Šta je novo?

Belville - [ Stambeno poslovni kompleks | 430 000kvm ]

Anabela":1ml3itfu je napisao(la):
Gde deca koja zive u Knez Mihajlovoj igraju kosarku? :bash:
Ili napr gde deca koja zive u Islamabadu igraju hokej na ledu?
Knez mihajlova je centralna pesacka zona koja je poslovno-komercijalnog sadrzaja.Sigurno tamo nema 2000 stanova kao u Belvillu zar ne?A i gradjena je pre 80 godina i vise a ne 2008. godine.Takodje se nalazi u centru grada za razliku od Belvilla pa je to poredjenje neumesno.

Jedino ako smatrate Belville centrom grada,Srbije a i Sveta kako bi i gazda hteo :lol:

Ovaj drugi komentar je zaista tesko lupanje i pokusaj omalavozavanja nasih komentara.Uostalom kada most bude zavrsen pocetkom 2012. godine videcete kako ce jurija gagarina postati trkaliste s obzirom da ce biti glavni pravac ulaska/silaska na most sa novog beograda.

Jedina dobra stvar je sto necete imati gsp depo kad krene metro da se gradi jednog lepog dana,ali to ce "poklopiti" glavna gradska autobuska stanica.Javlja mi se da ce rampe za nju okrenuti ka belvillu jer ce deo ka sadasnjem buvljaku biti opterecen zbog silaska/ulaska na most.

Zivi bili pa videli!
 
@vucko:ne omalovazavam nicije misljenje...al treba da se orijentisemo u vremenu i prostoru...Belville ima betonsko dvoriste, kao i mnoga druga naselja u urbanim sredinama, sto se meni licno ne dopada...al to je sastavni deo zivljenja u velegradima.... Da li je Belville centar grada ili ne ??? Naravno da nije ,al je gradjen da to bude ....Dal je to za 5 ili 50 godina , videce se.....I osim toga, bez namere da omalovazavam necije misljenje, gde to pise da covek treba i moze da kupi samo jedan par cipela i da ih nosi ceo zivot? Isto pitanje i za stan? U Dubaiu napr zivi milion stanovnika, gde se napr. ta deca igraju tokom godine?
Godinama sam trenirala plivanje, dok sam zivela u BG i nije mi bio problem da putujem autobusom do bazena na Banjici....sa radoscu se secam tog perioda....
Kao neko ko s vremena na vreme obilazi kupljeni stan u Belvillu, mogu da komentarisem da je stan osrednji, ali meni drag jer je moj... i sve mi drazi jer ga uredjujem kako se meni dopada...komsije pristojan svet, skolovan...da ne uvredim nekog... meni bas to znaci mnogo( i to najvise zbog dece)....nazalost nema zelenih povrsina i igralista..ali nema ih ni ovde gde sad zivim...
Meni se svidelo da kupim stan u Belvillu, isto tako mi se svidja ideja da kupim stan kad se bude gradilo u delu gde je danas Luka Beograd. Moj ortak kaze, nemoj taj deo grad , blizu je Dorcol, , socijalni apsketi ....A meni se svidja i ako budem imala lovu, kupicu bas tu stan

eto toliko za sad...pozdrav
 
Pade mi na pamet jedna priča sa tužnim sadržajem i još gorim završetkom...
Čoveka zadesila teška nesreća i zla sudbina. Sve mu propalo, zdravlje popustilo, nade nema. Pitaju ga ljudi kako je, a on odgovara dobro, dobro!
Čitam ovo i sve nešto razmišljam...
Ah, da, ja baš prolazio pored Belvila, čak malo i ulazio, mislim šta reći, i baš ga gledao onako i tako to...
A tek zgrade, a staze i sve drugo. A zelenilo, pa trim...
Eh, šta ćeš.
Možda malo nepovezano, ne zamerite...
Eto.
 
