Šta je novo?

Bahato parkiranje, bahati vozači i malograđanština

Jedan zeleni pauk bi u topcideru trebao da dezura 24 h
 
a imaju 3 pauka za 18 gradskih opstina ???? i 350 komunalnih policajaca
 
Djordjem":3ofe18tn je napisao(la):
Saobraćajna Kamera":3ofe18tn je napisao(la):
astrodule":3ofe18tn je napisao(la):
Saobraćajna Kamera je napisao(la):
A neki bi rekli: šta je tu čudno, pa ja tako vozim stalno, nikoga nije ugrozio.

A znam i na kom forumu to kažu ;)
Pišu i kao komentare na vesti, ne samo tamo. Pogrešio sam, umesto "neki" trebalo je da napišem "većina" pošto je to činjenično stanje.

A propos снимка са претицањем преко пуне линије на Ибарској - у питању је кретање максимално дозвољеном брзином, што значи да ови што претичу преко пуне линије су прекорачили дозвољену брзину и то не за мало...
I to se, naravno, naslućuje.
 
Onaj trenutak kada shvatiš da ima i bahatijih vozača od naših.

Mada razmišljao sam se da li uopšte da kačim sliku, da im ne dajem ideju.

984157_10152477969555139_5283792069152184311_n.jpg
 
Ма не бој се. Све идеје имају, само их мрзи све да примене, а и заобишли би трошак, ако може.
 
Bivis":1xtckaqw je napisao(la):
Onaj trenutak kada shvatiš da ima i bahatijih vozača od naših.

Mada razmišljao sam se da li uopšte da kačim sliku, da im ne dajem ideju.

984157_10152477969555139_5283792069152184311_n.jpg

Gde je ovo fotkano :shock:
 
Бивисе имаш укњижен плусићћћ. Наравно да си требао да окачиш слику, да видимо на шта су све поједини људи спремни. Баш људској машти, дрскости и глупости нема граница.
Регистарска таблица овог Голфа 2 ми личи на Пољску таблицу. Покушао сам да увеличам слику, али пошто је мале резолуције (106 кб) слика се разводњава.
 
Gago da li je Poljska ili Ukrajina, istok Evrope je svakako.

Nego, gledam fotke na drugoj temi posvećene Beogradu na vodi, i zapadne mi ova za oko, ološ se parkira kod stepeništa u podnožju Brankovog.

Nekoliko puta sam lično video da je pauk nosio kola tamo, u poslednje vreme su se odvažili da parkiraju i odmah prekoputa kod tramvajske stanice.

20140629184506.jpg


Slika je od wild duck..
 
Их ту одавно "паркирају" , неки пут буде пуно да нема места ни да се прође !!!

И онај бели караван преко пута у ћошку, лепо га власник угура између ћошка зграде и стуба од заставе. Е, а ви пешаци се снађите, можете и по трамвајској прузи.

Бивисе, да ли могу да ти "украдем" :wink: слику са Голфићем и да је поставим на једном форуму о аутомобилизму, има тамо тема о паркирању ? Унапред хвала.
 
Gaga svakako, ionako nije moja, a i da je moja da znaš za u buduće da nema nikakvih problema. Deli, kači gde ti je volja.
 
Е, сад кад је кренула сезона кајсија, бахатост овде добија нове размере. Шлепери и препуне приколице никако не иду уз Заклопчанску инфраструктуру :cry:
 
За мање од три минута вожње у околини Вуковог споменика, 5 забележених прекршаја или случајева некоректног понашања у саобраћају... Поред тога, неколико непрописно паркираних аутомобила (угао Челопечке и Захумске, на пример)...

http://www.youtube.com/watch?v=u12sJU2uIAY
 
Код Вука никад досадно, мени је фаворит циганка у колицима која је дијагонално прелазила раскрсницу од споменика ка бенетону. Баш је ужасан саобраћај постао
 
Ne pomažu ni barijere protiv bahatih i neodgovorinih. Firma je Beocontrol i bave se selidbama uz usputni uništavanje zajedničke imovine klijenata...

screenshot_1.png
 
Erysimum Cheiri":2veegyf7 je napisao(la):
Ne pomažu ni barijere protiv bahatih i neodgovorinih. Firma je Beocontrol i bave se selidbama uz usputni uništavanje zajedničke imovine klijenata...

screenshot_1.png

A da li postoji neki prilaz do ulaza koji ne uključuje prelaz preko trave?
 
Prvo to je pešačka staza tako da sa te strane nema šta da traži imao ili nemao alternativni prilaz. Nema šta da se pentra do ulaza i parkira kombi na pola metra od ulaza u zgradu. Lepo stoje blokade tako da je jasno da sa te strane ne sme da prilazi, posebno ne preko trave. Zato je i prijavljen sa sve snimkom i svedocima komunalnoj policiji i nadležnoj inspekciji, a pozvana je i firma Beocontrol da budu obavešteni da su prijavljeni i šta su uradili njihovi vozači.

Prilaz je sa druge strane tako što se najavi ili javi obezbeđenju i oni podignu rampu. Svi stanari su obavešteni o tome i postoji obaveštenje u hodniku o broju telefona call centra koji je zadužen za to.
 
Moravac":ug34wnr6 je napisao(la):
Preko puta palilulske pijace

dsc1797.jpg

U drzavi iz koje je dosao ne bi se ni usudio ovako da se parkira, ali kad dodju u Srbiju zele da se oslobode stega propisa i zakona, pa se onda ponasaju bahato i rade sta god im se prohte.
 
Vrh