Šta je novo?

Autoput Miloš Veliki / A2: Beograd-Požega-Boljare (Koridor 11)

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=772089#p772089:1hak3r3y je napisao(la):
branik » 05 Sep 2020 07:45 am[/url]":1hak3r3y]Ko u Užicu na ulici visi saobraćajnog policajca da regulše saobračaj, ima ručak od mene. (ne računamo povremeno kampanjsko slikanje loše parkiranih). Ove godine se čak nisu pojavili ni u zoni škola 1.septembra.
Можда раде од куће :)
 
Hvala na informacijama Ljikaća. Ako je svega 1km od kuće, i ako kažeš da se puno radi, jel može koja slika napretka? Hvala
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=772541#p772541:1mytlu1q je napisao(la):
ljikaca » Pon Sep 07, 2020 2:03 pm[/url]":1mytlu1q]E, ovako, tunel Laz se uveliko radi jer su detonacije iz tunela stalne. Najgore je nocu kad se cuje, jer je moja kuca vazdusnom linijom skoro 1km,to su bogami jake detonacije. Ko prica da slabo ide nek ode tamo pa nek vidi. uglavnom glavni stab u polju u Pakovracu je gotov i sam hangar. Tamo ima razne skalamerije i stalno nesto pristize. poceli su cak i preko reke da idu. eto toliko za sad, e da i u Markovici dobro napreduju

Sta tacno u Markovicima napreduje, ja sam bio pre 30tak dana nista posebno, imas moje slike iz kampa ovde viewtopic.php?f=9&t=1440&p=764878#p764878

Mozda mogu da odem u subotu opet al nebih isao ako nema bar neke mehanizacije.
 
Orfanelin":1s2tcfx9 je napisao(la):
Ako podneses prijavu morace da prestanu nocne radove. :D
Не наговарај је, таман су заманули.

Послато са SM-A920F помоћу Тапатока
 
A šta je sa delom koji treba rade naši izvođači? Ako se ne varam, po Ugovoru "naši" treba rade 50% : 50% Kinezi? Ne vidim tu trenutno nikavo talasanje koje bi ulilo nadu za ozbiljnije radove
 
@ ljikaca hvala. Red je i da zapocnu neke radove

@ srdjanprpa super ako si u prilici, ali jedino ako nahvatas brbljivog radnika pa nesto saznas jer u tunel ne moze. Kao da je vojna tajna

Szo se tice ostatka jasno je vidljivo na satelitu da se zaista samo oko tunela radi i onaj most pre petlje Pakovraće, a kad li misle nju, pelju Lucani i druge komplikovane stvari samo me to zanima...
Nadala sam se da ce u nekom trenutku sve krenuti, ali evo jel vec skoro godinu ipo i nista...ajde cekacemo jos malo
 
Da nema na ovom svetu vrlo malo ljudi koji ukazuju i upozoravaju na ljudske gluposti i laži , ostatak čovečanstva ih ne bi ni primetio.
Nažalost tako je i danas svuda oko nas.
Verujući u laži da ce ovaj autoput biti gotov do kraja sledece godine, pristajemo da budemo budale,da budemo ovce i da na sopstvenom primeru pokažemo koliko je moguće da danas lobotomiraju ljude uz pomoc masmedija i drugih instrumenata.
To se desava i sa ljudima u ovoj grupi. Vecina i dalje slepo veruje onima koji su vec slagali 1000 puta. Tu pomoći nema. Nažalost. Postali smo društvo lakovernih i naivnih ljudi. Bojim se samo da osvešćivanje ne bude bolno.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=772943#p772943:ugiebgzw je napisao(la):
biciklista » Uto Sep 08, 2020 12:46 pm[/url]":ugiebgzw]Da nema na ovom svetu vrlo malo ljudi koji ukazuju i upozoravaju na ljudske gluposti i laži , ostatak čovečanstva ih ne bi ni primetio.
Nažalost tako je i danas svuda oko nas.
Verujući u laži da ce ovaj autoput biti gotov do kraja sledece godine, pristajemo da budemo budale,da budemo ovce i da na sopstvenom primeru pokažemo koliko je moguće da danas lobotomiraju ljude uz pomoc masmedija i drugih instrumenata.
To se desava i sa ljudima u ovoj grupi. Vecina i dalje slepo veruje onima koji su vec slagali 1000 puta. Tu pomoći nema. Nažalost. Postali smo društvo lakovernih i naivnih ljudi. Bojim se samo da osvešćivanje ne bude bolno.

