Šta je novo?

Avalski Toranj - [ Telekomunikacije | 201m ]

Ja mislim da mora sâm vrh da bude osvetljen zbog letilica. Možda aparat nije uhvatio to...
 
posto je ekspozicija 30 sekundi aparat moze da uhvati svaku svetlu tackicu...ostatak vrha se vidi na fotki u punoj rezoluciji ali je u mraku ... ko hoce full rezoluciju neka se javi
 
Sigurno ima crvenu lampu koja se pali i gasi,cak je i zira u Ruzveltovoj ima...

@Urbanista koristi edit dugme da ne bi bilo double postova ;)
 
Hoću da koristim "edit", nego navikao sam na brisanje, ovde toga nema... :D
Mora da postoji lampa, a sad zašto nije cela antena osvetljena – ne znam.
Mogli su iz delova kao što je berlinski:

berlin_6_.jpg
 
mastercat aj lebati daj najbolju sliku tornja ako mozes.Hocu da stavim na desktop a imam 26 inci monitor.
 
Lampa na vrh tornja se ne vidi,ako pogledate sliku videcete desno od tornja da se neka druga lampa vidi

@BOKI SMOKI

pogledaj inbox
 
sa sve reklamom za mobilnog operatera. šta predstavlja ta tilda pri vrhu?
 
A tu sliku sam ja stavio. E svasta. :laugh: :laugh: :laugh: Poceo sam da uticem na elektronske medije. :D
 
Jbg kakvi indijanci...pa koliko retardiran treba da budes pa da stavis sliku beckog tornja!???

btw ostao sam duzan slike tornja Zizkov iz Praga. Na zalost nisam se popeo jer je bilo skupo...a bio sam tanak s kintom :) a i nisu dali popust za studentariju!

Iz bliza


Iz daleka


Ovako izgledaju te istripovane bebe koje se penju po tornju


A ovo je moj favorit praskih tornjeva :) Petrin


On me je nagnao na tuznu pomisao, kako Beograd zaista ima jako malo (gotovo zanemarljiv broj) tornjeva, zgrada i sl. sa kojih je moguce videti panoramski Beograd.
Koliko je realno izvodljivo izgraditi tako nesto npr na Topcideru, Kosutnjaku??
 
U planu im je da naprave jedan na Zvezdari u planu ovog DUP-a protiv koga se borimo.Jedini problem je sto je isplaniran da bude na 50metara od opservatorije i da bude visok 36 metara cime ce zaklanjati i onemogucivati rad opservatorije...Za ostale ne znam,ali ovo je genijalno :bash:

Ne znam sto je toliki problem da ga sklone u stranu,sigurno bi imao fenomenalan pogled jer je Zvezdarsko brdo visoko a pogled je boli glava-evo ja sa 4tog sprata vidim zapadnu kapiju,hram svetog save,usce save u dunav istocnu kapiju,aerodrom(jedino ne vidim Avalu zbog nekih zgrada na bulevaru :( )
 
vucko":33x1lkv1 je napisao(la):
U planu im je da naprave jedan na Zvezdari u planu ovog DUP-a protiv koga se borimo.Jedini problem je sto je isplaniran da bude na 50metara od opservatorije i da bude visok 36 metara cime ce zaklanjati i onemogucivati rad opservatorije... :bash:
Majko moja, znam za ovo...
Stvarno bre nisu normalni! Koji debili! :bash:
 
Vrh