Šta je novo?

Belville - [ Stambeno poslovni kompleks | 430 000kvm ]

vucko":2e1xau9q je napisao(la):
Cobretti":2e1xau9q je napisao(la):
[url]http://www.dodaj.rs/t/3i/49/4w1DpHs6/dsc00001.jpg[/url]

Evo igralista, malo skj. slika, ali se vidi lepo ste je ostalo...
Nisu citavi majke mi,jel to za celo naselje 1 tobogan i 2 spravice?
Blizu tog igralista je atletska staza unutar koje je jos jedno igraliste za decu (mislim da je neko kacio i slike), a ovakvih igralista ima na jos par lokacija u Belville-u.

Preneki dan prodjoh novom ulicom od Djordja Stanojevica do Jurija Gagarina (ta ce se valjda zvaci Ulica Crvene Armije?) i u bari gde bi trebalo da bude vrtic/skola komsije su napravile pravu plazu - skakucu po vodi, uzivaju. Falili su samo suncobrani i lezaljke :) Meni to ne smeta ni najmanje, ali ta ustajala voda moze biti izuzetno opasna.
 
Moja procena trenutne useljenosti je oko 20-25 posto, sad vec vidjam komsije po zgradi.
Jel imate i vi onih careva, koji cute kad ih pozdravis :notok:

Kod mene na spratu useljeno 4 ,od 7 stanova.
3 sa juzne, i 1 sa severne strane...
Rekao bi da je juzna strana inace gusce naseljena.

Pokvarene rampe na garazi vec nekoliko dana. :(

Povodom atletske staze, malo mi je bezveze, da na onom komadu zemlje gde su ljuljaske za klince, ljudi izvode kucice da vrse nuzdu, imali ikakvog nacina da postanemo malo kulturniji ?
 
Cobretti":1vbx3b6a je napisao(la):
Povodom atletske staze, malo mi je bezveze, da na onom komadu zemlje gde su ljuljaske za klince, ljudi izvode kucice da vrse nuzdu, imali ikakvog nacina da postanemo malo kulturniji ?
Kao neko ko izvodi kuče u Belvilu da vrši nuždu moram da dodam da ovakva osuda sa tvoje strane uopšte nije na mestu. U našoj zgradi (Jorgovan) ima tri-četiri psa a jedan od njih je i moj. Svi mi vlasnici tih pasa ČISTIMO za svojim ljubimcima. Ja imam plastičnu kutijicu sa kesama za skupljanje kake koju uvek nosim sa sobom i čistim za svojim psom. Moj pas obično nuždu obavlja kod kontejnera do ulice prema GSP garaži. Tamo joj se svidelo i tamo nikome ne smeta. I ostali psi i njihovi vlasnici su veoma lepo vaspitani i kulturni i pošto ih znam tvrdim da i oni imaju u džepovima kese i da skupljaju za svojim ljubimcima.
Ako i nađeš nešto nepočišćeno budi siguran da je to od nekog od onih dvadesetak lutalica koji se jadni stalno smucaju po naselju!

Ako misliš da imaš pravo da na osnovu svojih predrasuda i bez ikakvih osnova tvrdiš da je neko nekulturan iako nemaš apolutni ni jedan razlog za to onda ja mogu samo da kažem da je takva tvrdnja vrhunski nekulturna. Kad si se već osvrnuo samo na dečje igralište da li ti je nekulturno to što matori roditelji sede na niskim i slabim dečjim ljuljaškama zbog čega su one još od februara polomljene? Da li ti je nekulturno to što su što se na tom istom igralištu skupe romski tinejdžeri (maloletnici) iz okolnih favela i onda obavljaju sve radnje iz seksualne predigre u po bela dana zajedno sa duvan/alkolol/lepak stimulansima?
Ne, ti te stvari nisi primetio, kao što nisi primetio još mnogo što šta nekulturnog ali jesi primetio lepo vaspitane, pitome, čiste i nimalo napadne pse koji obave svoju nuždu a njihovi vlasnici za njima to očiste! I tebi je ovo poslednje primer nekulture! Alal vera, majstore!
E, da, moj stan gleda na to igralište i odlično znam šta se tu dešava svakog dana!
 
Pa i malu nuzdu kad vrse, glupo je da to rade na mestu gde se igraju mala deca od par godina, ono je ionako jedino mesto gde ima neki prostor za njih. Nemam nista protiv pasa, ali mi svakako nisu ipred dece.

