavu a ne ja ili ff).
Pogledaj malo, nigde on to ne demantuje, samo kuka kako mu se smešta negativni publicitet zbog toga. Sam čin ne osporava...
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=428946#p428946:3qvn5m2t je napisao(la):
skj » Fri Jan 20, 2017 11:11 am[/url]":3qvn5m2t]Molim bez seksizma, "lepotica" u cilju omalovažavanja je to. Probaj tako nekog u diskusiji u pravom životu pa će neko da te nauči pameti internet ratniče. No, izgleda da ne umeš drugačije...

Opet ti, i opet obmane. ne plaćate jer ZNATE da se nećete dogovoriti jer ste napravili invalidan koncept:

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=428815#p428815:3qvn5m2t je napisao(la):
skj » Thu Jan 19, 2017 10:41 am[/url]":3qvn5m2t]Produžeci :)

"pogrešna pretpostavka je majka svih zaje*******a"

Odakle vama uopšte ideja da će se (ikad) sve SS na parceli složiti sa vašim konceptom? Pošto to nije slučaj a izgleda da neće ni biti vaš koncept ima grešku u osnovi i napravljen je takvim ili s namerom ili ste se jednostavno, zeznuli.
Pošto je teško priznati da je greška napravljena napada se svako ko se usudi da kaže "car je go" ili "Pinokio laže (a možda i krade - nešto plaća, nešto ne plaća a njemu svi plaćaju pa i usuge kojih nema...)"....

I nemoj sa svojim skromnim znanjem da tumačiš zakone, molim te. Ima nas koji poznajemo zakone mnogo , mnogo bolje. I ne pravimo materijalne greške iz rečenice u rečenicu.

Paaaa OK. Podigni kralja,uredu je.
I mozes ponovo da postavis figure na tablu ako hoces.

Vidimo se ponovo neki drugi put. A ti nastavi taj monotoni monolog :grand:. Treba popuniti vreme do 1.

Cao.
 
Prvo ne znam ko je dčf
Drugo zar ne bi bilo potrebno da postoji zajednicki dogovor suvlasnika na parceli oko zajednicke nedjelijive imovine i upravljanja istom
Pa tek onda ugovor ka trecima npr obezbedjenju
to je neka osnovna logika
Oko navodnog napada koji predpostavljam da je verbalni a imate tamo silne kamere valjda
Ne bih uzimao zdravo za gotovo firme koja na svaki nacin hoce da ostane u poslu jedina a posao joj klizi
Ako neko kao vlasnik djela nekog zajednickog prostora zateknem tadnika da bilo sta radi imam pravo da trazim od istog da to prestane da radi dok nedobijem obavjestenje o tome adekvatno
Mozda je krao sijalice ispravne mjenjao pokvarenima bilo je i takvih primjera
Ljudi puste majstora u zgradu on im pocisti pp mlaznice itd itd
 
Vrh