Šta je novo?

Bahato parkiranje, bahati vozači i malograđanština

Sta mi teško, copy paste
 

Prilozi

  • Screenshot_20240619_103645_X.jpg
    Screenshot_20240619_103645_X.jpg
    52,8 KB · Pregleda: 181
Dok ne bude kazni da se trajno oduzimaju vozila za ovakve slucajeve plus kazna za pokusaj ubistva min 10god, ovo cemo cesto vidjati :(
Trajno oduzimanje vozila, vozačke dozvole i što je najvažnije, drakonska kazna zatvora. I da se sprovodi, za početak. Da važi za svakoga, uključujući i one "Znaš li ti ko sam ja".​
 
Ново туристичко полазиште и паркинг за путничке аутомобиле, стајалиште јавног превоза Делиградска (линије 17, 18, 46, 55, 70) на сервисној саобраћајници бившег ауто-пута кроз град.

1000029429.jpg


1000029430.jpg
 
Nije novo. Staro je nekoliko decenija, najmanje. Jedan broj prevoznika tu staje. Mislim da još uvek stoji i oznaka za Lastine linije, iako ga odavno ne koriste.​
 
@solecar, туристички аутобуси? Овај није стајао неколико минута (као Ласта и међумесни аутобуси) већ барем 20 минута.
 
Ma divota,siri se onaj Banglades i na to stajaliste. Bas retko vidim da tu staju medjugradski busevi,ovo moze biti neki vanlinijski prevoz. Veci problem su ova goveda sto nekog cekaju,na sred kolovoza pa jos dok se iscmacu....
 
@ristivoje И јесте ванлинијски превоз. А ови што су се паркирали су довезли путнике и испраћају их. Дакле, и ванлинијски аутобус и аутомобили су онемогућили барем 15 возила јавног превоза да прописно приме путнике већ су се путници провлачили између паркираних аутомобила.
 
Kao onaj govnar što je ubio dete na Karaburmi pa pobegao, pa ga sudija pustio da se brani sa slobode. A lik ima gaženja i ranije i gomilu drugih prijava
 
Nimalo empatije nemam kada neko kupuje novogradnju u infrastrukturno zakrzljalim delovima grada (sirok je pojam za Beograd, ali se misli na sva ova mesta gde su nekada bile kuce, a divljalo se sa gradnjom, bez da se ulica za cm promenila), pritom je jos vozac i nece da plati za parking mesto. A posle kuka i ne moze da veruje.
 
Šetam malopre sa ženom, lik pola sata turira i gasira auto duž Mihajla Pupina, Trešnjinog Cveta, Umetnosti i na semoforima turira, potpisuje, divlja....
Ništa čudno ne bi bilo da zbog ovo milog događaja na Ušću nema patrola na sve strane i da sve njih boli ona stvar da ga zaustave i zapale, a ne zaplene vozilo.
 
Vrh