Šta je novo?

Bahato parkiranje, bahati vozači i malograđanština

Симпатична "бахатост". :) Коњић користи прилику да напуни батерије.
Снимио сам 28.10., у Нехруовој улици, Блок 44 код Дома здравља.

 
Sto nekazu jesu li izbrisane linije sa trotara itd polovican nikakav clanak nekad se novosti nebi brukale sa ovakvim clankom
 
Parkirao ih kao u izlogu, a ne na javnom parkingu...
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=413475#p413475:k16pqedb je napisao(la):
Гага » Sub Okt 29, 2016 11:12 pm[/url]":k16pqedb]Симпатична "бахатост". :) Коњић користи прилику да напуни батерије.
Снимио сам 28.10., у Нехруовој улици, Блок 44 код Дома здравља.


file.php

To je bahatost od glave do kopita. Zaprege su zabranjene pre svega iz bezbednosnih razloga, pored toga sto konji za sobom ostavljaju razne tragove. Naravno, ovima se sve tolerise jer su toboz jadni i ugnjeteni. Ekipa sa motokultivatorima podjednako uspesno kruzi gradom bez registracije, saobracajne, vozacke i bilo kakvih problema, ali zato policija siluje nekoga ko nije na vreme zapelio registarsku nalepnicu ili prodje na zuto.
 
Ceo dan je Audi parkiran po sred ttotoara tako da blokira pesake, a kamion na ulici tako da blokira saobracaj.
 
Да, да истовар робе код Роме и вероватно печење у соларијуму власника или власнице овог возила са олимпијским круговима. Само звати
 
I kamion je od solarijuma.
Obicno nema poente zvati pauka zato sto gospoda koja se parkiraju odu u roku od 5min mada opet uglavnom neko drugi stane na njihovo mesto ali ovaj Audi je tu bio ceo dan. Od 12 ujutru do 10 uvece...
 

Bulevar umetnosti na trotoaru


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
U par navrata sam hteo da zovnem pauka za bahatosti, ali mi je glupo to sto moram da ostavim moje podatke. Prijava bi trebalo da bude anonimna, a ne da sutra razmisljam da li ce neko uz malu vezu u MUPu doci do podatka ko ga je prijavio pa da meni napravi probleme.
Da zovem pauka za neku lokaciju dalje od kuce jos i ajde, ali ako ga zovem u kraju, taj kome odnese auto zna sutra ko sam i gde zivim, i gde mi je auto na parkingu...
 
Koga ne mrzi, trebalo bi napravi Twitter profil gde bi se kačile slike bahato parkiranih automobila, sa linkovanjem na gradske službe, i parking servis. Napraviti i #bahatoparkiranje kako bi taj nalog retvitovao sve te slike. U tekst poruke ukucati i broj registracije, da ako neko nekad traži po broju tablice može da nađe svoje vozilo.

Možda gradske službe reaguju, a možda i te ljude bude bilo sramota. Jedno je okačiti sliku kao onaj bahati Mercedes odmah iznad, a drugo staviti i #BG938HO koje će posle izlaziti u svim pretraživačima.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=414439#p414439:ei91lt7a je napisao(la):
astrodule » Fri Nov 04, 2016 1:28 am[/url]":ei91lt7a]Pa ostavi lažne podatke. Traže samo ime i prezime.
Nije losa ideja, nisam znao da samo tako povrsno uzimaju podatke...
 
Пекара и компанија на углу Булевара Зорана Ђинђића и Булевара уметности.

20161111_123019_zpszhdxyfl3.jpg
 
Само три бахата инвалида у мозак, их овде буде и мало више тих бахатих, нажалост. + што је цео тај објекат нелегалан.
 
I vec odavno je trebao biti okoncan postupak protiv pekare i ista srusena bilo je i po novinama i rts i nista
 
Juče i danas su na BK kod pijace non stop dežurali policajci i pisali kazne (kod trafike na stanici 82-jke).

Takodje su aktivni i oko zgrade suda u Ustaničkoj (bili prekjuče i danas).
 
Тачно Дуле, видео сам их и ја и улепшали су ми дан(е), а однели су и један Ауди А8 (боја труле вишње) на почетку Недељка Гвозденовића који је стајао пар дана одмах до стајалишта 72,74,75, и то су га однели са укљученим алармом. Ту је стајао неколико дана, а тип станује одмах ту у згради где је онај "Пита бар".
 
Vrh