grado":1npgb51y je napisao(la):
Pade mi na pamet jedna priča sa tužnim sadržajem i još gorim završetkom...
Čoveka zadesila teška nesreća i zla sudbina. Sve mu propalo, zdravlje popustilo, nade nema. Pitaju ga ljudi kako je, a on odgovara dobro, dobro!
Čitam ovo i sve nešto razmišljam...
Ah, da, ja baš prolazio pored Belvila, čak malo i ulazio, mislim šta reći, i baš ga gledao onako i tako to...
A tek zgrade, a staze i sve drugo. A zelenilo, pa trim...
Eh, šta ćeš.
Možda malo nepovezano, ne zamerite...
Eto.
Ne zameramo. Pogledaj ono pod tackama od 1 do 5. Kada si ti u pitanju najnovije je i prodaja cetiri velika stana u Blvl po 1250 e kvm, ispostavilo se nepostojeca. Evo Grado, koji si se povukao jednom kada nisi vise imao svojih "argumenata" i to bas u klincu sa mnom, sada cu da ti kazem sta bih ja ucinila da sam zaista zaposlena u kompaniji Delta. Pronasla bih te preko komjutera koji koristis i tuzila te za sirenje laznih vesti itd., i uzela ti i to sto sada imas, da shvatis da se ne ispalti biti toliko zao i pokvaren covek.
 
Sister":aget0njd je napisao(la):
grado":aget0njd je napisao(la):
Pade mi na pamet jedna priča sa tužnim sadržajem i još gorim završetkom...
Čoveka zadesila teška nesreća i zla sudbina. Sve mu propalo, zdravlje popustilo, nade nema. Pitaju ga ljudi kako je, a on odgovara dobro, dobro!
Čitam ovo i sve nešto razmišljam...
Ah, da, ja baš prolazio pored Belvila, čak malo i ulazio, mislim šta reći, i baš ga gledao onako i tako to...
A tek zgrade, a staze i sve drugo. A zelenilo, pa trim...
Eh, šta ćeš.
Možda malo nepovezano, ne zamerite...
Eto.
Ne zameramo. Pogledaj ono pod tackama od 1 do 5. Kada si ti u pitanju najnovije je i prodaja cetiri velika stana u Blvl po 1250 e kvm, ispostavilo se nepostojeca. Evo Grado, koji si se povukao jednom kada nisi vise imao svojih "argumenata" i to bas u klincu sa mnom, sada cu da ti kazem sta bih ja ucinila da sam zaista zaposlena u kompaniji Delta. Pronasla bih te preko komjutera koji koristis i tuzila te za sirenje laznih vesti itd., i uzela ti i to sto sada imas, da shvatis da se ne ispalti biti toliko zao i pokvaren covek.
Od ta četiri velika stana, dva su bila na trećem, a dva na četvrtom spratu. Neko je ovde pisao da je od onog zemljotresa pukla ploča i to baš između 3. i 4. sprata! Eto razloga zašto su tako jeftino otišli, a i meni je bilo malo čudno otkud tako drastičan pad cena...
Znam da ti nisi zaposlena u Delti jer je to privatna kompanija i ipak traži koliko-toliko kvalitetan kadar. Ti si verovatno na mišiće završila neki lakši fakultet pa si se preko veze zaposlila u nekoj državnoj firmi, a sve što imaš od nekretnina si nasledila i nemaš pojma, a nikada to nećeš ni znati, kako izgleda kada nešto moraš sama zaraditi. I lepo od tebe što se ne kriješ, posle ovolike reklame mislim da bi ti Preduzeće moglo pokloniti makar jedno parking mesto. Kada si izdavala onu garsonjeru, stavila si u oglas svoje puno ime i prezime, broj mobilnog i možda i adresu, ne sećam se tačno.
Jedino mi nije jasno zašto si napustila lily of the valey, mogla bi da nam pošalješ makar jedan smajli sa tog naloga, da evociramo uspomene na stara dobra vremena kada je izgledalo da će od tog naselja biti nešto... A naselje ne čine samo zgrade, mnogo je bitno i ko u njima živi. Ali bez obzira, neka si ti nama živa i zdrava!
 
