Šta je novo?

Bahato parkiranje, bahati vozači i malograđanština

Ovde je samo iskoriscena "rupa" u zakonu tj "malo" se progledalo kroz prste. Naisla je pre nego sto je pauk digao vozilo cime se samo placa kazna za nepropisno parkiranje u zavisnosti gde je parkirano (ili izlazak pauka ne secam se oko 3000din), i onda je samo presla na druge nadlezne, komunalce jer se parkirala na ostrvu u blizini pesackog ali dok komunalci dodju i zabeleze ona ode...

Vec sam pisao o tome kako odmah iz buda bara neko izlece cim vidi pauka i kazu doticnima da pomere auto gde ponekad i zakasne da izadju pa pauk stvarno i digne poneki auto.
 
Jutros, Belvil



Nisam znao da ovo i dalje stavljaju... Naravno, kada se stane na zonirano mesto i ne produži parking: ekspresno se piše kazna, dolazi pauk, stavlja kljusa... Ako je bahato parkiranje izvan zone - nisu baš tako revnosni.
 
Није Београд, већ Ниш, али бахатост само таква
https://twitter.com/ZzzHatshepsut/statu ... 95653?s=19
Screenshot_20210610-161001.jpg
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=856789#p856789:8wbv1oat je napisao(la):
sergio-m » Čet Jun 10, 2021 11:15 am[/url]":8wbv1oat]cija je ovo tablica?

Bulgaria
 
Da li će neki ljudi ikada ukapirati čemu služi ova crvena traka na parkingu marketa?
 
Naucice, isto kada nauce sta znaci znak parking za porodicu i parking za invalide...
 
Nikada mi nije bilo jasno zašto se ljudi lože na veće felne u Srbiji kada su putevi takvi kakvi su. Ko se ne razume - veća felna = tanja guma (tj. prostor između spoljne ivice gume i felne) jer je spoljni prečnik gume isti.

Plus što su takve felne skuplje.
 
искрено јесте лепше, али ако с једне стране добијем мало лепши ауто, а са друге ми бубрези постану каменолом, онда не сматрам да је то нарочито паметна одлука
 
Ja ne znam sta je potrebno da se desi da vlasti i i sluzbe napokon pocnu sistemski da resavaju problem Beogradske zakrcenosti automobilima.

Ne mislim samo na kaznjavanje bahatih nego i na opstu situaciju, sa mestima, regulisanjem, organizacijom, planiranjem... Dzaba im ovi postojeci propisi i mere, grad je sve gori svake godine. Za par godina ce kolabirati ako se ovako nastavi.
 
Ništa oni neće uraditi. Za početak, nedostaju desetine javnih garaža. Nedavno sam po Voždovcu kružio pola sata da nađem mesto. Ceo grad ide ka haosu u tom smislu.
 
Garaža ima i prde prazne. Neće srbi da plaćaju garažu shvatite već jednom.
Hoće besplatno da se parkiraju, ostalo im u glavama iz Titovog doba da je sve besplatno
 
Puna je ona na Obilićevom vencu i kod skupštine.

Masarikova je poluprazna, garaža u Baba Višnjinoj takođe, eno ti ono parkiralište dole u Karađorđevoj prazno a okolo parkirališta bahato parkiranih koliko hoćeš samo da ne bi platili.

Samo neki od primera.
 
Ovi sa maskama na tablama su najjača ekipa. Tim intelektualcima bi oduzimao automobile zbog posebne bahatosti.
 
Da sam pešak ili stanar bukvalno bih prešao preko njega...jer vidim da je to jedini put


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Vrh