Uostalom, prosetajte pse 50 metara dalje, ko da je problem zaobici parkic sa ljuljaskama.
PS. satrulile su od kise i snega u februaru.

Sto se Roma i drogiranja tice, nisam primerio, ali od njih i ne ocekujem neki veci stepen odgovornosti prema naselju.
 
Cobretti":3lrghh5o je napisao(la):
Pa i malu nuzdu kad vrse, glupo je da to rade na mestu gde se igraju mala deca od par godina, ono je ionako jedino mesto gde ima neki prostor za njih. Nemam nista protiv pasa, ali mi svakako nisu ipred dece.
Nije tema psi vs. deca !!!
Uostalom, kada pas piški on izbacuje TEČNOST iz sebe koja istog trenutka bude popijena od strane zemljišta! O čemu ti pričaš?. Možda da nosimo i fen na baterije i da isušujemo zemljište. Ili da nosim prksalicu sa asepsolom! pa da prskam svaki kvadratni cm preko koga prođem? Alo bre, pretera ga! To su kućni psi čistiji i zdraviji od 95% ljudi koje srećeš u tramvaju!!!

Cobretti":3lrghh5o je napisao(la):
Uostalom, prosetajte pse 50 metara dalje, ko da je problem zaobici parkic sa ljuljaskama.
PS. satrulile su od kise i snega u februaru.
Napisao sam i da svog psa prošetam 50m dalje i da ona to obavi kod kontejnera do ulice prema gsp garaži. Na tvoju žalost, ne možemo se teleportovati. Ljuljaške su razvaljene!!!

Cobretti":3lrghh5o je napisao(la):
Sto se Roma i drogiranja tice, nisam primerio, ali od njih i ne ocekujem neki veci stepen odgovornosti prema naselju.
Nisi ti primetio mlade Rome koji se drogiraju ali jesi pse koji piške! Eto vidiš ja sam primetio obe stvari pošto gledam na tu stranu a pri tom vidim sve što ne valja a ne samo ono što meni lično iz nekog razloga smeta!
 
Vidi ako setas, psa dalje od igralista to pozdravljam, ja cu slikati ako treba kad neko neko seta psa na igraliste, da tamo obavlja nuzdu. Posto sam eto to slucajno video.

Ako neko zeli da ga smatram odgovornog i kulturnog coveka, ocekujem da ne vodi psa da vrsi nuzdu na decijem igralistu, obzirom da 50 metara dalje imaju alternative.

Ja licno se ne igram na tom igralistu, niti ko moj, tako da sto se te strane tice, nemam licni problem problem, cak i da svi izvedu pse da se tamo olaksaju.

Opet nek si ti kucici i zdraviji od ljudi, kad vidim coveka da piski na igralistu, i njega cu izloziti krtici.

Prosto ovo je moje misljenje i neces ga promeniti, da imam psa ne bih ga tamo setao.

Romi i ljuljaske su druga tema, koji su takodje obradjivani na ovim stranicama.

Poz.
 
Jutros su me probudili majstori u 8 pošto su počeli da seku trotoar ispred mog ulaza. Već nedeljama rade nešto uz ulicu pored Jorgovana prema Deltinoj garaži. Nakon što su me izbudili prigovorio sam im i onda smo reč po reč došli do toga da su radovi veoma hitni i važni zato što voda sa travnjaka prolazi u garažu i to direktno na električne instalacije !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Inače iako kiša pada danima travnjak je uvek natopljen i kada je suvo vreme zato što je Beovrt jedna idiotska firma koja nema nikakvu kontrolu prskalica za travu pa onde rade non stop! I sad, tako natopljen travnjak pušta vodu na instalacije u garaži! Užas!

Posle ove infomacije od jutros više me neće buditi vikendom rano pošto sad više neću moći da spavam uopšte jer sam saznao da živim na tonama nakvašenih kablova !!!

:bash: :bash: :bash:
 
Da vidimo... Beovrt.

Preduzece osnovano 2005. a osnivacki kapital uplacen 20.01.2009. u iznosu od 500 Evra. Osnivac, direktor i je izvesni Nebojsa Popara a Beovrt zajedno sa direktorom ima 10 zaposlenih lica tj. "radni tim" kako kaze na njihovom sajtu.