A ja baš mislim da je obrnuto...
99,99% ljudi ne veruje da će ovo biti završeno do naredne godine.
Samo im to nije toliko bitno...

Tako da teza o lakovernosti nije baš čvrsta kao čelik.
 
Složio bih se sa Perkanom. Svakom od nas je u interesu da se izgrade auto-putevi, i zato pratimo i delimo informacije. Ali zaista niko ne očekuje da će rokovi biti ispoštovani u ovakvoj, nazovi, državi.
 
Pa kad Vučić, Mihajlovićka, Brnabić, Drobnjak & Co ne bi bili tolke lenštine, nego kad bi uzeli lopatu u ruke nešto i da urade oko onog čime se hvale, išlo bi brže. Samo pričaju bla bla bla da ne bi morali da rade. Pa ako se blebetanje računa kao vrednoća ili posao, ja sam počeo da radim već od prve godine života, wow kakav radni staž, kakva vrednoća, od 5 ujutru do 12 uveče, više nego "vredni" Vučić i Đinđić zajedno.
 
Obicno Mira gleda i javlja ali davno nije bilo "satelitskih vesti". Danas sam bacio pogled i vidim sve ulazne portale tunela na trasi, dva kampa, kao i radove oko mosta preko Z.Morave. Znaci da se radi, kao sto je neko gore rekao, doduse za nas nevidljivo i nepoznatom brzinom u tunelima.
 
I, u čemu je razlika od pre recimo 6 meseci? Mira, verujem, javlja sa satelita kad ima nešto, kad nema šta se očekuje da javi?
 
Razlika je sto se vide portali :)
Ko zna koliko su duboko ušli, imamo raznih informacija na ovim stranama. Ja, valjda, samo dižem sebi moral da ću 2022 za Trebinje 30 min brze iako mi u realnosti ne deluje tako.
 
ЛАко је теби Шмиргла ,ти ћеш моћи тада и авионом до Требиња ,а шта ћемо ми остали ? :bubanj: :grand: :grand: :sesir: :D :D
 
Jel trasa AP ide pored nekih od ovih sela... Tučkovo, JelenDo, Gugalj, Prijanovići...?
 
Ta su sela na magistrali od Požege prema Čačku neposredno posle tunela Kratovska stena. AP preseca magistralu još 20ak km istočno od njih, i ide na jugozapad prema Lučanima.

Ovih dana sam 10 ak puta skretao za i od Lučana prema Užicu i prema Čačku. Deo toga je bilo i noću. Kakvo olakšanje sa osvetljenim tunelom, drastična razlika. Iz pravca Čačka pogotovu, nema više buljenja u ogledalo da bi se videlo da li farovi idu u susret, iz smra Lučana savršeno pregledna situacija. Do sada svaki put me je nervoza hvatala kada treba da se uključim na magistralu.
 
Koliko sam dobio informaciju, u Prilipcu se ušlo oko 50 metara u jednoj cevi, a u Krstacu 100 metara! Bilo bi dobro da je tačno... Ovaj lik koji inače živi u Prilipcu i koji je poznavalac mašina, kaže da je kartica stigla u Prilipac!
 
А када ћемо имати потврду да је та кртица коначно и стигла ?
 
Jel moze neko na mapi da mi nacrta gde se radi tunel u Prilipcu u nedelju sam vozio bajs tuda i nisam nasao ni jednog radnika kao ni bilo sta da su radili, a mozda cu sledece sedmice biti u mogucnosti da obidjem te radove.
 
Daj Bože da je tačno ovo što Ljupko kaže, ali da, malo smo skeptični. Jedino neko ko ima pristup u tunelu može da je slika ako je ubačena unutra da radi. Eto prilike Gebelsu da otrči, odradi reportažu, da pohvali nečim konkretnim za zadnjih 8 meseci.
 
srdjanprpa":2jwc6ae5 je napisao(la):
Jel moze neko na mapi da mi nacrta gde se radi tunel u Prilipcu u nedelju sam vozio bajs tuda i nisam nasao ni jednog radnika kao ni bilo sta da su radili, a mozda cu sledece sedmice biti u mogucnosti da obidjem te radove.
Нису уопште уз пут радови нити се могу видети са пута већ су од локалног пута Прилипац - Краварица удаљени неких 500 метара али пошто је све обрасло у лишће тешко се види са пута.
Копа се баш у Мајсторовићима и Антовићима.

Послато са SM-A920F помоћу Тапатока
 
Hvala, sledece ili one tamo subote sam sigurno u Pozegi i obicucu radova pa postavljam slike.
 
Vrh