Šta je novo?

Bahato parkiranje, bahati vozači i malograđanština

laki72":1hyl45ez je napisao(la):
Moj post pun mrznje?
Ti imas problema sa realnoscu. Samo toliko.

P.S.
uzmi i ti srafciger pa deli pravdu po gradu. I ne pricaj mi samo ti o omalovazavanju...
A to `decko` , sacuvaj za nekog drugog

Upravo suprotno - ja nisam inicijalno spominjao ni srafciger ni Holokaust, niti sam započeo tu diskusiju. I opet, dečko pročitaj svoje postove pa pogledaj na šta liči takvo poređenje. Nemoj sada, pročitaj sutra, pa ćeš videti da si pogrešio. Uostalom i tvoj odgovor meni pokazuje da si isfrustriran i osećaš se ugroženo.

PS: kako nekoga ko priča o nakvom "hići" i "holokaustu" da oslovim, nego dečko. Svakako niko ozbiljan ne bi tako nešto pisao u relaciji sa ogrebanim kolima.
 
Vojvodjanska
fotografija2817.jpg

fotografija2819.jpg

fotografija2820.jpg

fotografija2821.jpg
 
sad će komunalni policajci da prošetaju sa tabletima i pošalju ima kazne.
 
svojka ide na oko 10 minuta. ako je uspelo 7 da ih se naređa znači da je parking servisu trebalo više od sat vremena da se pojavi i da odnese vozilo. u stvari toliko im je trebalo vremena da je andrija čupković uspeo da dođe na lice mesta.
 
Inače, u toj ulici parkiraju gde stignu, u podnožju Brankovog mosta, po trotoaru, na pešačkom prelazu... Haos!

I neka sada neko kaže da ovaj mamlaz nije zaslužio ključem po kolima.

Nego, nisam video slike kada su mu odneli auto, odneli su mu ga?
 
DusanBG":2wc9ax7j je napisao(la):
http://www.blic.rs/Vesti/Beograd/496424/Akcija-uklanjanja-nepropisno-parkiranih-vozila-u-Beogradu

Da li neko zna da li se ovo "Omladinskih brigada" odnosi na ozloglaseno mesto preko puta SUPa, raskrsnica sa Zorana Djindjica? to bi vec bio "istorijski" napredak naseg drustva, da se konacno preko puta policije krene kaznjavati divlji parking :D


Uzeo si mi reč iz usta, čim sam pročitao vest htedoh ovde da postavim pitanje. Pre dva dana kada sam prolazio bilo je pravi haos, mislim da je bilo oko petnaest vozila parkirano ispred, kladionice, kafića i perionice a sve posred biciklističke staze.
 
Izuzetno velika akcija... kod Zapleta (Vračar) stoji parkiran Jaguar bez tablica nasred raskrsnice, evo ima 5 meseci minimum. Prođe pauk tuda, ali ga izgleda Jaguari ne interesuju.
 
Tako je. A što je najbolje (tj najgore) ispod skoro celog Bloka 30 postoje garažna mesta za stanare.

Ali tako je to kad se meša poslovni i stambeni prostor bez planiranja parkinga.
 
Vrh