Šta je novo?

Bahato parkiranje, bahati vozači i malograđanština

Sve je vise skupih sportskih automobila u gradu.
Zato ljudi voze sportske automobile po gradu?
To su automobili koji kostaju 200000 do 500000 EUR.
 
Dobro je da se vise izgleda ne tolerise parkiranje po sistemu "gde hoces" po travi i tamo gde nije parking kad su utakmice u areni. Sad sam video 3 pauka zaredom kako nose kola u Z. Djindjica ka sajmu

Sve je vise skupih sportskih automobila u gradu.
Zato ljudi voze sportske automobile po gradu?
To su automobili koji kostaju 200000 do 500000 EUR.
Ljudi sa viskom lako stecenih para da se pokazu.
 
Dobro je da se vise izgleda ne tolerise parkiranje po sistemu "gde hoces" po travi i tamo gde nije parking kad su utakmice u areni. Sad sam video 3 pauka zaredom kako nose kola u Z. Djindjica ka sajmu


Ljudi sa viskom lako stecenih para da se pokazu.

ako je stvarno tako, vrhunski!
 
Što mora dekica? Evo, mene nije mrzelo da jednom siđem sa sedmog sprata, kad sam sa terase videla jednog koji se parkirao na travi (a bilo mesta i bio praznik, zona se nije plaćala uopšte) i polomim mu oba brisača. I ostavim mu poruku na papirčetu, sve probrane reči.

A nisam dekica. Ni bakica.

Nisi, al ne zvuči ni naročito ženstveno to što si uradila.
 
Prva dva ne znam kad sam poslednji put video u BGu, a čak i oni ne koštaju toliko, poršea ima ali većinom su cene ispod 50k. Ne znam kako ti svakodnevno vidjaš lambo i ferari po gradu, koliko to često izlaziš?
 
20240127_133132.jpg

20240127_133155.jpg

Stanje redovno
 
zaosta lambordzini sam samo jednom video. ali porse 911 i ferari su cesti blizu tzv Novog Dorcola ili u silikonskoj dolini.

sem toga pogledaj ponudu polovnih automobila.nude se modeeli iz 2023. i kostaju 200. 300. hiljada.

ja nigde ne izlazim. samo lutam. i naletim.
 
zaosta lambordzini sam samo jednom video. ali porse 911 i ferari su cesti blizu tzv Novog Dorcola ili u silikonskoj dolini.

sem toga pogledaj ponudu polovnih automobila.nude se modeeli iz 2023. i kostaju 200. 300. hiljada.

ja nigde ne izlazim. samo lutam. i naletim.
Nude se, samo ko će da kupi. nije isto ferari i lambo iz 2000te i 2020te iako su namunjeni i jedan i drugi.
 
Ne znam da li je za ovu temu, ali biciklisti koji voze bez svetla su nesto najbahatije sto ima. Malo pre sam vozio u jednoj mracnoj ulici, stao na stop, u susret ceka drugi auto i njegova svetla me poluzaslepljuju, pogledao levo desno krenuo i izlece mi bicikl iz mraka, niotkuda, bez svetla. Tek sam krenuo pa sam mogao da stanem, ali ne mogu da se osvestim kakvi debili voze po putevima, da mi napravi problem ni iz cega.
Jos kao gleda u mene u smislu, da li sam normalan.
Em su najranjiviji, a mozak nula.
 
Vrh