Prihodi za proslu godinu iznose citavih 83.132 dinara, a dovoljno je pogledati reference da bi nam bilo jasno cija je firma zapravo:



• Zelena površina ispred pozorišta Madlenijanum, Zemun

• Zelena površina tržnog centra Delta City na Novom Beogradu

• Zelena površina ispred skladišno distributivnog prostora Delta Maxi u Banja Luci

• Zelena površina ispred Delta Sporta, Beograd

• Zelene površine benzinskih pumpi OMV, Jugopetrol

• Slobodne površine Maxi Diskonta, Beograd, Novi Sad

• Održavanje zelenih površina i zelenila enterijera Inter-Export-a, Energo Projekta, Komercijalne Banke...

• Biodekoracija enterijera poslovnog objekta ComTrade, tržnog centra Delta City, fabrike Banini, kafeterija Costa Coffee...


Takodje, u oci mi je je upala jos jedna delatnost Beovrta - "uvoz biljaka iz italijanskih rasadnika".

Odakle bese dolaze sadnice za Bulevar...?
 
Za sadnice za bulevar sejos ne zna,mada moguce je da ovi dobiju taj poslic.
 
"Šef bašte" koji se vikendom vozika biciklom po Belvilu zajedno sa svojom devojkom na rolerima "nadgleda" radove "baštovana". Jednom prilikom ga je komšija pitao "pa pobogu zašto uključujete prskalice u danu kada pet puta pada kiša?" i dobio je odgovor "taj sistem je automatizovan, ja na internetu pogledam prognozu i na osnovu nje isprogramiram" Dobio je odgovor da sledeći put pogleda malo i u nebo.
Takođe njegovi podređeni "baštovani" kose travu kosilicama odmah nakon kiše kada je zemlja natopljena. Na taj način naprave blatište od travnjaka pošto kosilice izvuku svu zemlju napolje. O ovome sam već pisao. Užas!

Kada bi znali da rade svoj posao, ne bi mi ni bilo bitno kako su do njega došli! Ovako su svojim instalacijama za zalivanje ukombinovanim sa vremenskim neprilikama izazvali ogroman rizik po stanare Jorgovana.

Tvrdim da je Belvil generator ekonomske krize u Srbiji tako što je zahvaljujući "Belvil pljačkanju naroda" zaustavljena svaka građevinska aktivnost u Srbiji na minimum dve godine. Ali čak i uprkos tome ostajem zapanjen kada shvatim na koje sve sfere mog običnog malog ljudskog života taj prokleti Mišković ima negativnog uticaja!!!
 
he he he,

ljudi nemojte da lupate. Nemam ama bas ni jedan razlog da branim bastovane ali...
Sistem za navodnjavanje jeste automatizovan ali im je neko pokidao senzore pa sistem navodnjava i kad je kisno vreme. Inace dok su senzori bili na mestu sistem nije radio ako pada kisa. I meni je bilo smesno kad sam primetio navodnjavanje "i iz vazduha i sa zemlje" pa mi je neka njihova devojka lepo objasnila...sto je sasvim moguce zar ne.
Eto, takav smo narod, sve nam treba za nesto pa i ti senzori... pogledajte samo gde nam komsije (pojedinci) bacaju smece, opuske,...
 
Nevenkovic":5i9gz5qv je napisao(la):
vucko":5i9gz5qv je napisao(la):
Nisu citavi majke mi,jel to za celo naselje 1 tobogan i 2 spravice?
Upravo tako. Najveca mana Belvila je upravo nedostatak bar 2 sportska terena i 7-8 ovakvih mesta za malu decu.
Samo kakva je naseljenost taman ce biti dovoljno.
U Nevenu je od 132 prodato 118 stanova, po tvrdnji iz Bloka. Maksimalno je useljeno 6-7. Sve sam go investitor.:)
Izbrojala sam samo sa istocne strane Nevena onako usput najmanje 11 useljemih stanova pre neko vece, a verovatno ima i sa zapadne strane .....Zaista ne mogu da proniknem u to, zar je moguce da ima bas toliko ljudi kod nas koji tako lezerno kupuju stanove samo da ih imaju, dodju s vremena na vreme radnici da npr. odrade ponovo nov parket (!!???) pa se izgube. Na mojkvadrat.rs moglo se videti da je najvise 20-tak stanova bilo za rentiranje a sada ih je ostalo samo 7. To je ipak mali broj. Za prodaju takoreci nista. Ljudi drze stanove, kao iz cistog zadovoljstva. S druge strane, devojka koja radi u Apartmanima iz Belvila mi je rekla da su je neki ljudi koji su dobili kljuceve jos u decembru pitali kada ce biti uplacena razlika u kvadraturi, nisu ni znali ni proveravali svoj racun. Postoje ljudi koji danas mnogo toga mogu ocigledno.
 
