Šta je novo?

Bahato parkiranje, bahati vozači i malograđanština

20240115_185621.jpg

Da se ne zapostavi tema
 
Najveći problem je za mnoge te stvari što počinioca prekršaja moraš da uhvatiš u vršenju dela, a u većini slučajeva su to stvari koje znaju da se završe (prekinu) dok dođe komunalna.​
 
Pogledajte prilog 186595Slogan auto škole: gde god vidiš prazno mesto ti auto posadi…

Treba naučiti kandidate od početka "snalaženju u gradu".
Često parkiram u toj garaži. Tu je inače pre dve godine sve bilo čisto i nije bilo moguće zamisliti da neko stane na :bg4:, a ne da parkira. Sada od ulaza u garažu do te raskrsnice ceo red automobila stoji svakodnevno parkiran u traci do trotoara... Vidim da polako prelaze i na plato - Golf u pozadini.
 
ada od ulaza u garažu do te raskrsnice ceo red automobila stoji svakodnevno parkiran u traci do trotoara..
Vala baš. ja auto do grada retko kad koristim jer mi je 28 na 2-3 stanice od grada pa mi je klakše tako. Sada sam prvi put parkirao u garaži tu i da takva je situacija. Lupa neki 4 migavca sa skupljim autom, i htedoh da ga pitam da mu dam 100 dinara da parkira dole...
 
Neverovatno koliko smo nesposoban i lenj narod, pare bukvalno leže na ulici a niko da se potrudi i odere bilmeza po džepu. Em kaplje u budžet, em naučiš govedinu na efikasan i njima jedini razumljiv način
 
Neverovatno koliko smo nesposoban i lenj narod, pare bukvalno leže na ulici a niko da se potrudi i odere bilmeza po džepu. Em kaplje u budžet, em naučiš govedinu na efikasan i njima jedini razumljiv način​
Ponekad imam utisak kao da su neki ljudi ceo život živeli u inostranstvu i da su sada došli da obiđu zemlju svojih roditelja, o kojoj znaju samo da se nalazi na Balkanu i da je rodno mesto njihovih roditelja, a ne da celi život žive ovde.​
 
Ponekad imam utisak kao da su neki ljudi ceo život živeli u inostranstvu i da su sada došli da obiđu zemlju svojih roditelja, o kojoj znaju samo da se nalazi na Balkanu i da je rodno mesto njihovih roditelja, a ne da celi život žive ovde.​
Lik je samo realan. To što ljudi u medijani nisu ambiciozni, rade za platu i očekuju da im neko drugi reši (finansijske) probleme, to je druga stvar
 
Lik je realan isto koliko i @stex_pb , odnosno obojica su u pravu. Čak i ti u nekim stvarima zvučiš kao iz mog opisa, ali kao da si manje vremena bio u inostranstvu i da si imao u prošlosti više dodira sa našom zemljom.​
 
Vrh