Šta je novo?

Bahato parkiranje, bahati vozači i malograđanština

nekada je mnogo zaj**** ostati civilizovan pored ovoliko necivilizovanih
 
Makenzijeva, regularno parking mesto

1000023502.jpg
 
Kojim "drogama" su privukli toliku masu? Čitam na više mesta da je prethodnih dana haos u Bul. Vudroa Vilsona.
 
To sam i ja pomislio, ali zapravo ima dosta ljudi koji rade tamo, plus razni klinci maloletni koji nemaju automobile, a bleje po tržnim centrima.

Nego mene zanima kome se prijavljuju nepropisno parkirani automobili, što na trotoaru gde je zabranjeno parkiranje, što na zelenoj površini?
 
Ваљда Паркинг сервису и саобраћајној полицији.
 
Nego mene zanima kome se prijavljuju nepropisno parkirani automobili, što na trotoaru gde je zabranjeno parkiranje, što na zelenoj površini?

LOL

Svejedno kome, ionako niko neće reagovati :LOL:

Možeš da probaš sa Komunalnom, reći će ti hvala na prijavi, ali da bismo reagovali moramo da ga zateknemo u izvršenju prekršaja.
Policija ti može reći da nije nadležna, već da prijaviš nekoj od inspekcija...

Parking servis će ti reći da ne može da reaguje po prijavi građana, već samo po prijavi policije i sl.

Moj ti je predlog da se i ti parkiraš bahato, pa da se bar tešiš time kada vidiš druge da su bahato parkirani. Tako to funkcioniše.
 
To izgleda počelo da biva praksa. I ja sam letos prisustvovao jednoj takvoj situaciji. Kačio fotografije.
 
Vrh