@lily of the valley,
pogledaj istini u oci. :shok: STANOVI NISU PRODATI :rant:
Cena ide dole :kk:
 
lily of the valley":tkgmk25w je napisao(la):
Izbrojala sam samo sa istocne strane Nevena onako usput najmanje 11 useljemih stanova pre neko vece, a verovatno ima i sa zapadne strane
Jedino ako se nešto drastično promenilo u zadnjih 7 dana koliko nisam dolazio. To što si videla svetlo u 11 stanova ne znači da su isti useljeni.
Meni su majstori bar 5x ostavljali upaljeno svetlo a i meni se isto dešavalo ( možda je i sada upaljeno, ja sam na ist :( ) .
Onih 6-7 su svetla koja sam konstantno viđao upaljena. Povremena nisam računao. Pa i mojih 80% poseta je bilo u večernjim satima i neko je zbog toga mogao da stekne utisak da neko živi u stanu.
 
Nevenkovic":33hoqa6m je napisao(la):
[

Jedino ako se nešto drastično promenilo u zadnjih 7 dana koliko nisam dolazio. To što si videla svetlo u 11 stanova ne znači da su isti useljeni.
Meni su majstori bar 5x ostavljali upaljeno svetlo a i meni se isto dešavalo ( možda je i sada upaljeno, ja sam na ist :( ) .
Onih 6-7 su svetla koja sam konstantno viđao upaljena. Povremena nisam računao. Pa i mojih 80% poseta je bilo u večernjim satima i neko je zbog toga mogao da stekne utisak da neko živi u stanu.
Moja "teza" je da su npr. Djurdj. zap. i Neven ist., izuzev velikih stanova od 4. sprata navise, potpuno sigurno prodati, ali ljudi ne zive tu jer ocigledno zive na nekom drugom mestu, ALI NI NE RENTIRAJU, NITI NUDE NA PRODAJU. Zasto moje komsije sa sprata ispod menjaju parket koji je u najmanju ruku ok, a nema ih jos u stanu? Ova zgrada je useljena vec 6 meseci! I ponavljam, ako je istina da je sve "go investitor" kako si rekao, zasto nema tih stanova u ponudi za rentiranje, pa po toj racunici trebalo bi da ih je bar stotinjak!? Ma kakvi, pogledaj, u ovom trenutku ukupno sedam. Na mom spratu opet izgleda samo mi, sve ostalo otiraci ispred vrata, i to je sve. Ako su kupili da bi preprodali, zasto ugradjuju kuhinje, menjaju parkete....Belvil je neka drugacija prica, a kakva videcemo.
 
stanisa":8lnm1ns6 je napisao(la):
@lily of the valley,
pogledaj istini u oci. :shok: STANOVI NISU PRODATI :rant:
Cena ide dole :kk:
Pa bolje da ih pitamo necemo valjda da vracamo ili gledamo u pasulj....u medjuvremenu nice Dom zdravlja pored Hypo banke. Business as usual (?)
 
stanisa":y2g7pgva je napisao(la):
@lily of the valley,
pogledaj istini u oci. :shok: STANOVI NISU PRODATI :rant:
Cena ide dole :kk:
Ajde recimo da sagledamo situaciju iz nekog drugog ugla. Za stambeni kredit od oko 60.000EUR potrbno je izdvojiti oko 2000-2500EUR samo za troskove dobijanja kredita. Znam da je masa ljudi kupila stanove na kredit, kao i ja, i znam koliko je tesko skupiti novac za opremanje stana, a da pritom svakog meseca moras da platis i ratu za kredit. Ljudi jednostavno nemaju pare za opremanje stanova, kako ko skupi novac za kupovinu minimuma osnovnih stvari potrebnih za zivot, on se polako i useli. Zar oni treba da se izvinjavaju po forumima sto se nisu uselili u svoje stanove da bi radoznali mogli nocu da broje koliko je svetala upaljeno, hehe.

U svakom slucaju cene stanova koji nisu prodati ce ici dole ali potencijalni kupci, kao sto je mozda i Stanisa, mogu da racunaju na poslednji sprat, stan bez terase, pregradjeni stan ili recimo stan na 10. spratu sa terasom od 12 kvadrata za koju treba izdvojiti cirka oko 24.000EUR.