grado":37ddgamg je napisao(la):
Sister":37ddgamg je napisao(la):
grado":37ddgamg je napisao(la):
Pade mi na pamet jedna priča sa tužnim sadržajem i još gorim završetkom...
Čoveka zadesila teška nesreća i zla sudbina. Sve mu propalo, zdravlje popustilo, nade nema. Pitaju ga ljudi kako je, a on odgovara dobro, dobro!
Čitam ovo i sve nešto razmišljam...
Ah, da, ja baš prolazio pored Belvila, čak malo i ulazio, mislim šta reći, i baš ga gledao onako i tako to...
A tek zgrade, a staze i sve drugo. A zelenilo, pa trim...
Eh, šta ćeš.
Možda malo nepovezano, ne zamerite...
Eto.
Ne zameramo. Pogledaj ono pod tackama od 1 do 5. Kada si ti u pitanju najnovije je i prodaja cetiri velika stana u Blvl po 1250 e kvm, ispostavilo se nepostojeca. Evo Grado, koji si se povukao jednom kada nisi vise imao svojih "argumenata" i to bas u klincu sa mnom, sada cu da ti kazem sta bih ja ucinila da sam zaista zaposlena u kompaniji Delta. Pronasla bih te preko komjutera koji koristis i tuzila te za sirenje laznih vesti itd., i uzela ti i to sto sada imas, da shvatis da se ne ispalti biti toliko zao i pokvaren covek.
Od ta četiri velika stana, dva su bila na trećem, a dva na četvrtom spratu. Neko je ovde pisao da je od onog zemljotresa pukla ploča i to baš između 3. i 4. sprata! Eto razloga zašto su tako jeftino otišli, a i meni je bilo malo čudno otkud tako drastičan pad cena...
Znam da ti nisi zaposlena u Delti jer je to privatna kompanija i ipak traži koliko-toliko kvalitetan kadar. Ti si verovatno na mišiće završila neki lakši fakultet pa si se preko veze zaposlila u nekoj državnoj firmi, a sve što imaš od nekretnina si nasledila i nemaš pojma, a nikada to nećeš ni znati, kako izgleda kada nešto moraš sama zaraditi. I lepo od tebe što se ne kriješ, posle ovolike reklame mislim da bi ti Preduzeće moglo pokloniti makar jedno parking mesto. Kada si izdavala onu garsonjeru, stavila si u oglas svoje puno ime i prezime, broj mobilnog i možda i adresu, ne sećam se tačno.
Jedino mi nije jasno zašto si napustila lily of the valey, mogla bi da nam pošalješ makar jedan smajli sa tog naloga, da evociramo uspomene na stara dobra vremena kada je izgledalo da će od tog naselja biti nešto... A naselje ne čine samo zgrade, mnogo je bitno i ko u njima živi. Ali bez obzira, neka si ti nama živa i zdrava!
Jok, ploca "pukla" izmedju 2. i 3. sprata! Mrzi me da proveravam, ali sam tako zapamtila. Jos jedna glupost coveka koji se zaklanja izmedju svoje anonimnosti da bi sirio lazi i neproverene i zlonamerne informacije. Ne odustajes dok te neko ne pritera uza zid, zar ne?
S toliko zlobe ne brinem da ce ti se to i dogoditi, povodom Belvila i nekim drugim povodom.
Nemas sta da trazis ovde, samo sve vise otkrivas svoju slabost. Bas si besan na one sa fakultetskim diplomama.....
Sigurna sam da dobro pamtis da imam svoju posteno kupljenu garazu, ne treba niko da mi poklanja nista. Delta u meni ima samo ono sto se zove najbolja moguca reklama: zadovoljnog kupca!
Hajde vec jednom crkni od muke!
 
belgrey":mqjs4dj4 je napisao(la):
Radnici ispred Ruže jutros pričaju da je noćas tokom zemljotresa napukla ploča između drugog i trećeg sprata u Šeboju! Ima li koga iz ove zgrade da to proveri?
Evo originala poruke.
Koji si ti necu da me banuju, nevidjeni.
Evo ti i smajli bas u tvom zivotnom stilu:vops:
 
@ grado: poslednji put dok sam boravila u mom prelepom stanu... uocila sam malenog pauka... bilo mi zao da ga izbacim, jer je hladno napolju ,inace bi uginuo od hladnoce.... Grado da li bi ga ti prihvatio ? :laugh:
 
uplasio sam se da je nedelja i da danas odmarate... ma kakvi, za internet izdanje farma srbije nema predaha.
 
grado":1dj0re03 je napisao(la):
Možda malo nepovezano, ne zamerite...
Eto.
No problem, navikli smo lol

A ti si stvarno zesci luzer, ako ovo lepo vreme provodis cunjajuci po omrazenom Belvilu za koji si toliko puta ponovio da je uzasan, isfuserisan, ocajan... Ti i saklupljaci kartona u tandemu obilazite ulaze? Ili toliko zelis da zivis tu u toj tvojoj zamisljenoj garsonjeri pa se setas kroz Belvil? (btw: nema vise ni garsonjera ni jednosobnih stanova na prodaju - bedak)

Mojne si opsednut toliko Belvilom, prosetaj malo po Adi, Kalemegdanu, Kosutnjaku - sta trazis toliko po tom Miskovicevom i Saricevom betonu...

