Šta je novo?

Autoput Miloš Veliki / A2: Beograd-Požega-Boljare (Koridor 11)

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=910618#p910618:1dcoqawh je napisao(la):
Igor » Sre Dec 22, 2021 10:25 pm[/url]":1dcoqawh]Trećina mojih postova je "Vratimo se temi :wink: " :lool: tako da sam više za začelje liste a ne sredinu.

Zemljanom odbijemo jednu trećinu postova gde se uglavnom bavi vučićem i Mira izbija na prvo mesto :)
Like za malo "v"
 
Друга страна медаље...
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=3DivxbPx4kg[/youtube]
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=910803#p910803:3p8s3wyj je napisao(la):
Dalmatinac » Čet Dec 23, 2021 5:05 pm[/url]":3p8s3wyj]Prosao sam sad, glinena je za rekonstrukciju.
Brate nemoj molim te. Jesi ti video ostružnički most na Bg obilaznici koji je skoro godinu dana zatvoren zbog rekonstrukcije, a ništa se ne radi? Znači, ako krenu rekonstrukciju, pozdravimo se sa autoputem do daljnjeg. Meni bolje i ovako malo da trucka nego to
 
Zasto mislis? Evo tunel su odradili brzo i nemam nikakvu zamerku. Cak mogu reci da je jedna od najravnijih povrsina na celom AP. Sto bi rekli ovi u propagandi, kao pista



Nije obim radova isti ali, evo i da se pohvali nesto :mrgreen:
 
Sad tek shvatih da je engleski kamion - truck od truckati. Pa ne znam otkud mi sumnja u Sime Stručnjake i Poštenjačine :D
 
СтараМо ће свакако имати најприближнију информацију!
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=910827#p910827:gri15uum je napisao(la):
boocky » Чет Дец 23, 2021 8:16 pm[/url]":gri15uum]Ovo je ultra stari snimak
Јесте, поента је да се ништа од тада није променио, бар на боље!
 
@Earthmoving Hahaa

Rekoh već a neko i napisa da sada datum otvaranja zavisi od onih gore.Što se "struke" tiče realno i svrsishodno bi bilo Utorak ili Sreda jer definitivno ima nekoliko bitnih sitnica da se završe,e sada sve ostalo je u domenu nagadjanja.Svakako ako saznam detalje podeliću sa svima.
 
Једина реконструкција коју могу да по'валим су делови А3 од границе до негде, заб. сам докле. Колико знам то је била права реконструкција где су на већини километара заменили и хабајући и онај доњи слој, и, чини ми се, проширили надвожњаке после толико година...

Негативна страна су лоши спојеви хабајућег слоја између различитих делова које су радили, али подношљиво јер је стварно као у МОНЦИ.
 
Poslednji Info terminali za naplatu putarine moraju biti spremni za 27.12.2021 tj. ponedeljak ujutro.
 
Zvanično otvaranje će najverovatnije biti najavljeno večeras, u 22h, kad Vučić bude na TV-u u svakodnevnom vanrednom obraćanju. Ne sumnjam da neće reći kad se put otvara.
 
Evo već mi ide reklamni spot na YouTubeu obećana-ispunjena gradnja 10 autoputeva. Marketing vreme stranih investicija, EU integracija, Beograda na Vodi & Co je prošlo, sad je vreme za autoputeve kao udarni marketing. Što Igor reče, ovo je treća najčitanija tema na celom forumu. Dobra stvar je što je to tako, da je do mene sledeća buduća udarna bi bila opremanje kuća solarnim panelima za svoju proizvodnju struje, prelazak na elektrovozila i fabrike elektrovozila u Srbiji.
 
Почео је и Тиле пут "Братства и јединства" па се завршио прошле године.
 
Sklonjeno nekoliko onih blokova i može da se prodje kolima ko bude išao iz pravca Pakovraca i izlazio u Preljini
Pripremaju se
 
dragance":eap490xo je napisao(la):
Koliko je planirano izlaza na naplatnoj rampi u Pakovracu?
Postavka može biti kada je talas iz Beograda

5 Naplata ukupno... 1 ENP + 4 keš trake ili (2 ENP+ 3 keš)

2 ulaza 1 ENP i 1 keš

Ili....

Kada je talas iz Užica

3 ulaza 1 ENP + 2 Keš ili (2 ENP + 1 Keš)

4 naplate 1 ENP+3 Keš trake ili 2 ENP + 2 Keš trake
 
"Gledamo da završimo u narednih nekoliko nedelja put od Pakovraće, čime bismo Čačane spasili gužvi" izvor B92, sa intervjua od noćas, ja nisam slušao naravno, pa ne znam šta je tačno rekao.
 
dzokar":2l5crk0y je napisao(la):
"Gledamo da završimo u narednih nekoliko nedelja put od Pakovraće, čime bismo Čačane spasili gužvi" izvor B92, sa intervjua od noćas, ja nisam slušao naravno, pa ne znam šta je tačno rekao.
Dodao je možda i ranije i pomenuo kanale pored puta koje treba posle dovršiti.Onda je novinarka pomenula gužvu u Beogradu i skrenula temu umesto da postavi neko konkretno pitanje...
 
Vrh