Šta je novo?

Bahato parkiranje, bahati vozači i malograđanština

Мени је ово генијално. Једино што треба ово одштампати на самолепљивој хартији да не може лако да се скине.
1716643628273.png
 
Da li je ovo grb žandarmerije na retrovizoru?
Razmišljam da počnem da praktikujem isticanje državnih simbola na instrument tabli pošto to sve češće viđam. Recimo grb Mupa, Srbije, Grada Beograda, Bia.... Izgleda da za ta vozila ne važe zakoni. Ili da stavim recimo logo SNSa, mada tu bi me odalo to što ne vozim Škodu.
 
Kako se popnu na šine uopšte? Mislim ja kad god sam išao preko mosta na Adi nisam video gde može na šine da se popneš
 
Kako se popnu na šine uopšte? Mislim ja kad god sam išao preko mosta na Adi nisam video gde može na šine da se popneš
Ево овде, где пише трамвајско стајалиште, заокружио сам на чика гугловој мапи. Значи из улице Ђорђа Станојевића уђу/попну се на шине!
ево овде.JPG
 
@Гага i ovaj i predgodni vozac su prednjim krajem kola okrenuti ka NBG, tako da je lokacija sa koje oni ulaze na most od hipodroma. Predpostavljam da od Pozeske krenu basticom
 
@Просторни планер, да сигурно, а то сам заборавио да обележим на чика гугловој мапи. У плану је иначе да се те улазне баштице заштите. Незгодно је ипак због ширине самог трамваја, моћи ће бахати нестрпљивци некако да се провуку.
 
Treba tu izmedju koloseka da naprave rupu da se bućnu u Savu.Sa nbg strane moze da se popne lako,ne znam kako to izvedu preko onog rolerkostera iz Požeške.
 
A ček zar nisu šine položene na kamen duž mosta? Nije valjda da voze po kamenju. Ili je svuda preko kamene podloge stavljena guma?
 
Sada kada idem Starim Gradom srećem dosta prekrivenih tablica, van parking mesta.
Pošto sam društveno odgovorna osoba, skinem takvih slučajnih listova i papira barem 2-3 puta dnevno, reko da vozači ne plate bespotrebno i kaznu za nečitljivu tabličnu oznaku, nadam se da sam im pomogao. 😂😂😂😂😂😂
 
Treba tu izmedju koloseka da naprave rupu da se bućnu u Savu.Sa nbg strane moze da se popne lako,ne znam kako to izvedu preko onog rolerkostera iz Požeške.

A ček zar nisu šine položene na kamen duž mosta? Nije valjda da voze po kamenju. Ili je svuda preko kamene podloge stavljena guma?

Ето опет јуче један дебилни инвалид у мозак са Пежоом 106 покушао да вози између трамвајских колосека, па завршио са оштећеним колима. Колико знам из одржавања су скинули неколико попречних греда, док се не пронађе одговарајуће решење.

DRUŽE, PA KAKO? Auto se zaglavio nasred mosta na Adi, stali tramvaji, nastao opšti haos
Suzana Trajkovic, VESTI, 26.05.2024, 22:40, 0
Danas popodne na Mostu na Adi došlo do zastoja u tramvajskom saobraćaju zbog auta koji se zaglavio nasred mosta!
https://www.alo.rs/vesti/beograd/911685/auto-se-zaglavio-nasred-mosta-na-adi-stali-tramvaji/vest

бахати пежо_мост на ади.JPG
 
Da ne fali tu kod diletacije 5 poklopaca lagano bi prolazili
Ovako znak kamera sa svake strane i čestitke da stižu
 
Vrh