Šta je novo?

Bahato parkiranje, bahati vozači i malograđanština

Југић остављен и заборављен у трави. Данас снимљено на Бежанијској коси у улици Димитрија Георгијевића Старика (прва месна заједница, код једне од кућа староседелаца (!) Косе).
 
Zar pored policajca koji stoji iza ovog stuba 24 sata? Hrabro.
 
Danas videh policajca u 27. marta kako parkira namerno na sinama dok je otisao do banke.Takodje njegov kolega parkirao na sinama ko cvetkove pijace da bi se pozdravio sa nekim rodjakom/prijateljom/sta god,isto ponovo na sinama...

@Gago Eh,da je taj jugic imao JUGODENTOVE brisace,uzeh jugica pre neki dan i trebaju mi novi brisaci ko leba.Ako nadjes na nekog tako napustenog javi mi na PM
 
@Вучко хоћу, само треба наћи неки напуштени Југић. Али како мислиш са напуштеног југића, а нове брисаче ?
Скокни до Бубањ потока, суботом се тамо продају и нови и половни резервни делови, сигурно ћеш наћи тамо нове метлице брисача, а можеш да погледаш и на Бувљаку.
 
7xqDHva.jpg
 
Svakog dana na Kalenicu...prosao pauk 2 min pre mog slikanja, samo stali, pogledali i nastavili dalje...
imag1517.jpg
 
Šta ako je prošao ako nije dobio nalog za uklanjanje. Sad da vidimo te komunalne policajce na delu sa tim proširenim ovlašćenjima.
 
Налепнице "Бахато паркиран" су готове и од сад их увек носим уз себе и лепим по ветробранским стаклима. Ето данас сам заборавио да ставим у џеп пар комада иначе бих залепио Сабу на стакло (слика изнад овог поста).
Комшија ми је оштампао 100 комада као пробну серију, па ће мо да видимо за даље. Димензија налепнице је 10 х 10 цм. Цена штампања, за сад практично џабе, односно флаша пива од 2 литра :vops:

 
Боже, како му шофершајбна просто плаче за овом налепницом.
 
+ gago za akciju i sve to, samo pazi da ne naletis na "domacina".
 
Требало би сви да пођемо гагиним примером.
 
Vise ih boli i brze se civilizuju kada plate 100 evrica za odnosenje, paukom.
Inace juce sam video na Bulevaru, mali onaj pauk, kako vuce neko vozilo, sa kaznom na soferci, ali nije postavio one tockove ispod zadnjih tockica, tako da ukoliko neko povuce rucnu, ne znam sta rade, i da li uopste smeju tako da slepuju kola ?
Ne znam kako ova nova kola reguju kada su u rucnoj i neko ih vuce?
 
Булеварац чуваћу "леђа".
Што се малог паука тиче не сме да вуче на тај начин возило. Мора да подигне на малу платформу са точкићима, а на страни 32 сам поставио слику са Лексусом са том малом платформом.
 
Nisam stigao da fotografisem, proleteo je sa autom, tako nakacenim.
 
Gago a da podjelis sa nama elektronski formant naljepnice pa da se moze stampati ili pak na PM
 
Kalenic, inace zgrada pored koje su parkirana vozila ima podzemnu garazu ali greota da ovakva vozila stoje u garazi, bolje na "zelenoj" povrsini:

imag1523.jpg
 
Vrh