Evo ja sam zbrisao za vikend za Budimpestu da ne gledam sav taj beton, bespravnu gradnju i popucale ploce... Cisto da promrdam 325 konja ispod haube na divnom M5 autoputu, popijem kafu i rucam malo severnije pored Dunava... Milina.
 
jedna od gluposti interneta je i mogucnost da ljudi lupetaju svakakve gluposti i da nikome ne odgovaraju.
Danas sam isao u Delta City i prosetao po BLVL cisto da vidim, i uporedimo ovo sto sam procitao na webm naime po mom utisku naselje funkcionise besprekorno, koliko sam mogao videti, zgrade deluju kao nove, zelene povrsine se odlicno odrzavaju.
Ali ogromna zamerka na kvalitet vazduha, celo naselje je bilo u dimu, i to uzasno zagadjeno.
Pitam se gde je komunalna policija? Jurice ljude koji puse po 1 cigaretu a ove koji su otrovali pola NBG nece nista ni pitati.

Ne kapiram kako nemate nacina da to sprecite, jednostavno nije bilo vazduha, nego cisti otrov.
U malo boljem je vazduhu recimo ruza ili ciklama, ali odatle pa do irisa je veoma tesko disati.

A istina je da na forumu pored verovatno mnogo plateznih ljudi kes, kupaca, ima mnogo i pacenika koji dolaze da bi iskalili svoje frustracije.
 
I vi ste mi kao neki zadovoljni kupci...
Ako ikada tu nešto kupim i kojim slučajem kažem da sam grado sa ovog foruma, grupno linčovanje mi izgleda ne gine.
Posle svega, mislim da bi me ipak lily najbolje zaštitila i čini mi se da bi bili dobre komšije. A ovaj sa 325 konja samo da je što dalje, ne bi mi bilo prijatno u njegovoj blizini.
@ Anabela: dođi slobodno i ponesi svog pauka, a mogu i ja malo da navratim. Pokupimo lily i idemo u taj ekstra fensi kafić. Da se malo opustite, napeti ste u p.m.
 
spiderman":2q2zd2ux je napisao(la):
jedna od gluposti interneta je i mogucnost da ljudi lupetaju svakakve gluposti i da nikome ne odgovaraju.
Danas sam isao u Delta City i prosetao po BLVL cisto da vidim, i uporedimo ovo sto sam procitao na webm naime po mom utisku naselje funkcionise besprekorno, koliko sam mogao videti, zgrade deluju kao nove, zelene povrsine se odlicno odrzavaju.
Ali ogromna zamerka na kvalitet vazduha, celo naselje je bilo u dimu, i to uzasno zagadjeno.
Pitam se gde je komunalna policija? Jurice ljude koji puse po 1 cigaretu a ove koji su otrovali pola NBG nece nista ni pitati.

Ne kapiram kako nemate nacina da to sprecite, jednostavno nije bilo vazduha, nego cisti otrov.
U malo boljem je vazduhu recimo ruza ili ciklama, ali odatle pa do irisa je veoma tesko disati.

A istina je da na forumu pored verovatno mnogo plateznih ljudi kes, kupaca, ima mnogo i pacenika koji dolaze da bi iskalili svoje frustracije.
Prvi puta u zivotu sam okrenula telefon komunalne inspekcije proslo leto zbog dima koji dolazi iz nehigijenskog naselja. Kazu, morate da pozovete u trenutku kada se dim vidi, da ih uhvatimo na licu mesta, radimo do 10 uvece. Jos mi kaze covek da im u principu nista ne mogu, da nisu u pitanju gume, vec bakarni kablovi pokradeni koje tope valjda i preprodaju i da je to u stvari posao za policiju. Nisu kartoni, gume i drugi otpad ili prljavstina vec bakarni kablovi. Pozvala sam ih jedno vece kad se pojavio dim u vazduhu, sta su uradili ne znam, ali cigani i dalje rade svoj posao. Rade to obicno uvece i za sat-dva se dim i razidje, ali STRASNO!!! Jedno letnje vece smo setali i tek oko 11 sati se malo razislo, i mene strasno interesuje kako i drugi stanari nisu zvali komunalnu inspekciju i kako nismo tako izvrsili pritisak da se nesto s tim urade. Kazu svuda gde su se ulogorili, rade to! Jedva cekam, jedva, jedva, da im vidim ledja, iskreno, uopste ne osecam naklonost prema njima od ovog paljenja kablova i uzasnog smrada i dima u kome moram da zivim povremeno. Inace to sto su tu gde jesu ne bih se bas puno nervirala. Ali ovo......ne razumem ni nas da trpimo bez reci.Hvala ti sto si to pomenuo.
 
