Šta je novo?

Bahato parkiranje, bahati vozači i malograđanština

7c9c6b7c9b422cb504347fb4b3191cd7.jpg



Postavljanje stubica u Marijane Gregoran. Svaki dan postave po jos nekoliko. Prosto cudno videti ovako prazan trotoar

Inace ja vozim Amaroka, 5.25m duzina, kao gradsko vozilo, i mogu reci da nemam problem sa parkiranjem u centru, kao ni prolazak uskim ulicama, samo razgrnem


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Bus ga zagradio a to sto je on stao gde ne treba nikom nista
Inace mislom da bi grad trebao da uradi neke promo edukativne spotove
Sa temom Ne blokiraj grad nisi sam npr
 
a drugo, mislim da se ljudi uglavnom uopste i ne kaznjavanju, ne znam da li je nedostatak ljudi ili volje

u nekim ulicama pauk nece da udje jer im je zaj**** da se guzvaju.
ljudi su u fazonu kao ok da te blokiram ako ostavim broj telefona, samo me pozoves sta je frka? i jos ako im se nesto desi kolima (tipa odvale im retrovizor ili brisace) kao zamisli koja obest, a ima broj na kolima?!
 
a drugo, mislim da se ljudi uglavnom uopste i ne kaznjavanju, ne znam da li je nedostatak ljudi ili volje

u nekim ulicama pauk nece da udje jer im je zaj**** da se guzvaju.
ljudi su u fazonu kao ok da te blokiram ako ostavim broj telefona, samo me pozoves sta je frka? i jos ako im se nesto desi kolima (tipa odvale im retrovizor ili brisace) kao zamisli koja obest, a ima broj na kolima?!
vise puta sam pisao da je ovde volja najveci problem, i ljude mrze da rade svoj posao. Uvek sam se pitao kako odbijaju ciste pare za budzet, ali sam se uverio vise puta sa komunalnom/belima. Pogotovo kad imaju stav radio ne radio svira mi radio..
 
Ja bih rekao da 70% vozača idu sa mislima u glavi ja sam glavni i da ih baš briga za ostale. Dajem primer parkinga kod moje zgrade. Postoje komšije koje mrzi da stanu ravno ili da se parkiraju u rikverc. Dodje i parkira prosto kako prvi put udje, i tako ukoso stoji svima smeta. Nit ja mogu da otvorim vrata nit sa kolicima da prodjem pored. Takodje pored zgrade se parkiraju paralelno. Ima neko ko stane na sred i sebe stavi umesto dva automobila. Ja uvek se trudim da napravim mesta što više da još neko stane, ali eto nekog je baš briga...
 
haha pre neko vece kod arene vidim pandur kao kenja liku, ne mozes da parkiras tu, nije ok. a oni isto uzurpirali trotoar. a taj lik kome kenjaju na kolima preko cele tablice ima masku, i pandur vidi i kao samo odmahuje ruku, sta god
 
a drugo, mislim da se ljudi uglavnom uopste i ne kaznjavanju, ne znam da li je nedostatak ljudi ili volje

u nekim ulicama pauk nece da udje jer im je zaj**** da se guzvaju.
ljudi su u fazonu kao ok da te blokiram ako ostavim broj telefona, samo me pozoves sta je frka? i jos ako im se nesto desi kolima (tipa odvale im retrovizor ili brisace) kao zamisli koja obest, a ima broj na kolima?!
Ne znam da li si ikada razmišljao o tome da upravo veće akcije Parking servisa i komunalaca mogu da izazovu kontra efekat po one koji su na vlasti i da zato ne diraju važno biračko telo. ;)
 
Ne znam jesu li članovi vladajuće stranke ili ne, nisam im zagledao u lična dokumenta. :D
Poenta je da imaš Rome, ljude koji su bahati, ljude koji koriste kola a nepropisno se parkiraju ili se na nedozvoljen način zaustavljaju na kolovozu na kratko, pa one koji ne plaćaju kartu u gradskom prevozu, pa penzionere, pa one koji prave buku i sl. Sve te stvari koje čine se u dobroj meri tolerišu kako ne bi bilo pobune među građanstvom, koje bi to zapamptilo i onda vrlo verovatno glasalo na izborima za one koji su trenutno opozicija. Ovo sam napisao uopšteno, nevezano za to ko je na vlasti a ko opozicija, jer je ovde reč o sistemu.​
 
Па и са Пунтом може да се буде бахат

LUDILO NA BANOVOM BRDU! Vozač fijat punta izleteo sa ŠIPKOM, pa polupao stakla na gradskom autobusu, evo ŠTA JE PREDHODILO HAOSU​

BEOGRAD - 06.12.2023. 17:19h 18:49h
https://www.kurir.rs/vesti/beograd/4309586/ludilo-na-banovom-brdu-vozac-fijata
Kolega je bio u ovom autobusu pa prenosi iz prve ruke. Punto je u bio u kvaru a autobus mu je svirao da se pomeri. Kada je shvatio da se ovaj neće pomeriti, obišao ga je da primi putnike a onda je ovaj istrčao sa pajserom i počeo da lomi. Najmanje jedna žena je povređena od srče. Posle incidenta kod autobusa su se pojavili muževi/očevi od putnika koji su hteli da se razračunaju sa vozačem Punta, koji se tada zaključao u autu do dolaska policije. Došlo je i do koškanja pri pivođenju jer su ljudi hteli da ga dohvate pre policije.
 
Nisu mi jasni ti koji se pokvare. Teško da ga odgurne negde? Tipa otpao mu volan pa ne može?
 
  • Sviđa mi se
Reagovanja: Aes
Vrh