Ono sto je najvaznije jeste da je mnostvo mladih ljudi resilo svoje stambeno pitanje, a da se obistinilo ono sto su ljudi lupetali po ovom forumu od kada je otvoren ovaj Topic, Belville bi se 3 puta srusio :)

Pozdrav svim komsijama, i srecno useljenje!
 
Juce sam bila u Irisu, i dok mi montiraju nesto unutra, meni bude dosadno i udjem u trosoban stan svuda oivicen terasama. Unutra majstori dovrsavaju glancanje. Ja onako divim se, zaista lepo izgleda, kada oni osuse paljbu na kvalitet ovoga i onoga, da im neko da besplatno ne bi uzeli, uz to nezadovoljni ne mogu da naplate svoj rad, pitam pa nece valjda da se rusi, oni se tu zaustave i kao ne, to ne, ali sve ostalo….Posle predjose u drugi isto tako veliki stan na spratu, malaju nesto posle parketara. I sve je bilo u redu kada smo sinoc otisli. Jutros zatekoh veliku poplavu u zajednickom hodniku i nisam se usudila da se priblizim vodi previse jer se u tom delu nalazi ormar sa strujomerima, ali mi se cini da je voda isla bas iz tog drugog velikog stana. Da li je neko otkada se uselio imao problem sa poplavom “iz cista mira”? Sta je u stvari moglo da se desi da istece onolika voda, tu je postavljan novi parket, kako da se ne desi nista tokom tog perioda, vec sada na kraju….jednostavno sam zbunjena.
 
Razlog sto je naselje prazno je poznat odavno: prodaja je stala, a ne ide ni izdavanje. Ljudi odustaju i od jednog i od drugog, jer ne mogu da dobiju ni priblizno ono sto su ocekivali. Recesija ce trajati jos i kod nas i u svetu, pogotovu u domenu nekretnina. To ne vazi samo za Shabanville, vec za ceo BG i sire. Ovo kazem na osnovu licnog iskustva i iskustva drugih, a ko ne veruje, nek proba da tapne gajbu cisto probe radi ili neka proba da je izda, pa da vidi koliku rentu ce da dobije.

A neko je pitao zasto Shabanville... pa zato sto sam medju kupcima video prilican % shabana, nazalost ne onih pravih prostodusnih seljaka sa opancima, nego kvazi-urbane primitivce. A karakteristicna podvrsta bih rekao da su nabusiti mrstavci koji glume ultra biznismene, a pri tom ne kupuju vile na Dedinju i Senjaku, nego stanove u soliterima. Necu da pominjem situcaije kojima sam prisustvovao i price koje sam slusao (naravno uz sve moguce naglaske i slengove). Ima i skroz ok ljudi, ali % shabana izgleda nije zanemarljiv. U svakom slucaju struktura likova je sarolika, recimo ima tu i brzih turbo momcica kojima matorci pazare gajbu za privodjenje, a uz njih kao po pravilu idu sponzoruse sa izblajhanom kosom. Prepoznaju se i po brzoj voznji na visokim obrtajima kroz samo naselje (valjda zure da odrade sponzorusu). Svaka cast intelektualcima i normalnima, ali pretpostavljam da su oni manje zanimljivi, manje bucni i generalno manje primetni, pa deluju kao da su u manjini. :)

Pojam "investitora" koji je investirao time sto je kupio stan u shabanville-u je najblaze receno smesan. Takodje su smesni i oni koji se ovde na forumu tripuju da postoje tamo neki "investitori" koji su im komsije. Kad bi cak i postojao tako los investitor, on bi vec dobio etiketu "propali", a mislim da nema potrebe siriti pricu kako i zasto. E sad, kad stvari krenu na bolje jednog dana, pa se izgradi autobuska i zeleznicka stanica, pa krene da gamize mravinjak svuda okolo, tada ce Shabanville da dodje na cenu i svi ce imati "dobru investiciju". A pravi investitor... eeee on ne moze da ceka 10 godina da obrne kintu.