Drugari,prijavite ih komunalnoj policiji,verujem da oni imaju nadleznosti.Evo,bas danas pocese da rade,upoznajte ih sa celom situacijom.

Počev od ponedeljka 15. novembra, građani mogu telefonom da prijave komunalne prekršaje. Brojevi telefona Operativnog centra Komunalne policije su: 011/2453-158, 011/2453-159 i 011/2432-482.
 
spiderman":26a5s93s je napisao(la):
jedna od gluposti interneta je i mogucnost da ljudi lupetaju svakakve gluposti i da nikome ne odgovaraju.
Danas sam isao u Delta City i prosetao po BLVL cisto da vidim, i uporedimo ovo sto sam procitao na webm naime po mom utisku naselje funkcionise besprekorno, koliko sam mogao videti, zgrade deluju kao nove, zelene povrsine se odlicno odrzavaju.
Ali ogromna zamerka na kvalitet vazduha, celo naselje je bilo u dimu, i to uzasno zagadjeno.
Pitam se gde je komunalna policija? Jurice ljude koji puse po 1 cigaretu a ove koji su otrovali pola NBG nece nista ni pitati.

Ne kapiram kako nemate nacina da to sprecite, jednostavno nije bilo vazduha, nego cisti otrov.
U malo boljem je vazduhu recimo ruza ili ciklama, ali odatle pa do irisa je veoma tesko disati.

A istina je da na forumu pored verovatno mnogo plateznih ljudi kes, kupaca, ima mnogo i pacenika koji dolaze da bi iskalili svoje frustracije.
E, jeste - juce su cigani ponovo zapalili neke gume (ili sta vec), bas smo supruga i ja prokomentarisali kada smo se vracali da nesto smrdi ispred zgrade. Ispod zeleznickog mosta se razvijao gusti dim. Realno govoreci, to se desava svakog dana, a mini ekolosku katastrofu prouzrokuju bar jednom nedeljno.

Mada, to je jedna od stvari koju smo svi znali kada smo kupovali stanove, pa dok ih ne rasele tako je kako je - bar nisu agresivni i ne prave nikakavu drugu stetu...
 
Sister":rsm4m3ro je napisao(la):
Prvi puta u zivotu sam okrenula telefon komunalne inspekcije proslo leto zbog dima koji dolazi iz nehigijenskog naselja. Kazu, morate da pozovete u trenutku kada se dim vidi, da ih uhvatimo na licu mesta, radimo do 10 uvece. Jos mi kaze covek da im u principu nista ne mogu, da nisu u pitanju gume, vec bakarni kablovi pokradeni koje tope valjda i preprodaju i da je to u stvari posao za policiju. Nisu kartoni, gume i drugi otpad ili prljavstina vec bakarni kablovi. Pozvala sam ih jedno vece kad se pojavio dim u vazduhu, sta su uradili ne znam, ali cigani i dalje rade svoj posao. Rade to obicno uvece i za sat-dva se dim i razidje, ali STRASNO!!! Jedno letnje vece smo setali i tek oko 11 sati se malo razislo, i mene strasno interesuje kako i drugi stanari nisu zvali komunalnu inspekciju i kako nismo tako izvrsili pritisak da se nesto s tim urade. Kazu svuda gde su se ulogorili, rade to! Jedva cekam, jedva, jedva, da im vidim ledja, iskreno, uopste ne osecam naklonost prema njima od ovog paljenja kablova i uzasnog smrada i dima u kome moram da zivim povremeno. Inace to sto su tu gde jesu ne bih se bas puno nervirala. Ali ovo......ne razumem ni nas da trpimo bez reci.Hvala ti sto si to pomenuo.
Ja sam zvao komunalnu inspekciju, policiju i vatrogasce barem jedno 10 puta. Vatrogasci nekada dodju, policija isto, a komunalna inspekcija kaze da su ti cigani nadleznost grada i da se organizujemo u naselju i da vrsimo pritisak na grad da ih rasele. :)

