Šta je novo?

Bahato parkiranje, bahati vozači i malograđanština

IMG_3162.png
 
Зависи, ако те ухвати власник тог возила, онда ти сигурно не гине ургентни центар.
Не мораш да бушиш пнеуматике, довољно је да скинеш вентиле и бациш их у .......
 
ima ih raznih... sinoc sma u bloku 28, ona invalidska mesta blizu nove zgrade kod kruznog toga... neki s bembarom zauzeo oba po sred, a ima ogroman papir preko tablica, samo se bg vidi... nisam slikao, da se ne pobijemo na ledu, moze se oklizne pa slomi kuk

kao neko ko je imao invalida u porodici, ne znam sta da kazem, kada te snadje ta muka bash je gadno... zato oni koji se zale kako ima mnogo invalidskih mesta po trznim centrima.. prosetaj tebra, sluze te noge, budi srecan
Takođe, nekih 10 godina, zato se i ježim kad vidim te stvari.
Ili najbolje kazna za njih da bude da moraju svuda kolicima na mesec dana inače idu u zatvor na godinu dana, da vidiš kako bi se svi opametili vrlo brzo i shvatili da to mesto nije privilegija već nužno zlo
 
Mislim da u Americi mogu nasilno da uklone automobil koji blokira recimo hidrant. Ne znam kako si to rešili zakonski ali internet je prepun fotografija razbijenih auta kroz koje su provukli crevo do hidranta.
 

Danas NBg, sutra možda u vašem kraju… Tenkom bi trebalo izgaziti sve i napraviti prolaz vatrogasnim kolima.
Takvima treba naplatiti deo stete od pozara, pa nek parkira na cosku. Ni obican auto ne moze da prodje bez rizika od njih.
 
Vrh