Šta je novo?

Bahato parkiranje, bahati vozači i malograđanština

20161201_221010.jpg


zna li ko radi li ovo cudo nbg

20161201_200756.jpg


20161201_201345.jpg


nbg
 
Koliko se ja secam Medakovica verovatno je u pitanju saobracajnica gradjena samo za vozila za hitne intervencije
 
Nekoga mrzi da nađe parking, ali ga ne mrzi da nađe kredu i sve ovo ispiše :kafa: :bg4:
 
Мислим да је ово у Браће Срнића улици, а тачно је да је ово, као што каже Кокос, интерна саобраћајница за хитне интервенције и кад се неко од станара досељава и одсељава.
 
Не знам да ли се овде рачуна и паркирање намештаја.. :)


Синђелићева, Земун.
 
Kod mene u kvartu je ovo standardno, ujutro se pomjere kad krenu na posao.
 
Autobuska stanica 82 kod Vojvodjanske/Zemunske.
 
Ovima ispred Rome jos i da oprostim(donekle) posto u blizinj nema parkinga, a uglavnom se vuku dzakovi ili neki drugi gradjevinski materijal... Ali ovaj batica je dosao da jede i nije hteo da pesaci 20m nego se parkirao tacno na vrata.
 
Dule kad bude konkurs za kom policajca prijavi se pa da ostvarsi san
 
U međuvremenu se dopisujem sa Bogosavcem, tj. dobijam (šablonske) odgovore na moje žalbe ;)

Република Србија
Министарство унутрашњих послова
Дирекција полиције
Полицијска управа за град Београд
Управа саобраћајне полиције
03/16/4 Број: 819/16
Дана 16.12.2016. године
Љермонтова 12а
Београд


Поштовани,

Управа саобраћајне полиције изражава своје наjдубље поштовање, па Вас у вези Вашег дописа којим сте нам се обратили и у коме износите проблем непрописног паркирања на више локација на новом Београду и Бежанијској коси, обавештавамо да су полицијски службеници СПИ "Запад" у протеклом периоду, у различитим временским интервалима обилазили предметне локације, којом приликом су санкционисали 23 возача за учињене прекршаје и специјалним возилом ЈКП "Паркинг сервис" уклонили 28 возила из прекршаја.
Полицијски службеници Управе саобраћајне полиције, Полицијске управе за град Београд ће и у наредном периоду у складу са објективним могућностима и датим овлашћењима предузимати мере прописане Законом о безбедности саобраћаја на путевима према возачима који не поштују правила саобраћаја на предметним локацијама.

С поштовањем,
НАЧЕЛНИК УПРАВЕ
главни полицијски саветник
Драган Богосавац
 
Vrh