Najjaca izjava mi je bila kada mi je jedna komunalna inspektorka rekla da imaju ekipu koja dezura 24h pored toh ciganskog naselja i da prate desavanja i odmah reaguju. Doslo mi je da je pitam da li je na nekim tabletama.
 
grado":13v5pfs3 je napisao(la):
. A ovaj sa 325 konja samo da je što dalje, ne bi mi bilo prijatno u njegovoj blizini.
Pa da, to ti i kazem - bezi glavom bez obzira odavde - sta ce tebi to u zivotu... Toliko si lupao glavu oko tog Belvila i dok si ti mrsio muda ovde po forumu ljudi iz B67 prodase sve garseonjere, kupci uknjizise stanove, kriza prodje, Srbija dobi upitnik iz EU... I tako ide zivot, a neki stoje ceo zivot na jednom mestu i ne mogu da izadju iz svog malogradjanskog mentalnog sklopa...

Koliko se secam (moze lako da se obrne strana, mislim da je bilo negde oko 70. strane ovog threada) celo tvoje palamudjenje ovde je nastalo jer si hteo da po dobroj ceni kupis pregradjenu garsonjeru u Belvilu... Pa si izmisljao sve i svasta u nadi da ovo citaju siroke narodne mase i da ce tvoje pisanije da drasticno obori cenu kvadrata... Koliko ljudi ovo cita mozes da vidis na index strani foruma - ne bas preterano mnogo, a da li je pala cena - mozes i to sam da proveris i pozoves Belvil.

Eto, malih stanova vise nema (G, 1.0, 1.5, verovatno i 2.0) i sada kada tih najatraktivnijih stanova nema cena je 1850 eur + PDV. Eto, pala je cena - uspeo si care lol Nisi dzabe registrovao deset razlicitih nickova i nalozio jos gomilu drugih luzera da pisu o necemu sto nikada nisu ni videli. Srbija je plodno tle za malogradjanstinu i ljudsku zlobu, ali ljudi tome nisu krivi - vec suludo vreme koje je vladalo ovde prethodnih godina... Cinizam, zloba, zavist su postali dominantan obrzac ponasanja.
 
vucko":1cq5pg0q je napisao(la):
Drugari,prijavite ih komunalnoj policiji,verujem da oni imaju nadleznosti.Evo,bas danas pocese da rade,upoznajte ih sa celom situacijom.

Počev od ponedeljka 15. novembra, građani mogu telefonom da prijave komunalne prekršaje. Brojevi telefona Operativnog centra Komunalne policije su: 011/2453-158, 011/2453-159 i 011/2432-482.
Ja nazalost ne verujem da ce komunalna policija tu moci mnogo da uradi... Jednom prilikom je dim toliko bio gust da smo mislili da je neki pozar u pitanju (delovalo je kao da gori ceo 23. blok). I onda kada pirne vetar to sve ide pravo na naselje... Nekada zapale vatre i ispod mosta (!), a da ne pricam da strujni kablovi idu trotoarima i vise neobezbedjeni sa mosta... Palo mi je jednom napamet kada sam trcao tuda da na primer kada padne kisa ili sneg moze da bude i mrtvih jer ce voda doci u kontakt sa kablovima koji su razvuceni preko plocnika.

Enivej, sam pogled na to stanje tamo ispod mosta jasno implicara je je to neodrzivo i da ce biti reseno po ko zna koji put. Tesi jedino to sto ce tuda valjda ici prikljucne saobracajnice za novi most, pa ce verovatno da se desi ista stvar kao i sa Gazelom.

Nemam nista protiv ljudi, i zalosno je kada samo za sekundu pomislis u kakvim uslovim oni tamo zive... Ne ide ni da kazes: ko im je kriv neka rade nesto, mozda bi to imalo smisla reci da smo u Americi gde svako ako hoce moze da nadje kakav-takav posao, ali ovde je to misaona imenica za vecinu. Hocu da kazem da treba imati neki minimum razumevanja i strpljenja.
 