Ko je kupio, kupio je, ali radi upozorenja buducim kupcima (da bi bar otprilike znali sta ih ceka), treba priznati da gradnja nije bas najviseg kvaliteta kao sto se reklamira. Recimo, ja licno vise volim beton od ytong-a, ali sami materijali mozda i nisu toliko bitni, jer je ovde veci problem ispao sa fuserajem od radova i genralno stipsarenje (vazi i za materijal i za ruke). Ako je za utehu, postoji i gore, ali ima i bolje. Nesto kao sto je kontrola kvaliteta izgleda da ne postoji, stanovi se ladno predaju nezavrseni ili sa ozbiljnim ostecenjima i nikom nista, a to je zato sto se racuna da niko normalan nece odbiti kljuceve. A posle primopredaje - videcemo, sto rekose slepi. Ispada da covek dobije bolju after market uslugu, pa cak i vecu sigurnost pri kupovini sitnica na buvljaku, nego stana u Shabanville-u. U kakvom stanju ce biti stan koji neko kupi je cista lutrija, sve moze biti ok, ali moze biti i veoma lose. Evo vidim da se neki covek vec vise puta javlja i zali da mu stan prokisnjava. Po meni, to se resava po hitnom postupku, jer prokisnjavanje mora da se odmah zaustavi da se steta ne bi povecavala. Nazalost, ocigledno je da u realnosti nije tako. Na kraju, potencijalnu pravnu nesigurnost, vise necu da pominjem, s obzirom da za to niko ne haje, a mozda je stvarno bolje ne razmisljati o eventualijama, nego kako nam Bog da (tj. ja, haha).

Sto se tice cene, koliko sam ja cuo, veliki stanovi su vec pojeftinili, sto je i bilo jedino logicno resenje. Kao sto je to neko vec rekao ovde, ozbiljan kupac moze saznati cenu razgovorom "u 4 oka". S obzirom na to, verovatno da se ne radi o nekoj fiksnoj ceni, nego ima mesta za malo pogadjanja. Verovatno se veliki stanovi najteze prodaju, zato je i bilo ono rasparcavanje.

Jel zna neko da li se planiraju neke GSP autobuske stanice u Jurija Gagarina i gde?
 
Kontrole definitivno nije bilo.

Ni sada je nema onako kako treba. Dvaput dolazili da poprave krov da ne prokisnjava? I jos uvek prokisnjava? Mogu da zamislim kako je tim ljudima. Nije mi jasno pa kraj. Zasto ne odrade onako kako treba, i to odrade odmah, pa zar im je to prvi slucaj?

Sto se tice trzista nekretnina - rentiranja i prodaje - ovo prvo mislim da funkcionise. O prodaji nema govora, jer ima slobodnih stanova, i ne bi se mogao izvuci ulozeni novac. Primila sam stan 17. maja, a da sam pristala da ga izdam od jula, vec bih nasla stanara. Pa i na ovom forumu pojavio se post u kojem su ljudi trazili 2soban stan za izdavanje. I posto je to uvek zanimljivo, cena je 10 evra po kvm.
 
Što se tiče izdavanja ono ne ide uopšte. Prijatelj izdaje stan od februara i ne može da ga izda a pri tom drži cenu na donjoj granici! Doduše teško ide pošto nije namešten stan, on misli da bi ga već izdao da je namešten! Kada se pogledaju samo Halo oglasi može uvek da se nađe dvadesetak stanova za izdavanje.

Što se lokala tiče tek tu je situacija katastrofa. Ne postoji izlog na kome ne piše "izdaje se" i tako stoje već mesecima. Mrka kapa!
Kada su mi majstori povodom neke reklamacije dolazili rekli su mi kako je 400 stanova neprodato od starta a da je za 400 stanova raskinut ugovor na štetu Belvila pošto kupci nisu dobili ono što su platili i jednostavno su odustali, nisku hteli da preuzmu ključeve. Skoro polovina nema vlasnike. Od onih drugih dve ili tri zgrade su još neuseljive a ostalo je avetinjski prazno. Na mom spratu ja sam sam već četiri meseca. U zgradi je bilo tri ili četiri useljavanja u tom periodu. Mislim da je prosečno jedan stan useljen po spratu! Osećaj kao da si u ruskoj stepi u gradu koji se zove neki "...zavodsk".
 
Izvesticu vas konkretno kako sam prosla sa rentiranjem. Da zaista vidimo kada se bude dogodilo.

Malo mi je cudno da Blvl tako ladno vraca pare "zato sto nije dobijeno to sto je placeno", nekako mi je previse lako to. Da se ponisti 400 ugovora na toj osnovi....I bas stalno te iste cifre.
 
Vrh