Zagadjenje od paljenja kablova je kancerogeno, plastika koja sagori tj. dim. Ako Romi prave toliko problema, jeftinije im je svakome davati po 100 evra mesecno i preseliti ih, nego da truju pola NBG.
Nemam ja nista protiv njih, ili lobija koji ih tolerise ili stiti, ali ko ce vama pomoci kad vam se dete sutra razboli, ili vi kad se razbolite?
Dzaba sve...
 
Nije sporno da je to stanje neodrzivo i da ih trebe raseliti iz vise razloga. Svakako, zagadjenje koje oni prave zbog ekonomske koristi je nedopustivo.
 
Erysimum Cheiri":2u3qrycv je napisao(la):
Cisto da promrdam 325 konja
@Erysimum Cheiri,
sta ce ti toliki konji???
Pa taj vas Belville je postao neka vrsta "BEOGRADSKE ERGELE". :D
Meni se cini :grand: , gledajuci tebe kao primjer, da u Belvillu zivi vise konja nego ljudi. :shok:
 
stanisa":39hvmpdt je napisao(la):
Erysimum Cheiri":39hvmpdt je napisao(la):
Cisto da promrdam 325 konja
@Erysimum Cheiri,
sta ce ti toliki konji???
Pa taj vas Belville je postao neka vrsta "BEOGRADSKE ERGELE". :D
Meni se cini :grand: , gledajuci tebe kao primjer, da u Belvillu zivi vise konja nego ljudi. :shok:
Evo, posto su admini napomenuli da ce ubuduce na uvrede da reaguju brisanjem postova - evo neka reaguju sada.
 
spiderman":20k6wokt je napisao(la):
to Miskovic treba da resi...JBT nije valjda toliko jak romski lobi u Srbiji?
Pa neko je ovde izneo na forumu da je Miskovic dao svima po par stotina evra da se isele sa ove parcele na kojoj se nalazi Belvil, da bi uopste gradio. E sada ostaje na gradu da isele ove okolo nas. Nije mi jasno da niko ne preduzima nista oko tih sada vec brojnih prituzbi za zagadjenje od dima. Mora da ima nesto sto mozemo da ucinimo!

Mislim na to da treba da koncentrisemo na to zagadjenje s njihove strane, a iseljavanje cigana s bilo kojih lokacija je zao mi je ali mislim da je to van naseg domasaja.
 
stanisa":3mfosmc9 je napisao(la):
Erysimum Cheiri":3mfosmc9 je napisao(la):
Cisto da promrdam 325 konja
@Erysimum Cheiri,
sta ce ti toliki konji???
Pa taj vas Belville je postao neka vrsta "BEOGRADSKE ERGELE". :D
Meni se cini :grand: , gledajuci tebe kao primjer, da u Belvillu zivi vise konja nego ljudi. :shok:
Pa eto, moze se - nekome i presipa, a neko ne moze ni da se skuci u toliko zeljenoj pregradjenoj garsonjeri u Belvilu. Uostalom zar niste svi toliko zeleli u taj kaptalizam - eto vam ga na delu:)

Ko cepa patike po gradu, tumara po zeljenom Bevlilu vikendom po suncanom vremenu i mrzi sebe i ceo svet, a ko se vozi kao covek, ceka ga garaza svakog dana i na poslu i kod kuce? Razmisli ko je u toj situaciji konj, a koga je ukenjalo :)

Smesan si i ponasas se tipicno malogradjanski. U principu takvi kao ti i ne zasluzuju bolje, jer nisu ni u stanju da stvore nesto bolje za sebe - mada moram da priznam da si mi postao smesan i onako tragi-komican...

Pre nego sto sam kupio stan ovde procitao sam ceo thread (tada bese negde oko 90 strana) i zakljucio sam da sve te "zamerke" ustvari predstavljaju gomilu proseravanja i lupetanja. Sada mi ni najmanje nije zao sto sam kupio stan, jedino mi je krivo sto nisam kupio veci iako mi trenutno ne treba posto zivim malo u inostranstvu, malo ovde. Ali kao sto mi ne treba auto koji ubrzava od 0-100 za 6.5 sec, tako mi ne treba ni jedna extra soba, ali sto ne bi uzeo ako se vec moze...

Ti nastavi da menjas nickove i pravise se pametan, ali realno govoreci ne ide ti dobro to pretvaranje.
 
Vrh